نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
۱۵ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۲

در واقع، در بسیاری از موارد، عکس این قضیه صادق است؛ یعنی پدرها نمی خواهند فرزندان شان سرگذشتی مانند سرگذشت آنان داشته باشند و احتمالاً اشتباهات آنان را تکرار کنند.این آرزوی آنان است که فرزندشان خیلی بیشتر و سریع تر پیشرفت کند و با کم ترین شکست، به بالاترین سعادت و کامیابی دست یابد. حتی گاهی به وضوح ...

 
۱۲ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۱۶

به زبان آوردن کلمه طلاق شايد آسان ترين راه باشد ولي قبل از اين که کاري انجام بدهيد که بعدا به خاطر آن افسوس بخوريد چرا سعي نکنيد که ازدواجتان را از اين مهلکه نجات دهيد و به دوران خوش اول ازدواج بازگرديد؟!

 
چطور با بدخلقی‌های افراد سالخورده برخورد کنیم
۱۲ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۰۱

درست است که آنها بسیار عاقل و دانا هستند اما خیلی‌وقت‌ها ممکن است لجوج و یک‌دنده شوند.

 
اینگونه شوهرتان را وادار به بیان احساسش کنید
۸ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۱۹

برای اکثر زنان واداشتن شوهرشان برای اینکه احساسات درونی خود را با آنها در میان بگذارند، کار مشکلی بنظر می رسد.

 
1+5 تکنيک کاربردي براي بهتر شدن رابطه شما با همسرتان
۷ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۳۹

اين روزها نزاع، خشم، خشونت و مشکلات زناشويي دلايل شايع مراجعه زوجين به مراکز مشاوره و روان درماني است.

 
۵ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۰:۳۰

تعجبی ندارد که عروس ها و مادرشوهرها روابط پیچیده ای دارند. به گفته محققان، هر دوی آنها احساس تهدید می کنند.

 
7 راز براي پرورش فرزندي شاد
۴ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۵۶

همه والدين يک آرزوي مشترک براي فرزندانشان دارند آن ها دوست دارند که فرزندشان در محيطي سالم بزرگ شود، به دنبال روياهايش برود و در دستيابي به آن ها موفق شود، اما مهم تر از همه دوست دارند آن ها را هميشه شاد و خوشحال ببينند .

 
همسري کن نه مـادري
۲۶ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۴۰

بايد از مادري کردن براي همسرتان دست برداريد اما مسلما اين کار خيلي راحت نيست؛ بايد قدم به قدم سختي هاي راه را تحمل کنيد تا بتوانيد زندگي جديدي را با همسرتان آغاز کنيد

 
فوت و فن‌های یک پدر نمونه
۱۷ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۲۳

هیچ‌کس نگفته است که یک پدر خوب بودن، کار ساده‌ای است. صرف‌نظر از اینکه سن فرزند شما چقدر است و اینکه شما چند فرزند دارید، باید بدانید که کار یک پدر هیچ‌گاه تمام نمی‌شود.

 
همسراني که مدام قهر و آشتي مي کنند بخوانند
۲۲ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۲

زوجين قهر را با بي توجهي به مسئله و مشکل اصلي تمام نکنند و با هم صحبت کنند اگر بار اول دعوايشان شد، بار دوم صحبت کنند، اگر باز هم دعوا کردند بار سوم صحبت کنند و اگر مي توانند از مشاوره متخصص و متعهد کمک بگيرند تا اين مشکل پيشرفت نکند!

 
این سوال ها زندگی شما را زیر و رو می کنند
۱۹ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۱

سوال هایی که اگر هر روز و مدام از خود بپرسید و خودتان هم پاسخش را بدهید، می توانید تحولی بزرگ در زندگی خود ایجاد کنید:

 
۱۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۳۱

استفاده از زبان یکی از راه های موفقیت در کار است. زبان اعضای مختلف بدن همچون چشم یا دست ها می تواند تاثیر مثبتی در روابط داشته باشد و موجب شود دیگران احترام بیشتری برای شما قایل باشند و حرف های شما را بهتر قبول کنند.

 
با تغییر افکار، زندگی‌تان را بسازید!
۱۴ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۰۲

ما همان افکارمان هستیم، اگر نتوانیم افکارمان را تغییر دهیم نمی توانیم هیچ تغییر دیگری ایجاد کنیم. شما قطاری از افکار دارید که هنگام تنهایی، سکوت و زمانی که غرق در افکارتان هستید سوار آن می شوید. ارزشی که برای خودتان قایل هستید و شادی هایی که در زندگی دارید همه بستگی به جهتی دارند که قطار به آن سو در ...

 
۱۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۴

نكاتي پندآموز براي مردان متاهل

 
راه رفتن روي اعصاب همسر
۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۰۸

چه کنيم که از رفتارهاي ناخوشايند همسرمان کمتر اذيت شويم؟!

 
نشانه های خرابکاری در زندگی مشترک
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۴۴

درست است که همه مردم دوست دارند بهترین و سعادتمندترین زندگی مشترک را داشته باشند، ولی بعضی کارها که شاید متوجه آنها هم نباشید، به رابطه شما آسیب می زنند. در واقع شما عمداً این کارها را انجام می دهید، زیرا معتقدید که کار درستی هستند، ولی درست برعکس آن صحیح است.

 
چگونه توطئه ها علیه خودمان را خنثی کنیم؟
۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۳۰

بسیاری از دوستان و آشنایان‌مان را می‌شناسیم که در دام نقشه‌های دیگران افتاده‌اند و قربانی دسیسه‌های آنها شده‌اند. افرادی هستند که زندگی خود را به علت اعتماد بیش از حد و شناخت ناکافی نسبت به اطرافیان از دست داده‌اند و شکست خورده‌اند.

 
بهترین پدر و مادر دنیا باشید
۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۰:۵۶

همه والدین دوست دارند بدانند چطور می‌توانند بهترین باشند؟ پدر یا مادری که هم می‌توانند فرزندان‌شان را بخوبی تربیت ‌کنند و خوب و بد را به آنها بیاموزند و هم رابطه‌ای دوستانه و موفق با آنها برقرار ‌کنند.

 
سبک دعوای من و همسرم
۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۰:۴۲

اختلاف زن و شوهری در هر زندگی‌ای اتفاق می‌افتد. حتی در زندگی زوج‌هایی که خوشبختند و عقدشان در آسمان‌ها بسته شده است . آنچه بسیار حائز اهمیت است و به عبارتی تفاوت همسران در دعوا می باشد سبک دعوا است. روان شناسان معتقدند: هر کدام از همسران سبک خاصی برای دعوا دارند! برخی از این سبک‌ها می‌توانند بسیار مخرب ...

 
۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۱

امروزه با افرادی مواجهه می شویم که زندگی خود را پوچ و بی معنا می دانند. دلیل این احساس این است که علائق ما بیشتر شده و زندگی ما را راضی نمی کند.