نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
۷ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۳۰

داشتن پوستی سالم و با نشاط تنها در گرو استفاده از کرم‌ها، "لوسیون‌ها" و ماسک‌های گرانقیمت، خارجی و رنگارنگ نیست. در طبیعت گیاهان دارویی، "دانه‌های روغنی" و میوه‌های متنوعی وجود دارد که تاثیر خواص درمانی و شفابخش آنها در درمان و پیشگیری آشکار شده است.

 
غذاهای شادی آور!
۲۴ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۳۴

غذا خوردن خیلی از افراد را آرام می‌کند. اما آیا تمام خوراکی‌ها به یک اندازه باعث شادی می‌شوند؟شادی نتیجه آزاد شدن ماده‌ای به نام "سروتونین" در مغز است. بعضی خوراکی‌ها به آزاد شدن سروتونین در "مغز" کمک بیشتری می‌کنند. با این خوراکی‌های شادی‌بخش آشنا شوید.

 
دلایل گرفتگی عضلات بدن و پیشگیری از آن
۱۳ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۰۲

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که نیمه های شب، یک مرتبه به دلیل درد ناشی از گرفتگی عضلات پایتان از خواب بیدار شوید؟

 
تأثیرات رسانه های الکترونیکی بر مغز در حال رشد
۸ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۱۴

امروزه جوانان تمایل دارند که زمان / انرژی بیشتری را صرف رسانه های الکترونیکی از قبیل بازیها، تلویزیون و کامپیوتر نمایند.

 
افتادگي دريچه ميترال قلب
۷ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۵۸

افتادگی دریچه قلب تا زمانی که منجر به نارسایی دریچه نشده را نمی‌توان یک بیماری نامید و فرد نیازی به درمان نداشته و تنها باید مراقبت‌های لازم را در جهت پیشگیری از پیشرفت افتادگی دریچه قلب خود انجام دهد.

 
بهترين ويتامين ها براي درمان آستيگماتيسم
۶ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۱۰

امروزه آستيگماتيسم، يک مشکل شايع چشمي محسوب مي شود.در واقع، بيشتر مردم آستيگماتيسم دارند اما متوجه آن نيستند به ويژه اگر خفيف باشد. اگر تار مي بينيد يا اينکه قبلاً چشم پزشک، آستيگماتيسم بودن چشم شما را تشخيص داده است...

 
۶ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۴

"سرماخوردگی" از شایع ترین بیماری ها در دوران "پاییز" و "زمستان" محسوب می شود که می توان با "طب سنتی" و رعایت برخی از باورهای قدیمی این بیماری ها را درمان کرد.

 
بايد و نبايدهاي رژيم غذايي با افزايش سن
۱۱ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۲۰

بسياري از افراد با افزايش سن علاوه بر کاهش مصرف کالري، از خوردن مواد پروتئيني اجتناب مي کنند. اين در حالي است که پروتئين نقش بسيار مهمي در حفظ سلامت بدن دارد.

 
۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۱۹

نبايد در فصل بهار و پاييز غذاهاي خيلي گرم و خيلي سرد را مصرف کرد.

 
۲ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۰۴

کربوهیدارت ها وظیفه ی حفظ ذخیره گلیکوژنی در عضلات و کبد را برعهده دارند و کاهش کربوهیدرات ها می تواند خطرات جدی به دنبال داشته باشد.

 
حال مزاجتون چطوره؟
۲۲ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۵۶

به طور کلی مردان مزاجی گرم و بانوان مزاجی سرد دارند. در واقع مردان نسبت به زنان مزاجی گرم تر دارند چرا که خانم ها بر اساس وظیفه ای که بر دوششان است باید در تربیت فرزندان حوصله داشته باشند و آرامش را در خانه حاکم کنند.

 
۲۲ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۷

سردرد، خستگی، درد قسمت تحتانی پشت، بزرگی و دردناک شدن پستان‌ها واحساس پری شکم از نشانه‌های نشانگان پیش از قاعدگی است.

 
برنامه واکسيناسيون کودکان
۲۰ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۲۳

برنامه واکسيناسيون شامل تزريق واکسن هاي متعدد در زمان مشخص و با دوز دقيق است. شروع واکسيناسيون از زمان تولد نوزاد براي تقويت سيستم ايمني بدن بسيار ضروري است.

 
بيماري قلبي و عروقي چيست؟
۲۰ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۳۰

بيماري هاي قلبي و عروقي بيشتر در افراد بالاي‌ ۴۰ سال‌ رخ‌ مي‌دهد. اما مي تواند در هر گروه سني ديده شود . گفته مي شود اين‌ بيماري‌ در مردان‌ شايع‌تر است‌، اما ميزان‌ بروز آن‌ در خانم‌ها نيز رو به‌ افزايش‌ گذاشته‌ است‌.

 
۲۰ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۱

تست های کبدی نیاز به ناشتایی ندارند.

 
۲۰ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۰۰:۱۶

ورزش نه تنها زیبایی اندام می شود ، بلکه بر سلامت و طول عمر شما نیز می شود.

 
علايم احتمالي تومور مغزي
۱۹ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۳۶

میزان تهدیدکنندگی یک تومور، بستگی به ترکیبی از مجموعه عوامل مختلف، همچون: نوع تومور، محل و اندازه تومور و نحوهٔ گسترش و توسعه آن است.

 
۱۷ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۷

چای به عنوان محبوب ترین نوشیدنی دنیا شناخته می شود و البته فواید بسیاری نیز برای بدن شما دارد. این نوشیدنی محبوب البته گونه های بسیار متفاوتی نیز دارد.

 
سنگ های مزاحم در کلیه ها و راههای درمان
۱۵ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۴۴

سنگ کلیه را باید کریستال شدن مواد و ترکیبات محلول در ادرار دانست که در کلیه ها یا مجرای ادرار( پیشراب راه) تجمع می یابند. این ترکیبات به هم می چسبند و سنگ را به وجود می آورند.

 
ایدز و پیامدهای آن
۶ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۰۰:۳۹

وقتی که این ویروس وارد بدن می شود اصطلاحاً به آن فرد (HIV) مثبت گفته می شود که با ایدز فرق دارد. به عبارتی دیگر ، هر فرد مبتلا به ایدز،‌(HIV) مثبت است، اما هر فرد (HIV) مثبت ممکن است هنوز به مرحله بیماری ایدز نرسیده باشد