نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
آشنایی با پنج ویژگی شخصیتی بزرگ همراه با مثال
۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴

باز و پذیرا بودن، سازگاری و موافقت، عصبانیت، برون گرایی و وظیفه شناسی پنج ویژگی شخصیتی هستند که عموماً در افراد دیده می‌شوند.

 
چگونه مشکلات شخصی را به محل کار نیاوریم؟
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۲

اگر ناگهان خود را در شرایط دشوار ببینید، شاید غیرممکن به نظر برسد که مثل همیشه بهترین خودتان باشید. برای این‌که توازن لازم را ایجاد کنید، در این‌جا چند توصیه هست که بتوانید در شرایطی که با مشکل بزرگی دست و پنجه نرم می‌کنید، کارتان را بدون هیچ خللی ادامه بدهید.

 
یک فرد ۱۸ ساله به چه مهارت هایی نیاز دارد؟!
۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۰

انتظاراتی که از یک فرد ۱۸ ساله می رود می تواند از فرهنگی به فرهنگ دیگر و حتی خانواده ای به خانواده دیگر کاملاً متفاوت باشد

 
اين بازی‌ها به اجتماعی‌شدن کودک شما کمک میکند!
۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰

بهترین راه برای درمان کم‌رویی و کاستن از حس خجالت و حتی امنیت از حس هراس اجتماعی برای کودکان، انجام بازی‌ها و مسابقه‌هایی است که می‌تواند توسط والدین به کمک سایر خواهرها و برادرها یا محافل فامیلی انجام شود.

 
زنان حسود و حساس در مقابل مردان خونسرد!
۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۳۵

شناختن جنس مخالف و تفاوت های آن ها از جمله بحث برانگیزترین و البته جالب ترین موضوعاتی است که همواره به آن توجه شده است. رفتارهای ذهنی و فکری زنان و مردان در بسیاری از صفت ها و جنبه های مختلف به صورت فطری، با هم تفاوت دارد.

 
مراحل رشد کودک از یک تا سه ماهگی
۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۹

همه ما عجول شده ایم. همان طور که برای همه کارهای روزانه مان عجله داریم و می خواهیم به سرعت به همه کارها در زمانی کوتاه برسیم، دوست داریم فرزندمان هم زودتر از همه بچه ها بایستد، بخندد و راه برود.

 
اضطراب اجتماعی چیست و از چه زمانی آغاز می‌شود؟
۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۹

زمان شروع اضطراب اجتماعی غالبا در نوجوانی است و معمولا قبل از 20سالگی شروع شده است. معمولا با یک رویداد خاص مثل انتقال به یک مدرسه جدید شروع می‌شوند. اکثرا هم همیشه خجالتی بوده‌اند و در صحبت با دیگران همیشه مشکل داشته‌اند.

 
پنج کاری که شما به‌عنوان پدر یا مادر هرگز نباید انجام دهید
۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۴

پنج موردی که اغلب روان‌شناسان به‌خصوص روان‌شناسان کودک بر انجام ندادن آنها تأکید کرده‌اند

 
9 اصل انسانی که مدیران باید بدانند
۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۷

اگر می خواهید بدانید دیگران چگونه با شما رفتار می کنند، بهترین نقطه شروع این است که ببینید خودتان چگونه با دیگران رفتار می کنید.

 
نحوه برخورد با انتقادهای بیجا،افراد بی ادب و فحاشي
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۷

عصبانی نشوید! چرا باید اجازه دهید یک نفر دیگر احوال شما را تعیین کند؟

 
تمريناتي براي رفع حواس پرتی کودکان
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۸

کودکانی که بیش فعال هستند،قادر به کنترل برخی رفتارهای خود نیستند. بازی‌های فکری به افزایش دقت و توجه کودک کمک زیادی می‌کنند

 
برنامه مداخله‌ای مقابله با قلدری دانش آموزان در مدرسه
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۶

در هر زمانی تعدادی از دانش‌آموزان که با هم هستند، به خصوص موقعی که به عنوان عضو گروه خود انتخاب نمی‌شوند و موقعی که افراد بزرگسال حضور ندارند، احتمالاً گرایشهای آنها در جهت بروز رفتارهای قلدری افزایش می‌یابد.بیشتر رفتارهای قلدری در مدرسه رخ می‌دهد نه در راه آمدن به مدرسه یا رفتن از آن

 
آیا شما یک معتاد اینترنتی محسوب می‌شوید+تست
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹

این افراد ترس شدیدی و اضطراب شدیدی دارند که مبادا تلفن همراهشان را از دست بدهند. و یا پیامی ارسال شود که آن فرد متوجه نشود. این حالت طبق گفته ی پزشکان کاملا عصبی است و فردی با این ویژگی ها جز معتادان به حساب می‌آید. معتادانی که به جای مواد مخدر ،گوشی میکشند.

 
طلاق گرفته‌ای، اما طرد نشده‌ای !
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۰

طلاق یکی از موقعیت های سخت تجربه احساس طرد است. معمولا کسی که خواستار طلاق نیست، احساس طردشدگی بیشتری تجربه می کند، اما معنایش این نیست که طرف پیشنهاددهنده طلاق احساس طرد را تجربه نمی کند.

 
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۷

خیلی از خانم‌ها از دروغگویی و پنهانکاری همسران‌شان گلایه می‌کنند. اگر پای درد دل کاربران سایت بنشینید برخی از آنها اعتقاد دارند مردان همه دروغگو و خیانتکار هستند مگر اینکه عکس آن ثابت شود.

 
چگونه با شخصیت خود آشنا شویم؟
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۴

شخصیت شما بر هر چیزی که به شما مربوط می شود تأثیرگذار است؛ از انتخاب دوستانتان گرفته تا کاندیدا هایی که در یک انتخابات سیاسی به آنها رأی می دهید. با این وجود بسیاری از افراد به شناخت ویژگی های شخصیتی خود زمان زیادی اختصاص نمی دهند.

 
مروری بر اختلالات دفع در کودکان
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۵

کودک دچار بی‌اختیاری موضوع غالباً احساس شرم می‌کند و ممکن است خواهان اجتناب از موقعیت‌هایی باشد که ممکن است به خجالت زندگی او انجامد. (از قبیل اردوی مدرسه) میزان تخریب حاصله تابع تأثیر آن بر عزت نفس کودک، میزان طرد اجتماعی از سوی همسالان و خشم و تنبیه و طرد از سوی مراقبان است.

 
آشنايي با اختلال سکوت بیمارگون ارادی كودكان
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱

در کودکان مبتلا به اختلال سکوت بیمارگون ارادی، وقتی آنها در تعامل های اجتماعی با افراد دیگر قرار می گیرند، سر صحبت را باز نمی کنند، وقتی دیگران با آنها صحبت می کنند، متقابلا پاسخ نمی دهند.

 
چه تفاوتی بین پنیک واقعی و حملات پنیک وجود دارد؟!
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۴

علائم پنیک بعضا آن‌قدر حاد و نگران‌کننده هستند که فرد را به اتاق اورژانس می‌رسانند. در این شرایط، طوری به نظر می‌رسد که فرد دچار حمله قلبی شده است.

 
اين اشتباهات را خانم ها هیچوقت نمی بخشند!
۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۸

بعضی اشتباهات هست که می‌تواند رابطه را برای همیشه خراب کند. هم خانم‌ها و هم آقایون هر دو ممکن است دچار چنین اشتباهاتی شوند. اشتباه چیزی نیست که مخصوص یک جنسیت خاص باشد.