نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
ثبت نام آزمون های PHD وزارت بهداشت از اول بهمن ماه
۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۳

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت: ثبت نام آزمون های دکتری تخصصی وزارت بهداشت در بهمن ماه صورت می گیرد که این آزمون در روزهای 3 و 4 خرداد ماه برگزار می شود.

 
اعلام نحوه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی 96 دانشگاه آزاد
۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۶

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی درباره جزئیات ثبت نام آزمون گروه پزشکی 96 این دانشگاه بصورت مشترک با وزارت بهداشت توضیح داد.

 
اعلام جزئیات ثبت نام و برگزاری آزمون‌های ارشد و دکتری علوم پزشکی ۹۶
۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۵

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، زمان ثبت نام و برگزاری کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی گروه علوم پزشکی در سال ۹۶ را اعلام کرد و گفت: ثبت نام آزمون دکتری تخصصی( ph.D) بهمن ماه انجام می‌شود و آزمون کتبی، اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

 
پذیرش دانشجوی ارشد مجازی در دانشگاه علم و صنعت
۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۰

دانشگاه علم و صنعت از مهرماه سال ۹۶ برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی اندازه گیری جریان سیلات به صورت مجازی دانشجو می پذیرد.

 
برنامه زمانبندی برای امتحانات
۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۷

اگر برای امتحانات خود، با تدبیر برنامه ریزی کنید نه تنها در طول سال، بلکه برای امتحانات هم آماده خواهید بود. هدف انسان به منزله چراغی است که راه را به او نشان می دهد و آن را به مقصود می رساند. برنامه زمانبندی برای دوره امتحانات باید بسیار منطقی و اصولی باشد.

 
۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۳

نتایج سومین آزمون استخدامی بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

 
۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۳

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور دربارة برخي اصلاحات در مواد آزمون و رشته‌هاي امتحاني مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون كارشناسي ارشد سال 1396

 
آغاز ثبت نام  آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶
۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به جزئیات آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ گفت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته امروز منتشر می شود و ثبت نام از ساعت ۲۱ (۹ شب) آغاز می شود.

 
جدول رشته‌هایی که بازار کار ندارند
۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۶

با توجه به رشد رشته های دانشگاهی و تاحدی غریبه بودن آنها با بازارکار، مسئولان و مدیران وزارت خانه ها برای کاهش بیکاری دانشجویان و فارغ التحصیلان به تکاپو افتاده اند.

 
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۳

در ۲روز دیوان‌عدالت ۲دستور متناقض صادر کرد اما در نهایت‌یک‌آزمون دکتری برگزار می‌شود

 
آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ از اول دی/ برگزاری یک آزمون
۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۶

جزئیات شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ اعلام شد و بر این اساس یک آزمون برای پذیرش در دانشگاهها از جمله دانشگاه آزاد در رشته های کارشناسی ارشد برگزار می شود.

 
تکلیف ثبت نام در کنکور دکتری مشخص شد
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۱

سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با تعیین تکلیف ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال ۹۶ اطلاعیه داد.

 
جذب هیأت علمی در دانشگاه آزاد آغاز شد
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۵

دستورالعمل اجرای فراخوان جذب هیات علمی سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد و براساس این دستورالعمل واحدهای دانشگاه تا ۳۰ آذرماه مهلت دارند نیازهای خود را برای جذب اعلام کنند.

 
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۸

برنامه امتحانات نهایی کلیه رشته‌های تحصیلی دوره دوم متوسطه و پیش دانشگاهی از چهارم دی ماه آغاز و تا 25 همین ماه ادامه خواهد داشت.

 
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۹

با رای دیوان عدالت اداری دستور موقت برگزاری آزمون متمرکز و انتشار دفترچه آزمون تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی منتفی شد.

 
مهلت ثبت نام در کنکور دکتری ۹۶ تمدید شد
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: با توجه به اینکه امروز آخرین فرصت شرکت در آزمون دکتری بود مهلت ثبت نام در آزمون دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال ۹۶ تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۳۰ آذرماه ۹۵ تمدید شد.

 
جزئیات ثبت‌نام دکتری با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد+دانلود دفترچه
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۷

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، آخرین تغییرات و جزئیات آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون این دانشگاه را تشریح کرد.

 
با رای دیوان عدالت اداری؛ آزمون‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد مستقل شد
۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۰

مدیرکل حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این‌که با رای دیوان عدالت اداری آزمون ارشد و دکتری سال ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی مستقل برگزار می‌شود، تاکید کرد: رای دیوان فصل‌الخطاب و لازم‌الاجراست.

 
آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی 96 دانشگاه آزاد
۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۲

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد با اعلام خبر برگزاری مستقل آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی سال 96 این دانشگاه گفت: دفترچه این آزمون از امروز 17 آذرماه در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد قابل دسترسی خواهد بود.

 
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال 1396
۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۸

مهلت ثبت‌نام از روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماه ۱۳۹۵ تا پایان روز دو‌شنبه ۲۲ آذرماه ۱۳۹۵ است