نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
توضیحاتي درباره تغییر نام دانشگاه فردوسی مشهد
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۹

سردر پردیس

 
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۹

رئیس گروه سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران با اشاره به اینکه سن خودکشی در کشور پایین آمده است، گفت: در خوابگاه‌ها به سبب دوری جوانان از خانواده با این معضل مواجه هستیم.

 
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۲

معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: موضوع پذیرش و تربیت دانشجو معلمان تقریباً از پنج سال پیش با تأسیس دانشگاه فرهنگیان کلید خورد و تأکید بر داشتن صلاحیت برای افرادی است که قرار است به عنوان معلم به آموزش و پرورش ورود کنند

 
وقتی زنان شاغل از بارداری توبه می‌کنند!
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۵

مادران باردار این روزها دل پری از این بی عدالتی دارند و می گویند اگر از زن باردار حمایت نمی‌کنید، ریشه زندگی اش را نسوزانید

 
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۳

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با تاکید بر اینکه دولت از تفکیک وزارتخانه ها منصرف نشده گفت: تبدیل کارمندان پیمانی به رسمی متوقف نشده و شیوه اجرای آن در دست بازنگری است.

 
مخبردزفولی سرپرست واحد علوم و تحقیقات شد
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶

محمدرضا مخبردزفولی با حکم فرهاد رهبر رئیس واحد علوم و تحقیقات شد.

 
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۷

سیدمحمد بطحایی، وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، با اشاره به هجمه‌های سیاسی که وزیر آینده آموزش و پرورش را تهدید می‌کند از معلمان و اساتید خواست هرجا راه را گم کرد به او مشورت دهند.

 
آمارهایی درباره وضعیت معتادان؛ ۲۸ درصد تحصیلات عالیه دارند؛ 50 درصد شاغل و 62 درصد متاهلند
۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۳

مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: بیش از ۲۸ درصد معتادان کشور دارای سطح تحصیلات عالیه هستند.

 
گشايش يك مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره در كرج
۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرج گفت: راه اندازی مراکز خدمات روانشناسی و مشاوره کاهش آسیب های اجتماعی ، مشکلات رفتاری و هدفمند حرکت کردن مسیر زندگی را برای افراد با اعتماد به نفس بالا به همراه دارد.

 
وجود 400 هزار زندانی مرتبط با مسائل اجتماعی
۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۳

مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: سازمان بهزیستی متولی تأمین سلامت اجتماعی است

 
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۰

رئیس دانشگاه آزاد گفت: آمار بیکاری در فارغ التحصیلان نشان می‌دهد که دانشگاه‌های کشور با یکدیگر مسابقه مدرک دادن به دانشجویان را گذاشته‌اند.

 
می‌خواهید کودکتان آتنای دوم نباشد؟ این دستورالعمل را بخوانید
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۶

«اصغر قاتل» شخصیت اصلی همان داستانی بود که در کودکی همه ما را حداقل یک بار از او ترسانده‌اند،‌ «اگر در کوچه بمانی،‌ یکی می‌آید می‌اندازدت تو گونی و با خودش می‌برد.» سال‌ها بعد از او، «محمد بیجه» ظهور کرد؛ قاتل سریالی پاکدشت که سر کوچه‌ای که در آن زندگی می‌کرد نوشته بودند « این کوچه آدم‌خوار دارد.»

 
بررسی جامعه‌شناختی جریان یک سلفی خبرساز
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲

شکری‌خانقاه در پاسخ به این‌که برخی معتقدند، چون موگرینی یک سیاستمدار زن است، نمایندگان با او سلفی گرفتند، تا چه اندازه یک زن قدرتمند می‌تواند در این‌باره تاثیرگذار باشد؟ گفت: ما در یک جامعه مردسالار زندگی می‌کنیم. آنچه را که برای مردان قائل هستند، برای زنان قائل نیستند. به همین دلیل، زنان را کمتر در ...

 
از بین رفتن قبح‌ رفتارهای پرخطر در بین دانش‌آموزان
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۱

سخنگوی صنف معلمان معتقد است، محرمانه بودن آمارهای مربوط به آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان باعث می‌شود کارشناسان به میزان آن دسترسی نداشته باشند و بدون آمار، نمی توان با پدیده ها مقابله کرد.

 
وضعیت امنیت روانی جامعه مناسب نیست/خشونت و بحران های روحی درکمین همه
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۸

ابهری وضعیت روانی جامعه را مناسب ارزیابی نمی کند و می گوید که خشونت و بحران های روحی در کمین جامعه است که باید آن را جدی گرفت.

 
تصمیم حذف عنوان طلاق از شناسنامه با مجلس است
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه 25 میلیون کارت ملی هوشمند صادر شده است، از مردم خواست تا برای تعویض کارت ملی سریع‌تر اقدام کنند.

 
عكس/ برگزاري همایش جوانان و ملاک های انتخاب همسر
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵

به گزارش ميگنا همایش جوانان و ملاک های انتخاب همسر به همت مركز مشاوره نگرش روز سه شنبه ۱۷ مردادماه ۱۳۹۶ در خانه اندیشمندان علوم انسانی تهران برگزار شد. در اين همايش روانشناساني چون دكتر ناصر صبحي قراملكي مدیرکل دفتر برنامه ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان،شهنار گیلی مدیر عامل شرکت روانشناسی ...

 
حسینی بای: به کابوس کنکوری‌ها تبدیل شده‌ام!
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۴

به مناسبت روز خبرنگار گفتگو با محمدرضا حسینی بای خبرنگار رسانه ملی

 
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۰

یک روان شناس و متخصص تربیت جنسی کودکان با اشاره به ماجرای قتل «ستایش»، دلیل اصلی این موضوع را «هرزه‌نگاری‌ها» بیان کرد و گفت: قاتل اصلی «ستایش» همچنان آزاد است.

 
با سوابق وزرای پیشنهادی کابینه آینده آشنا شوید
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۷

کابینه پیشنهادی روحانی برای دولت دوازدهم در حالی امروز به مجلس معرفی شد که نیمی از وزراتخانه ها دستخوش تغییر شده اند.