پیام تسلیت حاجی‌بابایی به مناسبت فوت معلم و دانش‌آموز سمنانی
کد مطلب: 8987
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۲۳:۴۴
 

 

وزیر آموزش و پرورش طی پیامی درگذشت فاطمه عبادیانی معلم و زهرا قربانپور دانش‌آموز سمنانی را به خانواده بزرگ فرهنگیان، دانش‌آموزان و بازماندگان آنان تسلیت گفت.

به گزارش میگنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی وزارت آموزش و پرورش، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش طی پیام‌هایی جداگانه درگذشت فاطمه عبادیانی معلم سمنانی و زهرا قربانپور دانش‌آموز را در حادثه تصادف اتوبوس تسلیت گفت.
دكتر حميد رضا حاجي بابايي وزير آموزش و پرورش در اين پيام آورده است:
بسم الله الرحمن الرحيم
ولا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله اموات بل احياء عند ربهم يرزقون
در ايام حضور حماسه سي و سومين سالگرد شكوهمند انقلاب اسلامي رهروان راه شهدا در راهيان نور كه تداعي كننده 8 سال دفاع از ارزشهاي اعتقادي ، باور هاي تربيتي و حماسه آفريني دستاورد هاي انقلاب اسلامي بود راست قامتان جاودانه اي كه در ميقات شهادت بيعت با ولايت و شهدا را به منصه ظهور گذاشته در بازگشت زائران راهيان نور در سانحه تاسف بار شاهد عروج ملكوتي و شهادت گونه دانش آموز زهرا قربانپور باعث تاثر عميق اينجانب گرديده است .
اين پرواز ملكوتي به سوي حق را كه برگرفته از رسالت زينبي در پيام رساني فرهنگ شهادت و ايثار مي باشد به پيشگاه امام زمان (عج) ، مقام عظماي ولايت فرهنگيان و دانش آموزان سراسر كشور بويژه به خانواده معزز اين عزيز سفر كرده تسليت عرض نموده و رجاء واثق داريم خداوند روحش را با فاطمه الزهراء(س) محشور بگرداند و اجري جزيل و صبر جميل براي خانواده معزز ،فرهنگيان و دانش آموزان استان سمنان از خداوند سبحان مسئلت دارم.
حميد رضا حاجي بابايي
وزير آموزش و پرورش
 
گفتنی است روز گذشته یک دستگاه اتوبوس مسافربری که در حوالی ده‏نمک در حال تردد بود، در محور ارتباطی گرمسار در محدوده استان سمنان دچار سانحه رانندگی شد.

کلمات کليدی: پیام تسلیت, حاجی‌بابایی, فوت معلم, دانش‌آموز سمنانی
Share/Save/Bookmark
 
 


Latvia
۱۳۹۰-۱۱-۳۰ ۱۴:۰۱:۳۲
ترو خدابراشون دعا کنید دوستای من توی اون اتوبوس بودن (4650)
 

سخن گفتن با خدا مانند صحبت کردن با یک دوست پشت تلفن است... ممکن است او را در طرف دیگر نبینیم، اما می دانیم که دارد گوش می دهد...