نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
قبح قلیان کشی در جامعه شکسته است/افزایش گرایش بانوان
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۱

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با هشدار نسبت به افزایش تمایل بانوان به مصرف قلیان، گفت: نبود تفریحات مناسب عمده علت روی آوردن جوانان به سمت مصرف دخانیات است.

 
مدارس هیات امنایی شرط معدل ندارند
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸

مدیر امور شوراهای آموزش و پرورش:

 
استخدام در آموزش و پرورش فقط با کنکور و آزمون استخدامی
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۴

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزش و پرورش از اشتغال مهم‌تر است گفت: مشکلی برای استخدام مربیان پیش‌دبستانی نداریم اما آنها باید در آزمون شرکت کنند.

 
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱

سخنگوی ستاد مبارزه با ستاد مواد مخدر گفت: قرار است تا با هماهنگی انجام شده با سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور از دانش آموختگان این رشته برای کمک به درمان اعتیاد استفاده شود.

 
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۴

رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: از اسفند ماه 95 همزمان با اعلام فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت، تاکنون حدود 5000 نفر با انتخاب حداکثر دو رشته در این فراخوان ثبت‌نام کرده‌اند.

 
بحران هویتی گریبانگیر زنان و دختران جوان
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶

انسان، زیباپسند بوده و گرایش به انواع زیبایی‌ها مانند زیبا پوشیدن، زیبا سخن گفتن و خود آراستن، از فطرت انسان سرچشمه می‌گیرد، اما در این میان آنچه اهمیت بیشتری دارد، نگه داشتن حریم‌ها و خارج نشدن از اعتدال در این زیباپسندی است.

 
۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۴

معاون توسعه امور پیشگیری بهزیستی استان تهران از ارائه خدمات مشاوره ای به متاثرین حادثه تروریستی روز گذشته تهران خبر داد.

 
۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲

سازمان پزشکی قانونی کشور از افزایش شمار شهدای حوادث تروریستی روز گذشته خبر داد.

 
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۴

آخرین اسامی شهدا و مجروحان تروریستی بهارستان اعلام شد.

 
ازدواج هایی که به خيانت و قتل منتهی می شود
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۷

پرونده‌هاي همسركشي با انگيزه‌هاي متفاوت تشكيل مي‌شود. پيدا شدن ردي از خيانت، خشونت، اعتياد به مواد مخدر و رفتارهاي ناهنجاري از اين دست از سوي يكي از زوجين مي‌تواند پيامدي مرگبار به همراه داشته باشد، آن زمان كه بنيان زندگي قرار بود بر تحكيم بنا شود، به كابيني از خون تبديل مي‌شود.

 
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴

یکی از اموری که در نظام آموزشی ما وجود دارد امکان جهشی خواندن یک سال تحصیلی در سه ماه تابستان است به این ترتیب که مثلا دانش آموز، کلاس اول را به شکل عادی طی می کند بعد در سه ماه تعطیلی درس های کلاس دوم را می خواند و در صورت قبولی در امتحان، مهر ماه وارد کلاس سوم می شود و عملا یک سال جلو می افتد. آیا ...

 
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۲

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش نحوه احتساب سنوات حق التدریس در اجرای قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مصوب سال 95 را ابلاغ کرد.

 
چرا باید در ماه رمضان روزه گرفت؟
۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷

ماه مبارک رمضان یکی از بهترین ماه‌های خداوند است؛ اما چرا این ماه برای روزه گرفتن انتخاب شده است؟

 
۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۷

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران از ابلاغ شهریه جدید مهدهای کودک در سطح استان تهران خبر داد.

 
۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲

رییس دانشگاه علوم‌پزشکی تهران با اشاره به موضوع پایان‌نامه‌فروشی در کشور گفت: یکی از علل این امر تعداد زیاد دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.

 
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۹

شهریه دوره دکتری دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام شد.

 
مراکز «تارک» جایگزین خانه‌های تربیتی می‌شود
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵

مراکز تارک (توانمندسازی اجتماعی- روانی کودکان) مراکزی تخصصی هستند و کودکانی که ابتدا می‌خواهند وارد سیستم بهزیستی شوند، در این خانه‌ها اقامت می‌کنند.

 
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۸

يكي از سؤالاتي كه مهران مديري از همه مهمانان مي‌پرسد آن است كه آيا عاشق شده‌ايد؟! و مهمان برنامه مجبور است جلوي ديدگان حضار در استوديو و بينندگان تلويزيوني به ماجراي عاشقانه خود كه داشته است اعتراف كند

 
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۱

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: باید اقدامات مشاوره‌ای را از گروه سنی جوان آغاز کنیم؛ چرا که 25 درصد شیوع اختلالات روان از سن کمتر از 15 سال آغاز می‌شود اما در بلند مدت بروز پیدا می‌کند.

 
۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱

مدیر کل مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان وزارت علوم با اشاره به شیوع مصرف سیگار در بین دانشجویان دختر گفت: متاسفانه کشیدن سیگار در حال تبدیل شدن به یک اپوزیسیون اجتماعی و گاه یک ارزش در بین برخی گروه‌های دانشجویی است و باید اقدامات اساسی برای پیشگیری از استعمال دخانیات در دانشگاه‌ها بکار گرفت.