ویژگی مردان و زنانی که "آمادگی ازدواج" دارند!
کد مطلب: 20723
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۱
 
اگر می خواهید بفهمید شریک زندگی تان آمادگی ازدواج را پیدا کرده است است یا نه با پرسیدن سوالاتی می توانید ذهن و هدف ازدواج را از دیدگاه او دریابید.
باشگاه خبرنگاران:  اگر می خواهید بدانید خواستگارتان واقعا آمادگی ازدواج دارد یا نه حرف هایش را کاملا درک کنید اگر در حرف هایش منطق خانواده و استحکام خانواده پررنگ به نظر می رسد چنین فردی به درک زندگی پی برده است و آمادگی کافی برای ازدواج دارد. بررسی ها نشان می دهند، مردانی که آمادگی ازدواج دارند دائما راجع به "کسب و کار جدید" و پول در آوردن و "فرصت های شغلی" صحبت می کنند دیگر کارهای عادی را رها می کنند و دنبال فرصت های جدید برای پیشرفت زندگی شان هستند.

گفتنی است زنانی که قصد کامل برای ازدواج داشته باشند محدودیت هایی را برای خودشان تعیین می کنند و در چارچوب و ضوابط خاصی کارهایشان را انجام می دهند و همواره "نقاط قوت" خود را تقویت می کند و روی "احساسات" و عواطف خود بیشتر کار می کند و آن ها را کنترل می کند.
نتایج مطالعات نشان می دهند دو طرفی که قصد کامل برای ازدواج دارند با یک دیگر حرف های منطقی می زنند و اگر خواهان زندگی کردن هستند دیگر ریز بین به بعضی از مسایل و کار ها نیستند و چیز های کوچک را نادیده می گیرند زیرا هدف های والا تری در سر دارند.
کلمات کليدی: ازدواج ، آمادگی ، کسب و کار ، کلینیک ، شغل ، احساسات ، عواطف ، باشگاه ، هدف ، منطق ، فرصت
Share/Save/Bookmark
 
 


حتي غيرممكن هم،كمي ديرتر ممكن است