نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸

زنان فعالیت‌های زیادی دارند که شامل مراقبت کردن از فرزندانشان، همسرشان و به طور خلاصه زندگی‌شان می‌شود. این همه فعالیت گاهی باعث می‌شود مادران خودشان را فراموش کنند و یادشان برود خودشان هم به مراقبت نیاز دارند.

 
خانه بخت دختران پرورشگاهی سیاه است
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲

پرورشگاه قرار بوده پناهگاهي باشد براي كودكاني كه خانواده آن‌ها را نپذيرفته يا خود به پاي خود از آزار نزديكان گريخته‌اند تا در فضايي امن بزرگ شوند اما بزرگ شدن پايان تلخي زندگي همه آنها نيست.

 
در این ساعت خلق و خوی آقایان تغییر می‌کند!
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷

براساس جدیدترین پژوهش‌ها مغز آقایان درساعت ۱۰ صبح و ۷ بعد از ظهر بسیار فعال است، اما در حدود ساعت ۲ بعد از ظهر با افت شدیدی مواجه می‌شود.

 
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از پذیرش دانشجوی دوره دکتری پرستاری از مهر 96 برای نخستین بار در این دانشگاه خبر داد.

 
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳

این پژوهش با هدف تعیین میزان کارآمدی شناخت درمانی مذهب محور بر کاهش نشانه های روان شناختی بیماران مبتلا به سرطان اجرا شد.

 
نشانه های نگران کننده آزار جنسی کودک
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹

متأسفانه اغلب پدر و مادرها فکر می‌کنند کودک آنها گزینه قربانی تجاوز جنسی نیست. از این رو بهتر است پیش از آنکه وارد مداخلات درمانی شویم بگویید چرا متجاوز موفق می‌شود کودکان را مورد آزار جنسی قرار دهد؟

 
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۳

یک کارشناس ارشد روان شناسی با اشاره به علائم ابتلا به اختلال «اضطراب جدایی کودکان» گفت: چسبندگی کودک به والدین یا فردی که وابستگی عاطفی زیادی به او دارد، گریه کردن، مقاومت در برابر جدا شدن، شکایتهای جسمانی مانند تهوع، دل درد، سردرد و ... در زمان جدا شدن از والدین از جمله این علائم هستند.

 
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۵

اینفوگرافی زیر به سراغ ایرانی‌ها رفته و شادی را در میان ساکنین شهرهای مختلف کشور به تفکیک مورد بررسی قرار داده است.

 
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۳

رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور جزئیات نوزدهمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) شهریور ۹۶ را اعلام کرد.

 
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸

رئیس سازمان نظام روانشناسی نامنی روانی را از عوامل کاهش گرایش جوانان به ازدواج خواند و گفت: وقتی جوان احساس می‌کند در تأمین نیازهای اولیه خود دچار مشکل است گرایشش به ازدواج کم می شود.

 
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۸

اکثر مردم کار کردن را دوست دارند و خانم‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در ادامه این تاپ 10 لیستی تهیه کرده‌ایم از ده شغل پر درآمد و جذابی که خانم‌ها فعالیت بیشتری در آن دارند. البته این شغل‌ها نیز با هم تفاوت داشته و برخی از آنها به لحاظ سختی یا درآمد احتمالی با یکدیگر تفاوت‌های چشم گیری دارند.

 
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۸

رئیس جمهور طی حکمی ایرج فاضل را به سمت رئیس سازمان نظان پزشکی کشور منصوب کرد.

 
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳

نتایج المپیاد علمی دانشجویی کشور در بیست رشته بر روی سایت مرکز المپیاد دانشجویی سازمان سنجش آموزش منتشر شد.

 
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی، توصیه ای به وزیر جدید آموزش و پرورش داشته است.

 
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۵

وزیر بهداشت، در حکمی دکتر قاسم جان بابایی را به عنوان معاون درمان وزارت بهداشت منصوب کرد.

 
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۰

پاپ گفته جلسات هفتگی او با روانکاوش بیشتر شبیه به یک گفت و گوی معنوی بوده است تا جلسه روانکاوی و درمانی.

 
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۵

اولین شیوه ژن درمانی از طریق اصلاح ژنتیکی سلول های ایمنی خود بدن بیمار در جهت درمان بیماری های کشنده توسط سازمان غذا و دارو آمریکا تایید شد.

 
5 عادت رو به رو شدن و پذیرش پاسخ منفی
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰

آیا گاهی از شدت ترس احساس می کنید فلج شده اید؟ خوب است. بسیاری از کارآفرینان، مالکان کسب و کار و فروشندگان از فکر اینکه ممکن است پاسخ منفی بشنوند، احساس وحشت می کنند. من دلیلش را می دانم.

 
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۷

تحقیقات روانشناسی کسانی که دچار روان پریشی هستند، در فضای مجازی نشان داده است.

 
۱۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۶

بامداد امروز جمعه، اتوبوس حامل دانش‌آموزان هرمزگانی که به قصد شرکت در اردوی فرزانگان به سمت داراب در حرکت بود، در محدوده روستای قلعه بیابان داراب، واژگون شد . در این حادثه هفت دانش‌آموز جان خود را از دست داده‌اند.