نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۰

وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ای نتایج بررسی صلاحیت های عمومی «گزینش» و فرایند جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1395 آموزش و پرورش را اعلام کرد.

 
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸

هركسي مي خواهد خدمات روانشناسي ارائه دهد بايد پروانه سازمان نظام روانشناسي داشته باشد و مدرك تحصيلي مرتبط، حكم مجوز فعاليت نيست.

 
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۴

معلمان جدید نباید مشکل قد، وزن، بینایی، شنوایی و ۱۹ نوع بیماری داشته باشند

 
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۶

زمان برگزاری مصاحبه های دوره دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون سال ۹۶ دانشگاه آزاد از سوی مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه اعلام شد.

 
تشخیص زودهنگام بیماری انسداد عروق قلبی ممکن شد
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۱

محققان ایرانی با تحقیقات خود نشان دادند که امکان شناسایی افراد با ریسک بالاتر برای بروز بیماری انسداد عروق قلبی قبل از بروز علایم بالینی وجود دارد.

 
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۴

نتایج اولیه دوره های دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

 
راهنماي ثبت نام و شركت در آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۵

ثبت‌نام شركت در آزمون از روز 23 خرداد از طریق سامانه familyeducation.Ir شروع شده است و تا 10 تیرماه ادامه دارد که از میان داوطلبان، شاغلين رسمی و پیمانی آموزش و پرورش و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها هستند و 50 هزار تومان بابت ثبت نام دریافت می‌شود.

 
کدام حساسیت­ ها نشانه وسواس است؟
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۵

باید لیوان را در جای دقیق و خاصی از میز بگذارید؟ وقتی از خانه بیرون می­روید دائم ذهن­تان مشغول این است که در را بستید یا نه؟ بخشی از زمان خود را در طول روز به شست­وشوی دست­های­تان اختصاص می­دهید اما باز هم احساس می­کنید تمیز نیست؟ اگر کتاب­های­تان اندکی جا به جا شوند و در یک خط نباشند عصبی می­شوید؟

 
چهاردهمین آزمون علمی - حرفه ای ویژه متقاضیان دریافت پروانه اشتغال با کارشناسی غیرمرتبط شهريورماه برگزار مي شود
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۷

سازمان نظام روانشناسي و مشاوره كشور در اطلاعیه شماره يك خود جزيياتي از برگزاري چهاردهمین آزمون علمی - حرفه ای ویژه متقاضیان دریافت پروانه اشتغال با کارشناسی غیرمرتبط (غیر از روان‌ شناسی و مشاوره) را اعلام كرد.

 
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۳

مدیر گروه کودکان استثنایی دانشگاه تهران از ماندگاری رشته روانشناسی بالینی در وزارت علوم خبر داد و گفت: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در آینده‌ای نزدیک این خبر را به طور رسمی اعلام خواهد کرد.

 
شرایط برگزاری کارگاههای معتبر روانشناسی از نظر سازمان نظام
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۶

هر گونه آموزش مهارتي و کاربردي در حيطه روان شناسي و مشاوره که توسط دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي،انجمن هاي علمي روان شناسي و مشاوره مصوب وزارتين علوم و بهداشت،مراکز خدمات روان شناسي و مشاوره مورد تاييد سازمان و ساير مراکز و موسسات مرتبط منوط به تاييد معاونت آموزشي سازمان که قرار است بصورت کارگاههای ...

 
لزوم راه اندازی نظام نامه جامع مشاوره در دانشگاه علمی کاربردی
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۹

رئیس دانشگاه علمی کاربردی گفت: ضروری است تا نظام نامه جامع مشاوره در این دانشگاه راه اندازی شود.

 
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد فرزندان بیمه شده متوفی با احراز شرایطی از مزایای مستمری سازمان تامین اجتماعی برخوردار می شوند.

 
نرم‌افزاری که افسردگی کاربر را تشخیص می‌دهد
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۵

محققان آمریکایی نرم افزاری را برای آیفون طراحی کرده اند که با ردیابی نحوه تایپ کردن کلمات توسط کاربر می تواند احتمال افسردگی وی را تشخیص دهد و یا پیش بینی کند.

 
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال 96) از عصر امروز خبرداد.

 
تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی در سال ۱۳۹۶ تعیین شد
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست رییس جمهور، تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی در سال ۱۳۹۶ را پنج درصد افزایش داد.

 
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷

معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تاثیر درس «مهارت های زندگی» و چند درس دیگر در معدل را بازگرداند.

 
تأثیر عدم استفاده از اینترنت بر بدن انسان
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۳

ترک ناگهانی شبکه اینترنت باعث بالا رفتن فشار خون می شود.

 
تصویب عدم جداسازی دانش‌آموزان عادی و تیزهوش
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۹

دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان این مطلب که آموزش و پرورش باید شرایطی را به وجود آورد که همه دانش‌آموزان با استعدادهای مختلف در مدارس عادی ساماندهی شوند، گفت: تنها آن دسته از دانش‌آموزانی که استعدادهای بسیار برتری دارند و یا «باهوش» به معنای واقعی تلقی می‌شوند، جداسازی خواهند شد.

 
۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۵

تعدادی از مسئولان دانشگاهی جزئیاتی از شهریه‌های دانشگاه‌های خود در دوره‌های روزانه، نوبت دوم و پردیس خودگردان در تمام مقاطع تحصیلی ارائه کردند.