نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
در آینده تحصیل ابزار اشتغال نخواهد بود
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۸

یک اقتصاددان با بیان اینکه گردشگری یکی از مهمترینی بخش‌هایی است که در آینده ایجاد اشتغال می‌کند، گفت: باید قوای ذهنی خود را برای ایجاد تحول بزرگ در این حوزه آماده کنیم.

 
پزشکان و دغدغه معیشت در دوران تحصیل
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۱

چند نفر را می‌شناسید که در شغلی مغایر با مدرک تحصیلی‌شان اشتغال دارند؟ به احتمال زیاد خیلی‌ها؛ مهندسانی که حسابداری می‌کنند، کتابدارانی که مهندسی می‌کنند، گرافیست‌هایی که فروشندگی می‌کنند، ریاضی‌خوانده‌هایی که روان شناسی درس می‌دهند، کشاورزانی که دستفروشی می‌کنند و... شاید خیلی هم عجیب و غریب نباشد.

 
۹ اشتباه که در ۱۰ دقیقه اول روز کاری مرتکب می شویم
۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۷

۱۰ دقیقه اول روز کاری شما برای بهره‌وری ۸ ساعت بعدی بسیار مهم و حساس است. اگر دیر به دفتر کار برسید یا در صندوق دریافت ایمیل‌تان که لبریز شده‌است، غرق شوید، حواس‌تان به آسانی پرت می‌شود و در باقی روز تمرکز برایتان بسیار دشوار خواهدبود.

 
جدول رشته‌هایی که بازار کار ندارند
۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۶

با توجه به رشد رشته های دانشگاهی و تاحدی غریبه بودن آنها با بازارکار، مسئولان و مدیران وزارت خانه ها برای کاهش بیکاری دانشجویان و فارغ التحصیلان به تکاپو افتاده اند.

 
15 شغل با بیشترین آمار خودکشی در جهان!
۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۳

محققان در تحقیقات خود دریافتند که در برخی شغل ها به دلیل استرس و فشار کاری شمار افرادی که دست به خودکشی می زنند بیش از سایر مشاغل است.

 
۱۰ شغلی که بالاترین نرخ افسردگی را دارند
۱۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۷

در دنیای کسب و کار برای برخی از مشاغل بیشتر احتمال بروز افسردگی می‌رود و این عمدتا به علت استرس، ساعات کاری غیرقابل پیش‌بینی و طولانی، و یا عدم کنترل بر فضای کاری است.

 
۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵

در دنيا و در سال هاي اخير ورزش بجاي اينكه فقط يك تفريح و سرگرمي باشد تبديل به يك صنعت و خوداشتغالي پولساز شده است بنابراين اگر فرزندان مان را فقط بجاي كنكور و دانشگاه يا كلاس زبان به باشگاه هاي ورزشي كه زير نظر مربيان مجرب اداره مي شوند هدايت كنيم به بسياري از اهداف و آرزوهاي خود سريعتر دست مي يابيم....

 
17 ویژگی آزاردهنده‌ جویندگان کار در مصاحبه‌ شغلي
۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۸

از جمله مهمترین مراحلی که تقریبا همه کارجویان موظف به گذر از آن هستند، مرحله مصاحبه استخدامی است که اتفاقا نقشی تعیین کننده و اساسی در استخدام فرد می تواند داشته باشد. تا به حال در باب اینکه انجام چه کارهایی برای مصاحبه استخدامی ضروری است، سخن های زیادی گفته شده، اما بعضی کارها هم هستند که انجام ...

 
مزایا و معایب کار در منزل چیست؟
۲۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۶

بی اغراق، تجربه کار در منزل، پرتحرک و متفاوت است. اگرچه خیلی ها چنین سبک زندگی ای را دوست دارند، اما چند موضوع وجود دارد که می توانند چالش انگیز باشند.

 
اگر مدام تغییر شغل می دهید، حتما بخوانید
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۱

اگر مرتب شغل خود را عوض می‌کنید، نگران نباشید، ما اینجا نیستیم که شما را مقصر بدانیم. هدف از این مطلب سرزنش کردن نیست؛ بلکه کشف انگیزه‌ی فرد است.

 
چگونه می‌توان پرستار شد؟
۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۷

مشاغل زیادی هستند که ما آن‌ها را به درستی نمی‌شناسیم. آدم‌های زیادی هم هستند که هنوز جویای شغل مناسب هستند. مجله مهر شما را با برخی از این مشاغل آشنا می‌کند.

 
شادترین شغل های دنیا را بشناسید
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۵۹

مطمئنا همه ما روزهای شاد را بدون در نظر گرفتن شغل خود داشته ایم ، اما در همان لحظات هم در پس زمینه ذهنمان به این اندیشیده ایم که دوباره باید به سر کارمان بازگردیم.

 
راهنمای شغلی برای مادران و پدران خوب
۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۰

تولد کودکان زندگی پدر و مادر را در تمام جنبه ها تحت تاثیر قرار می دهد. زندگی شغلی از جمله همین حوزه ها است که به تمامی دگرگون شده و امکان عملکردی مشابه با قبل وجود ندارد.

 
كارآفرين/ آشنايي با حمید رضا راسخ - شرکت تولید دارو
۲۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۳

نو آوریهای در محصولات و ارائه روشها و نگرشهای جدید در علم داروسازی - شرکت تولید دارو )

 
10 بانوی کارآفرین ایران +عكس
۲۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۰

آنها مدیرانی موفق، مادرانی مهربان و همسرانی وفادار و اهل خانواده اند و وقتی اینگونه به زندگی بانوان کارآفرین ایرانی نگاه می کنید، اهمیت موفقیت شان چند برابر می شود.

 
۱۰شغل با بالاترین نرخ افسردگی
۲۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۹

در اینجا ۱۰ طیف شغلی معرفی می‌شود که بین کارکنان آن سطوح زیادی از افسردگی گزارش شده است.

 
سوالاتی که قبل از پذیرفتن شغل جدید باید از خود بپرسید
۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۰

هرگزاجازه ندهید که هیجان شما باعث شود تا قبل ارزیابی شرایط کلی و پاسخ دادن به سوالات مهم، به پیشنهاد شغل پاسخ مثبت دهید.

 
تأثير شغل ها بر سلامت
۱۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۲

گاهی شغل ها کاری می کنند که قبل از موعد پیر شویم، حال اگر شغل تان جزو این گروه است، تکلیف چیست؟

 
بانوی کارآفرین: رتبه اول کنکور شدم ولی دانشگاه نرفتم!
۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۶

رستورانی پر از چترهای رنگارنگ و میزهایی به صرف بازی های فکری!

 
پر رونق ترين مشاغل آينده
۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۲۷

روزگاري نه چندان دور، بحث داغ «علم بهتر است يا ثروت؟» يکه تاز موضوعات درس انشاء مدرسه ها بود.