پیام تسلیت حاجی‌بابایی به مناسبت فوت معلم و دانش‌آموز سمنانی
کد مطلب: 8987
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۲۳:۴۴
 

 

وزیر آموزش و پرورش طی پیامی درگذشت فاطمه عبادیانی معلم و زهرا قربانپور دانش‌آموز سمنانی را به خانواده بزرگ فرهنگیان، دانش‌آموزان و بازماندگان آنان تسلیت گفت.

به گزارش میگنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی وزارت آموزش و پرورش، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش طی پیام‌هایی جداگانه درگذشت فاطمه عبادیانی معلم سمنانی و زهرا قربانپور دانش‌آموز را در حادثه تصادف اتوبوس تسلیت گفت.
دكتر حميد رضا حاجي بابايي وزير آموزش و پرورش در اين پيام آورده است:
بسم الله الرحمن الرحيم
ولا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله اموات بل احياء عند ربهم يرزقون
در ايام حضور حماسه سي و سومين سالگرد شكوهمند انقلاب اسلامي رهروان راه شهدا در راهيان نور كه تداعي كننده 8 سال دفاع از ارزشهاي اعتقادي ، باور هاي تربيتي و حماسه آفريني دستاورد هاي انقلاب اسلامي بود راست قامتان جاودانه اي كه در ميقات شهادت بيعت با ولايت و شهدا را به منصه ظهور گذاشته در بازگشت زائران راهيان نور در سانحه تاسف بار شاهد عروج ملكوتي و شهادت گونه دانش آموز زهرا قربانپور باعث تاثر عميق اينجانب گرديده است .
اين پرواز ملكوتي به سوي حق را كه برگرفته از رسالت زينبي در پيام رساني فرهنگ شهادت و ايثار مي باشد به پيشگاه امام زمان (عج) ، مقام عظماي ولايت فرهنگيان و دانش آموزان سراسر كشور بويژه به خانواده معزز اين عزيز سفر كرده تسليت عرض نموده و رجاء واثق داريم خداوند روحش را با فاطمه الزهراء(س) محشور بگرداند و اجري جزيل و صبر جميل براي خانواده معزز ،فرهنگيان و دانش آموزان استان سمنان از خداوند سبحان مسئلت دارم.
حميد رضا حاجي بابايي
وزير آموزش و پرورش
 
گفتنی است روز گذشته یک دستگاه اتوبوس مسافربری که در حوالی ده‏نمک در حال تردد بود، در محور ارتباطی گرمسار در محدوده استان سمنان دچار سانحه رانندگی شد.

کلمات کليدی: پیام تسلیت, حاجی‌بابایی, فوت معلم, دانش‌آموز سمنانی
Share/Save/Bookmark
 
 


Latvia
۱۳۹۰-۱۱-۳۰ ۱۴:۰۱:۳۲
ترو خدابراشون دعا کنید دوستای من توی اون اتوبوس بودن (4650)
 

تونل هابه ما آموختند که حتی دردل سنگ هم راهی برای عبور هست، تونل ها راست میگویند ؛ راه است ، حتی از دلِ سنگ! " آنجا كه راه نیست ، خداوند راه را می گشاید... "