نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
چرا کسانی را که دوست داریم می‌رنجانیم؟
۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۹

رنجاندن کسانی که دوست‌شان داریم چند ثانیه طول می‌کشد ولی جبرانش سال‌ها. این یکی از رفتارهای متناقض مربوط به عشق است. چطور می‌توان چنین رفتار منفی را در برابر کسی که اینقدر دوستش داریم توجیه کنیم؟

 
چطور اشتباه همسرمان را بگوییم؟
۴ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۲

یکی از مشکلاتی که در دوران نامزدی و حتی بعد از آن، با آن روبه رو می شوید، شرایطی است که اشتباهی از جانب یکی از شما رخ می دهد و چون هنوز شناخت کافی از هم ندارید یا رویتان در روی هم باز نشده، نمی دانید باید آن را به طرف مقابل اطلاع دهید یا نه.

 
این قوانین ازدواج را دور بریزید
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۱

بسیاری از زوج های کنونی برخی از اعتقادات قدیمی را کنار گذاشته و به روشی جدید زندگی خود را پیش می برند و بسیار هم خوشبخت و شاد هستند. ما نیز جزو افرادی هستیم که توصیه می کنیم باید برخی از قوانین قدیمی ازدواج را در هم شکست تا نتیجه بهتری حاصل کرد.

 
در زندگی به این آدم‌ها نیاز دارید
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۲۰

برخی از انسان ها انرژی بسیار خوبی دارند. بودن در کنار آنها یا حرف زدن با آنها حس بسیار خوبی به انسان منتقل می کند و به اصطلاح حالت با آنها خوب است.این آدم ها باید در زندگی انسان حضور گسترده ای داشته باشند.

 
آداب معاشرت به زبون خودمونی!
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۰۶

كافی است نگاهی به دور و اطراف خود بیاندازید تا متوجه شوید در جامعه ما تنها شمار اندكی از افراد متشخص و با نزاكت بجای مانده است.

 
به خاطر بچه‌ ها با همسرتان زندگی می‌ کنید؟
۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۲۸

بخاطر بچه‌ ها با همسرتان زندگی می‌ کنید؟ برای نسل ‌های متمادی والدین به امید اینکه ازخودگذشتگی‌ شان آخر کار به نفع فرزندانشان باشد، این توصیه را به جان خریده ‌اند.

 
چطور مشاجرات را در زمان تعطیلات به حداقل برسانیم؟
۱۲ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۳۵

معمولا روزهای تعطیل برای خیلی از زن و شوهرها روزهای پرتنشی است؛ روزهایی است که بیشتر از همه با هم دعوا، جر و بحث می کنند؛ عید نوروز نیز از آن تعطیلات طولانی است که در آن دعواهای زن و شوهری کام خیلی از خانواده ها را تلخ می کند اما چاره چیست؟

 
۱۰ ارزشی که باید به فرزندانتان بیاموزید
۲۰ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۳۹

بچه‌ها مثل اسفنج می‌مانند. نگاه می‌کنند و هر چه که در محیطشان باشد را جذب می‌کنند، مخصوصاً از طریق دیداری و شنیداری.

 
40 کار مناسب برای 40 سالگی
۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۵۹

انگار همین دیروز بود که به همراه هم اتاقی هایم در دانشگاه و با خاموش کردن شمع های کیک شکلاتی، تولد بیست سالگی ام را جشن گرفتم. آن روزها برای چیزهایی که فقط آن روزها برایمان مهم بود، سخت می جنگیدیم؛ چیزهایی که اکنون به هیچ وجه برایمان ارزشی ندارند.

 
وظیفه شناس باشید،دوست پیدا کنید و در مراسم مذهبی شرکت کنید
۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۱۱

از گذشته های دور انسانها به دنبال یافتن اکسیری برای عمر جاویدان بوده اند هرچند هرگز کسی به این اکسیر دست نیافت اما برخی که به دنبال بهتر زیستن بوده اند توصیه هایی را عملی کردند که به داشتن زندگی سالم و پرنشاط در طول زندگی خود کمک کرده است.

