نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
راهنماي ثبت نام و شركت در آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۵

ثبت‌نام شركت در آزمون از روز 23 خرداد از طریق سامانه familyeducation.Ir شروع شده است و تا 10 تیرماه ادامه دارد که از میان داوطلبان، شاغلين رسمی و پیمانی آموزش و پرورش و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها هستند و 50 هزار تومان بابت ثبت نام دریافت می‌شود.

 
۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۵

تعدادی از مسئولان دانشگاهی جزئیاتی از شهریه‌های دانشگاه‌های خود در دوره‌های روزانه، نوبت دوم و پردیس خودگردان در تمام مقاطع تحصیلی ارائه کردند.

 
۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۱

انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ دانشگاه آزاد در هفته پایانی خردادماه آغاز می شود.

 
۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸

زمان برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی سال ۹۶ دانشگاه های کشور در ۱۳ دانشگاه برتر کشور اعلام شد.

 
مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد باید عادلانه برگزار شود
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۹

سرپرست دانشگاه آزاد گفت: روند برگزاری مصاحبه آزمون دکتری این دانشگاه باید در شرایط سالم و عادلانه برگزار شود.

 
جزئیات انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۷

داوطلبان علاقه مند به انتخاب رشته محل های دانشگاه آزاد طی روزهای ۲۱ تا ۲۵ خردادماه به سایت مرکز آزمون این دانشگاه مراجعه کنند.

 
۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ خبر داد و گفت: داوطلبان از روز یک‌شنبه ۲۱ خرداد تا روز پنج‌شنبه ۲۵ خرداد ماه جاری فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته در این آزمون اقدام کنند.

 
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰

دانشگاه علوم پزشکی ایران برای دوره تحصیل همزمان دانشجویان پزشکی در ۲ رشته فراخوان اعلام کرد.

 
نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد سه شنبه اعلام می‌شود
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۹

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ به صورت کارنامه در روز سه شنبه ۱۶ خرداد منتشر می‌شود و داوطلبان از ۲۰ خرداد می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

 
جزئیات شرکت در کاردانی به کارشناسی/ دانشگاه آزادی ها ثبت نام کنند
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی آغاز شده است و داوطلبان تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی می توانند در آن ثبت نام کنند.

 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۳

آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، روانشناسی بالینی، داروسازی و دندانپزشکی سال ۱۳۹۶ وزارت بهداشت امروز پنجشنبه چهارم خرداد ۹۶ با رقابت ۱۰ هزار و ۵۰۰ داوطلب برگزار شد.

 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۴

در سال‌های اخیر با توجه به موج مدرک‌گرایی خانواده‌ها هزینه‌های سرسام آوری را برای ورود فرزندان‌شان به دانشگاه صرف می‌کنند که به نظر می‌رسد ورود این دانشجویان به جامعه علمی تغییری در رتبه علمی کشور نداشته و رتبه علمی کشور نیز رو به سقوط است.

 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳

نتیجه انتخاب رشته آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۶ اعلام شد.

 
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۱

رئیس کارگروه روانشناسی شورای تحول گفت: رای کمیته رسیدگی به رشته های مشترک دو وزارتخانه و انتقال رشته روانشناسی بالینی به وزارت بهداشت با توجه به مخالفت وزارت علوم و دانشگاهها منتفی شد.

 
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۹

مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از ۷ خردادماه خبر داد و گفت: داوطلبان به مدت یک هفته فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

 
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۴

ششمین دوره آزمون صلاحیت بالینی ۴ خرداد ۹۶ برگزار می شود و داوطلبان دستیاری که تاکنون موفق به کسب گواهی قبولی در آزمون صلاحیت بالینی نشده اند، می توانند در این آزمون شرکت کنند.

 
بورس تحصیلی طولانی مدت حذف شد
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۴

معاون دانشجویی وزیر علوم با اشاره به حذف بورس تحصیلی طولانی مدت و تقلیل آنها به ۶ تا ۹ ماه گفت: در سال گذشته حدود ۱۵۸۰ نفر در همین راستا به برخی کشورهای جهان اعزام شدند.

 
چگونه در مصاحبه دکتری پذیرفته شویم؟
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸

فنون و مهارت هاي موفقيت در مصاحبه هاي علمي در گفت و گو با عليرضا محمدي، استاد دانشگاه

 
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۹

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: نتایج نهایی آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی بالینی پزشکی اعلام شد و بخشی از ظرفیت پذیرش تکمیل نشد و خالی ماند.

 
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۶

روزهای ماه رمضان برای داوطلبان کنکور چالشی در ساعات مطالعه محسوب می‌شود که باید با اتخاذ تکنیک‌های موثر آن را مدیریت کرد.