امتیاز مثبت
۱
 
 
بزرگ‌ترین آرزوی رتبه اول کنکور 91 ریاضی
کد مطلب: 12984
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۱
 
ترسی ندارم از اینکه آینده‌ای مثل شهید احمدی‌روشن داشته باشم
بزرگ‌ترین آرزوی رتبه اول کنکور 91 ریاضی
محمد استاد محمدی رتبه اول کنکور ریاضی فیزیک سال ۹۱ تصریح کرد: هدف اصلی افرادی مثل شهیدان علی‌محمدی، شهریاری، رضایی‌نژاد و احمدی روشن خدمت به کشور بوده است و من هم ترسی ندارم که آینده‌ای شبیه آن‌ها داشته باشم. به گزارش فارس، محمد استاد محمدی رتبه اول کنکور ریاضی فیزیک سال ۹۱ از اهداف خود برای آینده علمی‌اش گفت.
استاد محمدی گفت: دیروز بعدازظهر بود که از سازمان سنجش تماس گرفتند و اعلام کردند که فکر می‌کنی چه رتبه‌ای را کسب کرده‌ای؟ من هم گفتم احتمالا هفت یا هشت و وقتی گفتن رتبه اول را بدست آورده‌ام بسیار خوشحال شدم.
وی افزود: من دانش‌آموز مدرسه تیزهوشان شهر کاشان بودم و هیچ کلاس کنکوری شرکت نمی‌کردم.
رتبه اول کنکور ریاضی فیزیک سال ۹۱ در خصوص زمان درس خواندنش در طول روز گفت: روزهایی که مدرسه می‌رفتم، حدود ۶ تا ۷ ساعت درس می‌خواندم و در روزهای تعطیل هم بین ۱۰ تا ۱۱ ساعت؛ البته در این اواخر و در خرداد توانسته بودم که ساعات مطالعاتی‌ام را به ۱۲ ساعت در روز برسانم.
استاد محمدی با تاکید بر اینکه در خانواده‌شان تنها کسی است که توانسته به چنین موفقیت علمی‌ای برسد، گفت: در این موفقیتی که کسب کردم، خانواده‌ و پدر و مادرم نقش اصلی را داشتند و توانستند محیط آرام و خوبی را برای درس خواندن من فراهم کنند که همینجا از آن‌ها صمیمانه تشکر می‌کنم.

وی در خصوص رشته و دانشگاه مورد علاقه‌اش گفت: قصد دارم که دو رشته برق و کامپیو‌تر را همزمان بخوانم اما هنوز بین انتخاب دانشگاه صنعتی شریف و یا دانشگاه تهران شک دارم؛ ولی فکر می‌کنم که در ‌‌نهایت دانشجوی دانشگاه شریف شوم.
استاد محمدی در خصوص آینده کاری‌اش گفت: اصلا نمی‌خواهم که مثلا پشت می‌زی بنشینم و در یک شرکت کار کنم و دوست دارم همیشه دانشجو باشم و کار دانشگاهی داشته باشم.


رتبه اول کنکور ریاضی فیزیک سال ۹۱ در پاسخ به این سوال که در شرایطی که دشمنان ما به ترور دانشمندان و عالمان کشور روی آوردند، چه احساسی نسبت به ادامه تحصیل و فعالیت علمی در سطوح بالا دارد، گفت: هدف اصلی افرادی مثل شهیدان علی‌محمدی، شهریاری، رضایی‌نژاد و احمدی روشن خدمت به کشور بوده است و هیچ ترسی ندارم از اینکه در راه خدمت به کشورم، آینده‌ای شبیه به احمدی روشن داشته باشم.
کلمات کليدی: محمد استاد محمدی،رتبه اول،کنکور،ریاضی فیزیک،کنکور91
Share/Save/Bookmark
 
 


سحر
۱۳۹۲-۰۲-۲۴ ۱۷:۴۱:۲۷
ازنظرمن همچین افرادی افتخارجامعه اندنه برای رتبه کنکوربلکه عقایدوارمانهایشان قابل تقدیراست امیدوارم همیشه موفق وسربلندباشند (17070)
 
فاطمه
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۵:۰۷:۴۵
عالیه امیدوارم که به هدفتون برسید وهمچنان مایه ی لفتخار ماباشید. (25283)
 

ای انسان حرفی را بزن که بتوانی آنرا بنویسی و چیزی را بنویس که بتوانی آنرا امضاء کنی و چیزی را امضاء کن که بتوانی به آن متعهد باشی