 
زن مطلوب مردهای ایرانی چه کسی است؟
۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۶

لطفا قبل از خواندن این مطلب این جمله را چندبار با خودتان تكرار كنید و به خاطر بسپارید: «هیچ قانون كلی‌ای كه شامل همه انسان‌ها بشود، درمورد ارتباطات شخصی وجود ندارد.» درواقع این مطلب و تمام موارد مشابه براساس قوانین و یافته‌ها و اطلاعات درمورد اكثریت اقلیت نوشته می‌شوند.

 
معیارهای زنان برای ازدواج در سنین متفاوت!
۳ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۴۱

محققان می گویند نه شنیدن از یک زن، همیشگی نیست. از نظر آنها کافی است کمی شانس با مرد خواستگار همراه باشد و زن رویاهایش، تا 10 سال دیگر ازدواج نکند. چرا که به گفته پژوهشگران، نظر زن ها در مورد ازدواج هر ده سال یک بار زیر و رو می شود.

 
فرزندتان را بشناسید!
۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۱:۰۱

دیر می‌آید و زود می‌رود. آخر هفته‌ها هم اگر اضافه‌کاری نکند و زود به خانه بیاید​ تا ظهر می‌خوابد، چون خسته است، من هم وقتی خوابیده است دستش را آرام می‌گیرم و صورتش را می‌بوسم! نه من محبت پدری‌اش را حس می‌کنم و نه او بوسه من را بر گونه‌اش!

 
چگونه در زندگی موفق شویم ؟
۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۴۱

بیشتر مردم فقط می‌خواهند زندگی خوب و خوشی داشته باشند و همواره در زندگی شاد و موفق باشند، اما آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید که چگونه می‌توانید ابعاد تازه‌ای را وارد زندگی خود سازید؟

 
رابطه با مادرشوهر در دوران نامزدی
۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۵۰

قصه مشکلات عروس و مادر شوهر حرف تازه ای نیست که شاید در دوران نامزدی یا روزهای بعد از ازدواج پیش بیاید. بیشتر عروس ها گاهی از دست مادر شوهرشان دلگیر می شوند و مادرشوهر ها هم بعضی وقت ها از رفتار عروس ها گلایه دارند. بهتر است قبل از اینکه داستان زندگی شما پیچیده شود مشکلات کوچک را با مادرشوهرتان حل کنید ...

 
خواستگاری، از نوع اصل و نسب‌ دار
۶ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۵۵

امروزه با تغییر و تحولاتی که در جامعه ایجاد شده است در برخی موارد با شیوه ها و آداب جدیدی روبه رو هستیم. ازدواج و مراسم آن به دلیل تنوع مراحل و شیوه ها از جمله اموری است که خیلی در معرض این تغییر و تحول ها قرار می گیرد. با همه این احوال، هر مراسم و آدابی اصول مربوط به خود را دارد، به این معنی که هر ...

 
چک کردن گوشی موبایل همسر: صحیح یا غلط؟
۲۵ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۰۶

درمورد میل شدید و وحشتناک به چک کردن گوشی موبایل همسر و درست یا غلط بودن آن با یک روانشناس صحبت کرده‌ایم.

 
5 باور رایج ولی غلط درباره «پدرها»
۲۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۳۱

بیشتر مقاله ها در همه سایت ها به مادر و کودک او مربوط هستند و کمتر مطلبی را می توان پیدا کرد که به نگرانی های پدرها نیز پرداخته باشد. به همین دلیل، ما در اینجا 5 باور غلط در مورد پدرها برایتان نوشته ایم.

 
۱۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۱۲

هر فرد در يک رابطه، به يک سرمايه گذاري براي ايجاد اعتماد در رابطه نياز دارد.

 
۱۷ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۴

زندگی زناشویی با اختلافات عجین است. در ازدواج سالم، زن و شوهر با اختلافات برخورد اثر بخشی دارند و آنها را خوب اداره می کنند.