نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
۱۲
آیین نامه پذیرش دانشجوی پزشکی از دوره لیسانس تغییر کرد
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۴

آیین نامه پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس تغییر کرد و جدیدترین آیین نامه به تصویب شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی رسید.

 
ارائه واحد درسی به جای پایان نامه در دانشگاه آزاد!
۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۲

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد گفت: بخشنامه مربوط به دوره های آموزش محور ابلاغ شده است و دانشجویان دوره کارشناسی ارشد می توانند به جای پایان نامه واحد درسی بگذرانند.

 
مقررات جدید دانشگاه آزاد درباره اعمال نمرات مردودی در معدل
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۱

معاون آموزشی دانشگاه آزاد با اشاره به آخرین تغییرات آیین نامه آموزشی دانشگاه گفت: اگر دانشجویی در درسی بیش از یک نمره مردودی داشته باشد تنها یک نمره مردودی در معدل او لحاظ می شود.

 
با تکنیک «معرفی به استاد»، سنواتی نشوید
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۳

مشکلی که گاها دانشجویان ترم‌های پایانی با آن مواجه می‌شوند فقط یک راه چاره دارد و آن هم، اتخاذ واحد درسی مورد نظر از راه «معرفی به استاد» است. راهی که یک میانبر خوب و کاربردی برای دانشجویانی است که می‌خواهند گرفتار سختی‌های روزهای آخر تحصیلشان نشوند.

 
۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۲

شیوه آموزشی و پژوهشی، روشی است که محتوای برنامه آن مشتمل بر واحدهای درسی و پایان‌نامه است. اما شيوه پژوهش محور‌ دوره‌اي با محوريت پژوهش است كه دستاورد آن ارائه فناوري جديد، ارائه نظريه و ايده جديد، توليد دانش فني، ثبت اختراع و غيره است كه مشتمل بر اخذ واحدهاي درسي محدود و الزام به ارايه پايان‌نامه است....

 
شرایط جدید انتقال دانشجویان از خارج/ جدول نمره زبان
۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۹

وزیر بهداشت آیین نامه انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور به پردیس های خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه های علوم پزشکی را ابلاغ کرد.

 
آیین نامه آموزشی دوره دکتری تخصصی ابلاغ شد / اعلام نمره قابل قبول برای هر درس
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۲

با استناد به بند 12 ماده 3 آیین نامه شورای عالی برنامه ریزی آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، آیین نامه آموزشی دوره دکترای تخصصی که در جلسه 871 این شورا تصویب شده است برای اجرا ابلاغ شد و برای دانشجویان ورودی سال تحصیلی 1395 و بعد از آن الزامی است.

 
شرایط انتقال دانشجویان ایرانی از خارج به داخل کشور
۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۹

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان ضمن تشریح شرایط انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور به دانشگاه های داخل اظهار کرد: به دلیل ظرفیت مازاد در مقطع کارشناسی شرایط انتقال در این مقطع آسان تر است.

 
۱۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۷

بر اساس لایحه احکام و مقررات برنامه های توسعه، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و تحقیقاتی دولتی مجازند براساس قیمت تمام‌شده یا توافقی با بخش غیردولتی و در ظرفیت مازاد دانشجو بپذیرند.

 
جزئیات آزمون انتقال دانشجویان ایرانی خارج در ۳ رشته پزشکی
۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۲

دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور در سه رشته علوم پزشکی، که ورودی بعد از ژانویه ۲۰۱۳ هستند می توانند در آزمون انتقال به دانشگاه های ایرانی شرکت کنند.

 
چگونگی دریافت الکترونیکی تأییدیه تحصیلی
۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۰

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش چگونگی دریافت تأییدیه تحصیلی از دفاتر پیشخوان دولت را تشریح کرد.

 
اعلام جزئیات پذیرش برگزیدگان 5 جشنواره‌ علمی در تحصیلات تکمیلی
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۱۷

جزئیات پذیرش برگزیدگان جشنواره‌های خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی ، فارابی و ابن سینا واجد شرایط در سال تحصیلی 95-94 در مقاطع تحصیلات تکمیلی اعلام شد.

 
۳۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۷

سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص پذيرش بدون آزمون استعدادهاي درخشان در دوره‌هاي تحصيلي دكتري و كارشناسي‌ارشد در سال تحصيلي ۱۳۹۵-۱۳۹۴ اطلاعیه ای منتشر کرد.

 
جزئیات عدم محاسبه نمره ردی در معدل کل/ شرط حذف شدن درس
۱۷ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۷

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی از ابلاغ آیین نامه جدید آموزشی کاردانی و کارشناسی به دانشگاه ها خبر داد و گفت: تمام دانشگاه ها اعم از دولتی، آزاد، پیام نور، غیردولتی ها.... ملزم به اجرای آن هستند.

 
۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۳

وزارت بهداشت آیین نامه دکتری پژوهشی را بازنگری کرد که بر اساس آن مراکز مجری می توانند ۵۰ درصد به ظرفیت خود منوط به اینکه به صورت بورس موسسات خصوصی پذیرش شوند، اضافه کنند.

 
۲۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۴۲

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شرایط بازگشت به تحصیل دانشجویان علوم پزشکی این دانشگاه را اعلام کرد.

 
۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۲

دانشجویان پسر که از معافیت تحصیلی استفاده می‌نمایند می‌توانند تحصیلات در رشته دوم را بر اساس معافیت تحصیلی صادر شده در رشته / دانشگاه اول ادامه دهند.

 
۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۵

امکان بازگشت به تحصیل در تمام مقاطع

 
جزئیات بررسی مدارک متقاضیان هیأت علمی دانشگاه آزاد/ شرایط رد درخواست جذب
۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۷

معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اعلام جزئیات بررسی متقاضیان جذب هیأت علمی این دانشگاه، اعلام کرد که مهلت ارسال مدارک به واحدهای آموزشی به اتمام رسیده است.

 
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۸

آیین نامه تازه ابلاغ شده میهمانی و انتقال دانشگاه آزاد اسلامی از ترم تحصیلی آینده برای تمام دانشجویان این دانشگاه، عملیاتی می شود.

 
۱۲