نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۹

رئيس پژوهشكده سلامت دانشگاه علوم پزشكي شيراز می گوید: در تعريف سلامت 4 بعد در نظر گرفته شده است كه شامل سلامت جسم،سلامت روحي - رواني، سلامت اجتماعي و سلامت معنوي مي شود

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۸

سخنگوی دانشگاه آزاد درخصوص نحوه پذیرش رشته محل های مشترک میان وزارتخانه های علوم و بهداشت در این دانشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

 
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۶

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی از روز یکشنبه 24 اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود، ‌گفت: علاقه‌مندان تا 31 اردیبهشت‌ماه فرصت دارند تا در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند.

 
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۵

در حالی که پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کنکور دکتری، هزینه خریداری کارت اعتباری انتخاب رشته ۱۵۰ هزار تومان، دفترچه تغییر کرد و این هزینه به ۴۰ هزار تومان کاهش یافت.

 
حداکثر سن متقاضیان ورود به دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی 22 سال تمام است
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش وپرورش گفت: حداکثر سنّ متقاضیان ورود به پردیس های دانشگاه های فرهنگیان و شهید رجایی در آزمون سال 96، 22 سال تمام است.

 
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۹

معاون آموزشی و تحصیلات دانشگاه آزاد گفت: انتخاب رشته دکتری تخصصی سال ۹۶ دانشگاه آزاد از ساعت ۲۰ امروز آغاز می شود.

 
۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷

سؤالات هريك از رشته هاي امتحاني آزمون كارشناسي ارشد سال 1396، در سايت سازمان سنجش قرار داده شد كه از طريق لينك هاي زير قابل دريافت است:

 
۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش گفت: میزان تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور سال جاری، در مجموع 30 درصد است که 25 درصد مربوط به پایه سوم متوسطه و 5 درصد مربوط به دروس پایه پیش‌دانشگاهی است.

 
۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲

جدا از اينکه دانش‌آموزي به ادامه تحصيلات علاقه‌مند باشند يا نه، صندلي خالي براي همه در دانشگاه‌ها وجود دارد. تا جايي که طبق آمار، تعداد داوطلبان آزمون ارشد هر سال نسبت به سال قبل کاهش داشته و کنکور از رونق افتاده است.

 
۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۳

آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ سال‌ ۱۳۹۶ دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی از صبح امروز پنجشنبه ۷ اردیبهشت با برگزاری آزمون در ۱۱ کدرشته و ۳۶۲ هزار داوطلب آغاز شد.

 
۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰

دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری نیمه متمرکز سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

 
رموز موفقیت در کنکور ارشد چیست؟
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱

شما زمانی می توانید یک برنامه موفق برای کنکور داشته باشید که مقدمات آن را فراهم کرده باشید.

 
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۳

جزئیات مرحله دوم آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۶ شامل مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی اعلام شد و دانشگاه ها مجاز به برگزاری آزمون تخصصی نیز هستند.

 
ارائه واحد درسی به جای پایان نامه در دانشگاه آزاد!
۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۲

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد گفت: بخشنامه مربوط به دوره های آموزش محور ابلاغ شده است و دانشجویان دوره کارشناسی ارشد می توانند به جای پایان نامه واحد درسی بگذرانند.

 
۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۲

کارنامه نتایج اولیه و زمان انتخاب رشته‌های کنکور دکتری ۹۶ اعلام شد و داوطلبان مجاز می توانند در هر دو سایت سازمان سنجش و مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنند.

 
۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۰

نتیجه اولیه آزمون دکتری سال ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

 
اصلاحات مواد آزمون و رشته‌های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد
۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۷

اصلاحات مواد آزمون و رشته‌های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

 
جزئیات انتخاب رشته داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۱

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از امکان انتخاب رشته جداگانه داوطلبان دوره‌های دکتری این دانشگاه و ثبت‌نام دوره‌های بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی هم‌زمان با دوره‌های باآزمون خبر داد.

 
فرمول های طلایی قبولی در کنکور 96
۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۱

ماه‌های پایانی منتهی به کنکور برخی داوطلبان ناامید شده و دست از تلاش می‌کشند درحالی که برنامه ریزی صحیح در این ایام می تواند تاثیر بسزایی در موفقیت آنها و کسب نتیجه ای مطلوب داشته باشد.

 
زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 96 منتشر شد
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۶

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه نتایج اولیه آزمون دوره دکتری 96، روز دوشنبه هفته آینده اعلام می‌شود، گفت: داوطلبان از روز شنبه، 9 تا 13 اردیبهشت ماه امسال فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.