نتایج آزمون پیش کارورزی دانشجویان پزشکی همزمان با نتایج آزمونهای علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی اعلام شد.
کد مطلب: 1419
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۴۲
 

نتایج آزمون پیش کارورزی دانشجویان پزشکی همزمان با نتایج آزمونهای علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی اعلام شد.
به گزارش خبرنگار مهر، نتایج این آزمونها در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دسترسی است و دانشجویان می توانند با کد ملی و شماره شناسنامه از نتایج آزمون خود مطلع شوند.
http://sanjeshp.ir/
امتحانات جامع علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی هر ساله در دو نوبت شهریور و اسفندماه به منظور ارتقاء سطح علمی هماهنگی و یکنواختی کیفیت آموزش در کلیه دانشگاههای علوم پزشکی برگزار می شود این دوره در 25 شهریورماه به طور همزمان برگزار شده بود.
در آزمون جامع علوم پایه داروسازی 774 نفر در 16 دانشگاه، در آزمون جامع علوم پایه دندانپزشکی یک هزار و 82 نفر در 23 دانشگاه و در آزمون جامع علوم پایه پزشکی یک هزار و 218 نفر در 39 دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه آزاد شرکت کردند.
همچنین در این دوره 974 نفر در دانشگاه های علوم پزشکی و 101 نفر در دانشگاه آزاد در آزمون پیش کارورزی شرکت کردند. دانشجویانی که حدنصاب های لازم در این آزمون ها را کسب کنند می توانند به دوره بالاتر آموزشی بروند.
 
کلمات کليدی: نتایج آزمون مرکز سنجش آموزش پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی دانشگاه آزاد
Share/Save/Bookmark
 


Fargol
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۷:۲۸:۲۵
سلام. لطفا"نتایج آزمون علوم پایه وپیش کارورزی شهریور 94 را نیز اعلام بفرمایید.با سپاس. (62316)
 
fargol
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۶-۲۷ ۱۴:۳۰:۱۵
سلام از پاسخ شما سپاسگزارم.
ممنون می شوم بفرمایید چرا دانشجویی که در آزمون پره شهریور94 رتبه 2 را به دست آورده در هیچ سایتی معرفی نشده ومورد تشویق قرار نمی گیرد.درحالیکه دانشجویانی با اختلاف نمره بسیار زیاد در دانشگاه های دیگر معرفی ومورد تمجید قرار می گیرند. (63482)
 
Fargol
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۶-۲۸ ۰۰:۳۰:۲۶
با عرض سلام و احترام علت اینکه هنوز دانشگاه تهران ( مجری آزمون پیش کارورزی شهریور 94 ) رتبه های کشوری را اعلام نکرده چیست؟ (63492)
 

اگر در کاري موفق شوي، دوستان دروغين و دشمنان واقعي بدست خواهي آورد