نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
۱۰ راهکار برای اینکه مالک ذهن خود باشید
۹ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۳

● تفکر مثبت کلیدی برای موفقیت تفکر مثبت، موجب آرامش درونی، مفوقیت، روابط بهتر و سلامتی بیشتر می‌شود. امور روزمره زندگی، با تفکر مثبت به آسانی سپری می‌شوند. زندگی، امیدوارانه‌تر و مسرت‌بخش‌تر می‌شود و خوشبختی و رضایت‌خاطر بیشتری بر زندگی حاکم خواهد شد. تفکر مثبت مسری ...

 
۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۲۰

يکي از راه هاي خوشحال کردن ديگران اين است که احساسات خوب خود را نسبت به او بيان کنيم، ابراز احساسات به والدين، همسر، فرزند و خواهر ، برادر و دوست و همکار هر فرد ديگري که در زندگي ما نقش دارد موجب بهبود و انسجام روابط مي شود.

 
۶ کاری که آدم‌های شاد هیچوقت انجام نمی‌دهند
۴ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۳

شادی چیزی نیست که به آینده موکولش کنید؛ چیزی است که برای امروزتان طرح‌ریزی می‌کنید.

 
۴۰ درس برای قدرت یافتن در سختی‌های زندگی
۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۴

گاهی اوقات برای اینکه بتوانید دوباره متولد شده و مدلی قوی‌تر و باهوش‌تر از خودتان شوید، باید اول کمی از درون فرو بریزید.

 
۲۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۰۷

وقتی احساس می‌کنیم دیگران فکر بدی درمورد ما می‌کنند، احساس بدی به ما می‌دهد و به همین دلیل همه تلاشمان را می‌کنیم که این اتفاق نیفتد.

 
نقش مدرسه در سلامت روان دانش آموزان
۱۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۳۳

باید توجه داشت در نظر گرفتن مدرسه تنها به عنوان یک محیط آموزشی با مجموعه ای از قوانین خشک انضباطی و تربیتی نمی تواند در برانگیختن انگیزه کودکان به سوی علم و دانش موثر واقع شود.

 
بهداشت روانی کودکان در حوادث غیر مترقبه
۲۹ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۰۵

طی شدن مراحل طبیعی دوران کودکی برای رشد و تکامل شخصیت هر فرد ضروری است . بنابراین محروم کردن اطفال از نیازهای روانی این دوران، به اندازه محروم کردن آنان از غذا و پوشاک، مهم و زیان بار خواهد بود.

 
سه ‌پايه سلامت روان
۲۶ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۰:۰۰

روان‌پزشکان به چه کسي مي‌گويند سالم؟

 
کمي استرس مفيد است
۳۱ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۲۳

اين نوع استرس به زندگي معني و اميد مي بخشد. کمي استرس فرد را اجتماعي تر مي کند

 
14 ویژگی آدم های نرمال
۲۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۴۷

اخلاق بخش عمده‌ای از پیكره نرمال بودن را تشكیل می‌دهد. اخلاق، انسان را وادار به پیروی از برخی باورهای ارزشی و متعالی می‌كنند. در روان‌شناسی، انسان را مظهر تعالی خداوند می‌دانند...

 
اين اشتباهات خوشبختي شما را مي‌كشند!
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۴۴

اگر به دنبال خوشبختي مي‌گرديد، بايد بدانيد كه اين اشتباهات خوشبختي شما را مي‌كشند.

 
17 روش شاد بودن در محل کار
۲۶ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۳۱

تجربه شادی در محل کار خیلی راحت نیست. اما هر کاری روشی دارد. اگر قوانین شاد بودن را بدانید به راحتی می توانید در کنار کار و کسب درآمد، شاد و سرحال هم باشید.

 
با 5 نکته زیر در هر کاری بهترین باشید
۲۲ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۱۸

وقتی در چالشی گرفتار می آیید بجای خودخوری و حرص و جوش خوردن تنها به این فکر کنید که وضعیت را بهتر کنید. هیچ چیز را مطلق نبینید.

 
به جای این جملات، این جملات را به کار ببرید!
۱۶ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۱۲

آیا می دانید تک تک کلمات و جملاتی که در زندگی روزانه خود استفاده می کنید تا چه اندازه روی روحیه و رفتار شما تاثیر دارد؟ آیا تاکنون به زبان خود توجه کرده اید؟ نه فقط زبان گفتاری که بلکه تفکرات درونی و مکالماتی که با خودتان دارید، توجه کرده اید؟

 
چطور شخصیتتان را ارتقا دهید؟
۲ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۵۰

خیلی از ما بی‌اندازه نگران احساس دیگران نسبت به خودمان و اینکه درمورد شخصیتمان چه می‌گویند هستیم.

 
۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۰۸

در زیر ۶ نکته عنوان می‌کنیم که کمکتان می‌کند وقتی زیر بار استرس زندگی خسته و کلافه شدید، احساس بهتری پیدا کنید. ۱. اسیر دام «اعتقاد به دنیای عادل» نشوید. اعتقاد به دنیایی عادل نوعی تعصب شناختی است که توسط روانشناسان اجتماعی مورد مطالعه قرار گرفته است. بعنوان مثال، افراد اکثراً این رویکرد را دارند که ...

 
۶ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۱۴

آدم‌هایی که هنگام حرف زدن دستشان را روی دهنشان می‌گیرند، می‌خواهند خودشان را سرکوب کنند. هر گوشه از چهره و هر تغییر کوچکی در آن، یک دنیا راز را فاش می‌کند. آنها معتقدند از شیوه خندیدن ما گرفته تا حرکات لبمان، همه و همه در گشودن این رازها موثرند. اگر هنوز هم تصمیم دارید که به یک چهره‌خوان حرفه‌ای تبدیل ...

 
۶ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۱۳

قبل از اینکه چیزی بفهمید، به خودتان می‌آیید و می‌پرسید، «چطور اینقدر زود دیر شد؟» پس برای فکر کردن به زندگیتان وقت بگذارید.

 
اینچنین زندگی کنید!
۲۸ دی ۱۳۹۱ ساعت ۰۷:۵۸

۱۵ راه برای اینکه زندگی کنید، نه اینکه فقط وجود داشته باشید!

 
۱۹ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۲

دنبال مقصر بودنمردم اشتباه می کنند. کارفرماها قدر کارهای شما را نمی دانند. پیک بسته های شما را دیر به دستتان می رساند. اینها مواردی هستند که شما دیگران را برای آن سرزنش می کنید. اما شاید شما هم مقصر باشید. شاید کارتان را به خوبی انجام نداده اید. شاید انتظار دارید کارهای زودتر از زمان لازم انجام شوند....