نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۸

رئیس دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی برای خودسازی جسم و روح است و توجه به روزه و روزه داری به عنوان یک اصل برای حفظ سلامتی و دوری از بیماری ها است.

 
یک فرد معتاد چند نفر را به دام اعتیاد می‌اندازد؟
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۷

معاون پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از ضرورت تلفیق پیشگیری از اعتیاد با درمان مناسب به منظور اثربخشی بیشتر آن سخن گفت.

 
61 درصد کودکان تنبیه می‌شوند/ مسائل خانوادگی در صدر تماس‌ها
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۲

72 درصد تماس‌گیرندگان کودکان خود را تنبیه عاطفی و روانی می‌کردند. این نوع تنبیه شامل مواردی مانند محرومیت، طردکردن، تحقیر، ناسزاگویی، تبعیض یا مقایسه، پرخاشگری و فریاد زدن می‌شود. تنبیه بدنی نیز شامل مواردی مانند انواع کتک زدن، کشیدن مو و پرت کردن است. با توجه به تعداد تماس‌ها مشخص می‌شود که 61 درصد ...

 
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱

معاون طرح‌های آماری مرکز آمار ایران با اشاره به میزان ازدواج و طلاق عنوان کرد: در سال ۶۲، ‌۸۹۰ هزار ازدواج داشتیم که اکنون به ۷۰۰ هزار رسیده در سالهای اخیر سرعت افزایش طلاق کند تر شده و میزان خالص طلاق از ۲.۸ در سال ۸۵ به ۳.۷ در سال ۹۰ و ۴.۱ در سال ۹۵ رسیده است.

 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۴

در سال‌های اخیر با توجه به موج مدرک‌گرایی خانواده‌ها هزینه‌های سرسام آوری را برای ورود فرزندان‌شان به دانشگاه صرف می‌کنند که به نظر می‌رسد ورود این دانشجویان به جامعه علمی تغییری در رتبه علمی کشور نداشته و رتبه علمی کشور نیز رو به سقوط است.

 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۳

سامانه نقل و انتقال فرهنگیان از امروز (اول خرداد ۹۶) فعال می‌شود.

 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۵

معاون رئیس قوه قضائیه از زندانی بودن ۲۲۵ هزار نفر در زندان‌های کشور خبر داد و گفت: از نظر تعداد زندانی، هشتم جهان هستیم که این آمار زیبنده کشور نیست.

 
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۱

یک حساب سر انگشتی نشان می دهد که درآمد این موسسه نزیدک به 900 میلیارد تومان در سال است که در بهترین حالت بین 10 تا 12 میلیارد به عنوان هزینه دستمزد و حقوق، ملزومات اداری، هزینه های جاری، هزینه ساختمان و ... پرداخت می کند.»

 
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۱

آنچه لازم است همه ما، به ویژه رای اولی های ارجمند، مدنظر داشته باشیم.

 
پیام تبریک وزیر بهداشت؛ مسئولان قدردان مردم باشند
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸

وزیر بهداشت در پیامی ضمن تبریک به ملت شریف ایران که بار دیگر بر آرمان‌های بلند انقلاب پای فشردند، گفت: اردیبهشت سال ۱۳۹۶ در خاطره‌ها ماندگار شد.

 
روحانی رئیس‌جمهور ماند+نتايج انتخابات
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۸

وزیر کشور گفت: حجت الاسلام حسن روحانی با کسب 23 میلیون و 546 هزار و 616 رای منتخب مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد.

 
رفتار شناسی انتخابات از دلبستگی روانشناختی تا گرایش سیاسی
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱

مشارکت سیاسی از مولفه‌های مهم در انتخابات به شمار می رود که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است ، از شاخصه‎های توسعه سیاسی محسوب می شود.در واقع مشارکت، نوعی تعهد و قبول مسئولیت فردی و اجتماعی است که به حضور مردم در عرصه های مختلف تداوم می بخشد.

 
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۹

وزیر بهداشت با لباس جراحی در یکی از مراکز درمانی تهران رأی داد.

 
حکم شرعی تقلب در امتحانات چیست؟
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۸

با توجه به آغاز امتحانات مدارس واحد استفتائات دفتر حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی به پرسش عمده دانش آموزان و خانواده‌ها در خصوص مشکل شرعی تقلب پاسخ داد.

 
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۰

مدیر پژوهشی و فناوری دانشگاه تفرش گفت: بر اساس آخرین رتبه بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ۱۰ دانشگاه اول کشور معرفی شدند و دانشگاه تهران رتبه اول را به خود اختصاص داد.

 
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۷

-----------------

 
اعلام ساعات وقوع بیشترین تصادفات داخل شهر‌ها و جاده‌ها
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۳

رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا در گفت و گو با سایت راهور در پاسخ به این سوال گفت:" در طول سال ٩٥، در معابر درون شهری، ساعت ١٠ و ١١ صبح، بیشترین ساعت وقوع تخلفات بوده است. "

 
ضوابط نقل و انتقال فرهنگیان ابلاغ شد
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۵

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ضوابط نقل و انتقال فرهنگیان را ابلاغ کرد.

 
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۸

وزیرعلوم از ابلاغ بخشنامه دروس کارآفرینی و کارورزی به دانشگاه ها خبر داد و گفت: این دروس در راستای ارتقا کیفی آموزش به دانشگاه ها بخشنامه شده است تا مازاد بر واحد های رسمی ارایه شود.

 
4 اشتباه تحصیلی که والدین مرتکب می‌شوند
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۸

والدین به هر دری می‌زنند تا بتوانند فرزندانی موفق و سربلند به جامعه تحویل دهند ولی وسواس زیاد در این راه مشکلاتی برای دانش‌آموزان و گاهی خانواده ایجاد می‌کند.