نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
داوطلبان آزمون ارشد آزاد برای انتخاب رشته تعلل نکنند
۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۶

سخنگوی دانشگاه آزاد با بیان اینکه به داوطلبان توصیه می‌کنیم فرصت و شانس انتخاب رشته و پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی را تحت تاثیر فضاهای پیش آمده است از دست ندهند، گفت: موضوعات و اتفاقات اخیر پیرامون رشته‌های دانشگاه آزاد ممکن است عده‌ای را نگران کند و موجب مشوش شدن ذهن دانشجویان و خانواده‌ها شود و باعث ...

 
نگاهی به کنکور ۹۶
۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۲

امسال دانش آموزان از شدت سادگی سوالات وقت کم می آوردند.

 
تصاویر دختران در کنکور۹۶
۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۳

برای شرکت در آزمون سراسری سال 96 در مجموع تعداد 930 هزار و 208 داوطلب ثبت‌نام کردند که از این تعداد 548 هزار و 434 نفر زن و 381 هزار و 774 نفر مرد هستند. به عبارت دیگر 58.6 درصد ثبت‌نام کنندگان زن و 41.4 درصد مرد هستند.

 
زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ارشد پزشکی
۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۹

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد گروه پزشکی از یکشنبه، 18 تیرماه توزیع می‌شود.

 
۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۸

رییس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در نیمه اول مرداد ماه خبر داد و گفت: داوطلبان می‌توانند از نیمه دوم مرداد ماه انتخاب رشته خود را آغاز کنند و در نهایت نتیجه‌ نهایی این آزمون نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

 
چگونه بعد از کنکور زنده بمانیم؟
۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۰

اگرنمی‌دانید دنیای بعد از کنکور را باید چه کار کنید و همه توان‌تان را برای درس خواندن گذاشته‌اید. ما به شما می‌گوییم بعد از کنکور چه کار کنید؟

 
شب و روز کنکور چکار کنیم؟
۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸

شب کنکور بهترین غذا برای داوطلبان ماهی و عدسی است.

 
چگونه در کنکور تست بزنیم؟
۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۱

نحوه صحیح تست زدن در کنکور یکی از مهمترین راههای موفقیت در این ماراتن علمی است.

 
سوالات كنكور سراسری چند سال اخير + دانلود
۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴

به منظور کاهش نگرانی و استرس داوطلبان كنكور سراسري و آشنایی با نحوه طرح سوالات آزمون، در لينك زير سوالات کنکور چند سالهاي اخير گروههاي آزمايشي رياضي،تجربي و انسانی را مشاهده مي نمائيد:

 
۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲

رشته ها و مواد امتحانی آزمون ورودی دوره های دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۷ منتشر شد.

 
سردرگمی داوطلبان کنکور در دعوای دانشگاه آزاد و وزارت علوم
۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳

جنجال حذف رشته‌های کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد از سوی شورای گسترش آموزش عالی همچنان ادامه دارد؛ وزارت علوم از این کار حمایت می‌کند و در مقابل مسئولان دانشگاه آزاد و نمایندگان مجلس معتقدند این کار غیرقانونی است.

 
سازمان سنجش خبر تایید رشته های دانشگاه آزاد را تکذیب کرد
۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲

سازمان سنجش آموزش کشور بیانیه سرپرست دانشگاه آزاد درباره خبر مبنی بر تأیید ۲۵۰۱ رشته محل دانشگاه آزاد اسلامی در کارشناسی ارشد را تکذیب کرد.

 
62 درصد داوطلبان کنکور در رشته‌های علوم تجربی ثبت‌نام کردند
۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۳

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به جزئیات آماری کنکور ۹۶ از پیشتازی پسران در گروه ریاضی و دختران در گروه علوم انسانی خبر داد و گفت: آزمون در روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه برگزار می شود.

 
۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۶

دبيرخانه شوراي آموزش پزشکي و تخصص معاونت آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، درباره ادامه دوره تکميلي PhD آزمايشگاه با صدور اطلاعيه‌اي اعلام کرد: اجراي دوره تکميلي PhD آزمايشگاه، قانون مصوب مجلس شوراي اسلامي است که وزارت بهداشت، به‌عنوان مجري قانون، مکلف به تدوين و اجرايي‌سازي آن بوده است.

 
نکات مهم در روزهای پایانی مانده به «کنکور»
۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳

برخلاف تصور بسیاری از داوطلبان برای موفقیت در کنکور تنها آمادگی علمی راهگشا نیست بلکه باید با عملکردی هوشمندانه مسیر دستیابی به نتیجه مطلوب را طی کرد.

 
۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۵

برای شرکت در آزمون سراسری سال 96 در مجموع تعداد 929 هزار و 791 داوطلب ثبت نام کرده‌اند.

 
۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۲

دفترچه راهنمای انتخاب رشته و ثبت نام دوره‌های بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با شروع ثبت نام از طریق سامانه www.azmoon.org قابل دریافت است.

 
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸

هركسي مي خواهد خدمات روانشناسي ارائه دهد بايد پروانه سازمان نظام روانشناسي داشته باشد و مدرك تحصيلي مرتبط، حكم مجوز فعاليت نيست.

 
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۶

زمان برگزاری مصاحبه های دوره دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون سال ۹۶ دانشگاه آزاد از سوی مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه اعلام شد.

 
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۴

نتایج اولیه دوره های دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.