نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۷

تیم ملی فوتبال ایران که شامگاه دوشنبه بیست و دوم خرداد میزبان تیم ازبکستان بود با برتری 2 بر صفر توانست برای دومین دوره متوالی بطور مستقیم به جام جهانی 2018 روسیه صعود کند. مردم تهران با حضور پر شور در خیابان‌ها به جشن و پایکوبی پرداختند.

 
تلگرام همسرتان را چک نکنید!
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۳

یک کارشناس ارشد روانشناسی به زوجین توصیه کرد، از چک کردن حریم‌های خصوصی یکدیگر از جمله تلگرام، ایمیل و پیامک خودداری کنند.

 
کودکان و فعالیت های اجتماعی
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۶

دوازده ژوئن (23 خرداد) هر سال بعنوان «روز جهانی مبارزه علیه کار کودک» معرفی شده و روزی برای افزایش آگاهی آحاد مردم در مورد کار کودکان با هدف پایان دادن به هر گونه کار کودک تا سال 2030 در جوامع مختلف می‌باشد.

 
12 ژوئن روز جهانی مبارزه با کار کودکان
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۷

منظور از "کار کودک" درگیر نمودن کودکان در آن دسته از فعالیت‏های اقتصادی است که مانع تحصیل، آموزش و برخورداری آنان از امکانات اولیه ‏ی رشد فردی و اجتماعی‏شان می‏شود و با آسیب و بهره ‏کشی همراه است.

 
۳ مرحله عبور جامعه از بحران روانی در حوادث تروریستی
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۹

رئیس سازمان نظام روانشناسی سه مرحله عبور جامعه از شوک روانی درپی حوادث تروریستی تهران را تشریح و از توزیع گسترده فیلم‌های این حادثه در شبکه‌های اجتماعی انتقاد کرد.

 
حال ناخوش مراکز مشاوره
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۷

آموزش روان شناسان به صورت تئوری و جای خالی دوره های کارورزی یکی دیگر از اشکالات موجود در سیستم آموزشی است که در رشته روانشناسی مشاهده می شود.

 
شکنجه کودکان اوتیسم در یکی از موسسات توانبخشی
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۸

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از جرم دادسرای مرکز استان خراسان رضوی گفت: در پی تعرضات مدیر یکی از موسسات توانبخشی به کودکان اوتیسم پرونده کیفری تشکیل و به بازپرسی ارجاع شد.

 
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۲

اسکیزوفرنی یکی از بیماری های روانی بسیار خطرناک بوده که از زمان های قدیم نیز گزارش هایی در رابطه با بروز این بیماری در افراد داده شده است.

 
بمب ساعتی ورشکستگی در تأمین اجتماعی فعال شد
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۱

مشاور معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه گفت: بیمه تأمین اجتماعی به شدت در حال مصرف است به طوری که در آینده بازنشستگی برای افراد نخواهیم داشت و این بیمه مانند یک بمب ساعتی هر لحظه انتظار ورشکستگی آن می رود.

 
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۷

در پي حادثه تروريستي در تهران، دکتر عباسعلي اللهیاری رئيس سازمان نظام روانشناسي و مشاوره براي خانواده های شهدای ترور در حریم خانه ملت و حرم امام امت پيام تسليتي صادر كرد.

 
مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد باید عادلانه برگزار شود
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۹

سرپرست دانشگاه آزاد گفت: روند برگزاری مصاحبه آزمون دکتری این دانشگاه باید در شرایط سالم و عادلانه برگزار شود.

 
امروز و فردای روانشناسی بالینی ایران؛ بیم‌ها و امیدها
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۲

به نظرم بهتر است فعالان روانشناسی بالینی این سوالات را از خود بپرسند: «الگوهای کارآمد آموزش متناسب با شرایط کنونی کدام هستند؟ چه نوع خدماتی و به چه شیوه‌ای ارائه شوند تا با شرایط کنونی و فرهنگ کشور سازگار باشد؟ برای پیشگیری از بروز مشکلات روانی در جامعه چه اقداماتی توسط روانشناسان بالینی صورت می‌گیرد؟...

 
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۸

کارشناسان معتقدند قرار دادن تلفن هوشمند در اختیار کودکان مانند دادن یک گرم کوکائین به آنهاست.

 
زنان در خواندن ذهن افراد توانایی بهتری دارند
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۳

محققان طی انجام یک پژوهش جدید موفق به شناسایی گونه‌های ژنتیکی خاص شدند که بر توانایی ما برای خواندن احساسات یک فرد تاثیر می‌گذراند.

 
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۸

معاون آموزش متوسطه وزیرآموزش وپرورش از انجام هدایت تحصیلی بلافاصله بعداز اعلام نتایج امتحانات خردادماه خبرداد.

 
عدم تایید روپوش چادری در معاونت پرستاری وزارت بهداشت
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۷

معاون پرستاری وزارت بهداشت تاکید کرد: لباس جدید رونمایی شده در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با مبانی علمی و کارشناسی پوشش های پزشکی و پرستاری مغایرت دارد.

 
نتایج انتخابات انجمن پزشکان عمومی ایران اعلام شد
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۹

دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری انتخابات الکترونیک انجمن پزشکان عمومی ایران در روزهای 19 و 20 خرداد ماه، گفت: این انتخابات در کمال صحت و دقت برگزار شد.

 
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴

شرایط و نحوه ادامه تحصیل کارکنان دولت در مقاطع مختلف تحصیلی اعلام شد.

 
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱

رئیس کارگروه روانشناسی شورای تحول آخرین وضعیت رشته هایی که در این کارگروه ایجاد شده است را تشریح کرد.

 
قبح قلیان کشی در جامعه شکسته است/افزایش گرایش بانوان
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۱

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با هشدار نسبت به افزایش تمایل بانوان به مصرف قلیان، گفت: نبود تفریحات مناسب عمده علت روی آوردن جوانان به سمت مصرف دخانیات است.