نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :
پرکاری سیستم ایمنی بدن می‌تواند دلیل افسردگی باشد
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶

افسردگی در حال حاضر عامل اصلی بسیاری از بیماری‌ها در جهان بوده و دانشمندان در حال آزمایش روش‌های جدیدی برای درمان این بیماری هستند

 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳

نتیجه انتخاب رشته آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۶ اعلام شد.

 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۳

سامانه نقل و انتقال فرهنگیان از امروز (اول خرداد ۹۶) فعال می‌شود.

 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۵

معاون رئیس قوه قضائیه از زندانی بودن ۲۲۵ هزار نفر در زندان‌های کشور خبر داد و گفت: از نظر تعداد زندانی، هشتم جهان هستیم که این آمار زیبنده کشور نیست.

 
این دارو‌ها قدتان را برای همیشه کوتاه می‌کند
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۳

رشد قد تا زمانی که صفحه رشد استخوان‌ها در سنین بلوغ باز است ادامه دارد و پس از آن برای همیشه متوقف می‌شود. اگر می‌خواهید فردی قد بلند و با اعتماد به نفس باشید، باید دور بعضی عادت‌های غلط را خط بکشید.

 
احتمال افسردگی کودکان چاق در بزرگسالی بیشتر است
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۲

مطالعه جدید نشان می دهد کودک دارای اضافه وزن با مشکلات بلندمدت سلامت روان مواجه است.

 
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۱

یک حساب سر انگشتی نشان می دهد که درآمد این موسسه نزیدک به 900 میلیارد تومان در سال است که در بهترین حالت بین 10 تا 12 میلیارد به عنوان هزینه دستمزد و حقوق، ملزومات اداری، هزینه های جاری، هزینه ساختمان و ... پرداخت می کند.»

 
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۱

رئیس کارگروه روانشناسی شورای تحول گفت: رای کمیته رسیدگی به رشته های مشترک دو وزارتخانه و انتقال رشته روانشناسی بالینی به وزارت بهداشت با توجه به مخالفت وزارت علوم و دانشگاهها منتفی شد.

 
باورهای غلط جنسی
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۹

جالب است بدانید که هورمون تستوسترون مردانه تنها علت مهم در میل جنسی به حساب نمی‌آید. این هورمون در زنان هم وجود دارد. در حقیقت میل جنسی به موارد زیادی ارتباط دارد.

 
پاسخ سوالاتي در زمینه «بیماری‌های مغز و اعصاب»
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۱

سوالاتی که کاربران باشگاه خبرنگاران در قسمت «کلینیک آنلاین» مطرح کرده بودند، توسط متخصص مربوطه پاسخ داده شد.

 
روانشناسی علل عادتی به نام «جویدن جداره دهان»!
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۲

یک کارشناس ارشد مشاوره خانواده از علل پیدایش رفتارهای وسواسی-اجباری از جمله جویدن جداره دهان و عوارض ناشی از آن خبر داد.

 
مجلس طرح اهدا عضو را رد کرد/ افراد دچار مرگ مغزی به زندگی باز نمی‌گردند
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۷

پدر اهدای عضو ایران گفت: از آنجا که فرد دچار مرگ مغزی دیگر به زندگی باز نمی‌گردد باید در جامعه فرهنگی را ایجاد کنیم که اعضابدن وی هر چه سریعتر به اشخاص نیازمند پیوند زده شود.

 
از کجا بفهمیم فرزندمان اوتیسم دارد؟
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۰

ناتوانی در برقراری ارتباط چشمی، تاخیر در صحبت کردن و اشتیاق فروان برای انجام بازی‌های تکراری، تنها بخشی از نشانه‌های بیماری اوتیسم است.

 
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۹

نتایج حاصل از طرح آمارگیری دسترسی خانوار و استفاده افراد از فناوری اطلاعات، نشان می‌دهد که فعالیت کاربران اینترنت در شبکه‌های اجتماعی درسال ۹۵ نسبت به ۳سال قبل، به ۳ برابر رسیده است.

 
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۳

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسید و از همین حالا، انتظارات مردم از دولت آینده علنی و آشکار شده است و حوزه سلامت، یکی از موضوعات مورد توجه مردم است.

 
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۱

آنچه لازم است همه ما، به ویژه رای اولی های ارجمند، مدنظر داشته باشیم.

 
اگر بیل گیتس جوان می‌شد چه رشته‌هایی را می‌خواند؟
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۶

موسس مایکروسافت در حساب کاربری توییتر خود توصیه‌هایی را اعلام کرد مبنی بر این که اگر امروز دانشجو بود چه رشته‌هایی را پیش می‌گرفت

 
مردم برای اولین بار «یارانه سلامت» گرفتند
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۲

معاون درمان وزارت بهداشت، از اجرای طرح تحول سلامت به عنوان «یارانه سلامت» نام برد که برای اولین بار در دولت یازدهم کلید خورد.

 
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۳

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: در رتبه بندی لایدن در سال ۲۰۱۷ میلادی تعداد ۱۸ دانشگاه از جمهوری اسلامی ایران در جمع ۹۰۲ دانشگاه برتر جهان قرار گرفتند.

 
پیام تبریک وزیر بهداشت؛ مسئولان قدردان مردم باشند
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸

وزیر بهداشت در پیامی ضمن تبریک به ملت شریف ایران که بار دیگر بر آرمان‌های بلند انقلاب پای فشردند، گفت: اردیبهشت سال ۱۳۹۶ در خاطره‌ها ماندگار شد.