پیام تسلیت معاون اجتماعی وزارت بهداشت؛
مرگ گاهی ریحان می‌چیند
کد مطلب: 40387
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۶
 
معاون اجتماعی وزارت بهداشت، درگذشت دو تن از چهره های فرهنگی و هنری کشورمان را تسلیت گفت.
مرگ گاهی ریحان می‌چیند
به گزارش مهر، در پی درگذشت علی معلم و افشین یداللهی، دکتر سید محمد هادی ایازی معاون اجتماعی وزارت بهداشت، پیام تسلیتی صادر کرد.

وی نوشت: در روزهای پایانی سال ۱۳۹۵ خورشیدی، جامعه فرهنگی و هنری ایران، دو یار و هنرمند سینما و تلویزیون را از دست داد؛ نخست علی معلم، نویسنده، ناشر، منتقد، تهیه‌کننده، کارگردان، مجری تلویزیون، بازیگر و سردبیر و مدیر مسئول ماهنامه دنیای تصویر و برگزارکننده جشن تندیس حافظ، و دیگری دکتر افشین یداللهی، روان پزشک، شاعر و ترانه‌سرای نام‌آشنای کشور.

اینجانب از دست رفتن این هنرمندان ارجمند و پرتلاش که در زمره «از شمار خرد هزاران بیش» بودند را در آستانه نوروز به جامعه هنری، فرهنگی، ادبی و پزشکی، خانواده، دوستان و مخاطبان کارهای ایشان تسلیت می‌گویم و آرزومند شکیبایی و بردباری از درگاه ایزد متعال هستم.

کلمات کليدی: افشین یداللهی،افشین یداللهی ، درگذشت افشین یداللهی ،دكتر افشین یداللهی ، درگذشت افشین یداللهی ، درگذشت ترانه سرای معمای شاه ،علي معلم،محمد هادی ایازي،وزارت بهداشت
Share/Save/Bookmark
 
 


سخن گفتن با خدا مانند صحبت کردن با یک دوست پشت تلفن است... ممکن است او را در طرف دیگر نبینیم، اما می دانیم که دارد گوش می دهد...