نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
حذف آدم های منفی، بی عذاب وجدان
۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۵

فرد منفی کسی است که هیچ حمایتی از شما نمی‌کند و فقط به شما حس بد می‌دهد. کسی که ایده‌های عالی و اهداف بزرگ شما را مسخره یا تحقیر می‌کند.

 
شروعی دوباره بعد از خیانت
۲۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۲۳

خیانت کردم اما حالا پشیمانم ، چگونه می توانم زندگی ام را سر و سامان دهم و کاری کنم که همسرم مرا ببخشد؟

 
شخصیت شناسی آدم ها از روی حالات بدن
۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۵۴

اگر زبان برای بشر وسیله‌ای برای مخفی کردن احساسات و افکارش است از طرف دیگر حالات بدن و به‌اصطلاح ژست‌های او نیز نمایانگر همان حقایق درونی هستند که ما سعی در مخفی کردنش داریم.

 
کنترل جنسي چيست؟
۳ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۳

يک سري عوامل، فرد را وادار به کنترل فردي و اجتماعي مي نمايد که گاه شامل کنترل دروني و گاه بيروني مي باشد.

 
یک خیانت ناآگاهانه!
۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۳

وقتی صحبت از خیانتهای زناشویی به میان می اید عمدتا تصور ضعف در اعتقادات مذهبی، فقدان توجه زوجین به هم، فقدان تعهدات زناشویی و .. به ذهن متبادر می شود. ولی همیشه این گونه نیست.....

 
تاریخچه عقده های روانی!
۶ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۰

«عقده ای!»، «خب اون یک آدم عقده ایه!» به احتمال زیاد این عبارات برای شما نیز آشنا هستند؛ عباراتی که البته چندان هم مودبانه نیستند اما بارها در گفتگوهای روزمره، به کار می روند.

 
با همسر داغدارم چگونه رفتار کنم؟
۳۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۱

حتما شما هم هنگامی که همسرتان شاد و خوشحال است در کنار او از زندگی لذت می‌برید اما زمانی که با غم، رنج و ناراحتی‌ای دست‌وپنجه نرم می‌کند چطور؟

 
یک راهنمای مفید درباره «خیانت همسر»
۲۵ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۱۷

خیلی فرقی نمی‌کند اسمش را چه بگذاریم، «خیانت»، «بی‌وفایی»، «کم مهری» یا «ظلم» اسمش هرچه باشد. پیامد‌ها و آسیب‌هایش یکی است.

 
اثر بازي هاي رايانه اي بر کودکان و نوجوانان
۲۲ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۶

آنچه بيشتر کودکان و نوجوانان را شيفته خود مي کند، بازي هاي رايانه اي است. پيشرفت کيفيتي اين بازي ها به فاصله ي کوتاهي در ايران رواج يافته و بازار اسباب بازي و لوازم سمعي و بصري را به تسخير خود در آورده است.

 
زندگی مشترک با یک کلیک
۲۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۲۰

ماجرا سایت های همسریابی که عمرشان به عمر همه گیری اینترنت در کشور ما باز می گردد، چند سالی است که با موضع گیری متفاوتی از مخالفت های افراطی گرفته تا تاییدهای تعجب برانگیز روبرو شده است.

 
شناخت آسيب هاي رواني بچه هاي طلاق؛ از کودکي تا نوجواني
۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۶

آسيب هاي رواني که «کودکان طلاق» در معرض آن قرار مي گيرند، باعث مي شود برخي از همسران با وجود مشکلات فراوان در زندگي مشترک، ترجيح دهند طلاق نگيرند، چرا که در صورت جدايي آينده تيره اي در انتظار فرزندان آن هاست.

 
پدر، الگویی برای مردشناسی دختران
۲ تير ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۰۱

می‌گویند هر چه رابطه پدر با دختر بهتر و صمیمانه‌تر باشد، دختران به هنجارشکنی گرایش کمتری دارند و موفقیت‌های تحصیلی و اجتماعی بیشتری کسب می‌کنند.خانم‌هایی که روابط بهتری با همسرانشان دارند و در دهه سوم زندگی خود، از نظر روانی و جسمی از سلامت بهتری برخوردارند، در 16 سالگی روابط بهتری با پدرانشان داشته‌اند....

 
چطور کودک ‌آزاردیده را بشناسیم؟
۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۰

یکی از جُرم‌های درحال رشد، کودک‌آزاری است. در چند سال اخیر، افزایش قابل توجهی در آمار مربوط به کودک‌آزاری دیده شده است.

 
بهترین روش ها برای بهبود زبان بدن
۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۰

هیچ روش مطمئنی برای استفاده از زبان بدن وجود ندارد. بسته به اینکه با چه کسی حرف می زنید و محیط چطور محیطی است، چه کاری انجام می دهید و چه می گویید، زبان بدن به طرق مختلفی تعبیر و تفسیر می شود. وقتی با رئیستان حرف می زنید، با وقتی که با همکاران یا دوستان خود حرف می زنید از زبان بدن متفاوتی استفاده می ...

 
روابط خارج زناشویی!
۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۰۷

فرایند کشف بی وفایی و روابط خارج زناشویی و شوک ناشی از کشف آن هنگامی که فردی ازدواج می کند، به شریک زندگی اش قول می دهد که تا زمان مرگ به او وفادار بماند و انتظار اعتماد متقابل، اساس تعهد زناشویی می شود.

 
روابط عاطفی در اینترنت!
۹ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۸

پشت نقاب ارتباط دیجیتالی پنهان شدن و وارد ارتباط بدون چهره و بامشخصات غیر حقیقی شدن، تجربه ای ارضاکننده است.

 
چرا کسانی را که دوست داریم می‌رنجانیم؟
۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۹

رنجاندن کسانی که دوست‌شان داریم چند ثانیه طول می‌کشد ولی جبرانش سال‌ها. این یکی از رفتارهای متناقض مربوط به عشق است. چطور می‌توان چنین رفتار منفی را در برابر کسی که اینقدر دوستش داریم توجیه کنیم؟

 
4 مرحله تاثیر سایت ‌های مستهجن برروی سلامت روانی!
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۵۱

هرزه‌نگاری اینترنتی مقدمه یک بیماری فراگیر روان‌شناختی به نام اعتیاد جنسی است. برای همین چندین محقق روان‌شناس ته و توی این مشکل را درآورده‌اند و مراحل مختلف هرزه‌نگاری را شرح داده‌اند.

 
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۲۶

بسیاری از ما در دورانی از زندگی خود در شرایطی قرارگرفته‌ایم که مجبور شده‌ایم بیش از حد به دیگران محبت یا کمک کنیم.

 
چگونه طلاق مان را به دیگران اطلاع دهیم؟!
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۳۰

می خواهید طلاق بگیرید اما نمی دانید چگونه به دیگران (بچه ها، دوستان و خانواده تان) خبر دهید؟ آیا باید به همکارانتان هم این خبر را بگویید؟