نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
یک « نه» بگو و یک عمر راحت باش!
۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۱

مهارت نه گفتن به درخواست جنسی؛ مهارتی که باید جوان‌ها یاد بگیرند

 
پيامدهاي گرايش جوانان به دوستي‌هاي مجازي
۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۳

ارتباط‌های عاطفی ـ جنسی در فضای مجازی غالباً به آسیب‌های جدی روانی و اجتماعی منتهی می‌شود، بسیاری از دخترانی که در فضای مجازی گرفتار دوستی با پسران می‌شوند، پس از ناکامی در رسیدن به اهداف خیال‌انگیز خود دچار افسردگی می‌شوند.

 
نشانه هايي كه می گوید پسر مورد علاقه تان هرگز مال شما نخواهد بود!
۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۷

بسیاری از دختران سرانجام رابطه دوستی یا عاشقانه خود را ازدواج می دانند در صورتی که برخی نشانه ها چیزی غیر از این را بازگو می کنند.

 
پسرانی که با دوست‌دختر خود ازدواج نمی‌کنند/ تصور نادرست دختران از پسران
۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۶

رابطه جنسی با وعده ازدواج چقدر قابل پیگیری قانونی است؟ دخترها هوشیار باشند!

 
چرا اسیر روابط عاشقانه نادرست و زیان بار می شویم؟
۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۲

و به همه شما دخترها و پسرهای جوان می‌گویم که قدر چیزهایی که دارید را همان موقع بدانید....

 
چطور از وابستگی عاطفی رها شویم؟
۲۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۰

هنگامی که شما با اتکاء به یک شخص، یک موفقیت یا یک عملکرد خوب، یا ترکیبات شکننده ای از این ها، شاد می شوید متوجه باشد که احتمالاً وابستگی عاطفی دارید.

 
باید‌ها و نباید‌ها پس از شکست عاطفی
۱۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۲

«با هم به نتیجه نرسیدیم»، «مجبور شدیم ارتباطمان را قطع کنیم»، «نامزدی ما به هم خورد» و... اینها جملاتی است که معمولا پس از یک شکست عاطفی شنیده می‌شود. جملاتی که هر چند کوتاه و ساده و واضح هستند، اما در پس هر کدامشان حکایتی تلخ و پیچیده نهفته است.

 
چرا عاشقی چشمتان را کور می کند؟
۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰

حتما بارها شنیده اید که آدم عاشق کور است و نمی تواند درست و منطقی تصمیم بگیرد. این عبارت شاید خیلی کلیشه ای شده باشد یا شاید خیلی بی رحمانه به نظرتان بیاید، اما متاسفانه کاملا درست است!

 
دختران مجرد! این کارها را بکنید
۲۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۶

شاید در اطراف تان دخترهای مجرد زیاد داشته باشید.این دختران معمولا ساکنین دهه 50 و 60 زندگی هستند. معمولا وقتی افراد مختلف اعم از دوست،آشنا،غریبه با این دختران مواجه می شوند، برای آنها دعا می کنند، یک بخت خوب به سراغشان بیاید. مطمئنا نیت خیر است اما این کار در روحیه این افراد چه بازتابی دارد؟

 
برخورد واقع بینانه با پدیده دوستی دختران و پسران
۱۳ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۱۹

با این بیان چون دوستی جوانان با جنس مخالف ریشه در طبیعت انسانی آنها دارد و واقعیتی است که با جلوه‌گری‌های مثبت و منفی خود را بر ما می‌نمایاند و تحمیل می‌کند، نه می‌توان با این کشش تند و بهنجار مبارزه کرد و نه درست است که عنان این میل سرکش را در اختیار خود جوانان قرار داد.

 
علت عمده خیانت زنان کشش عاطفی است، نه جنسی
۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۹

بررسی‌های صورت‌گرفته نشان می‌دهد که اغلب دختران به دنبال ارتباط ساده و پاک هستند، اما باید بدانیم که ارتباط ساده و پاک شکل نمی‌گیرد، به ازدواج ختم نمی‌شود و این روابط اغلب شکننده است. این دوستی‌ها به تعبیری just firend باقی نمی‌ماند.

 
رابطه قبل از ازدواج مان چه آینده ای دارد؟
۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۵۵

رابطه های قبل از ازدواج یکی از دغدغه های تمام دختران و پسران جوان است. همیشه این سوال در ذهن شان به وجود می آید که از کجا بفهمیم رابطه مان به شکست می رسد یا ازدواج؟

 
جملاتی که نباید به دختران مجرد بگویید
۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۰

در ميان جملات اشتباه، ۵ جمله‌اي که نبايد به دختران مجرد بگوييد از اين قرارند:

 
وقتی شکست عشقی به جنون می‌کشد
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۸

«نه شنیدن از معشوق» یکی از دردآورترین اتفاقاتی است که هر فردی می‌تواند آن را در زندگی تجربه کند، با شنیدن همین کلمه 2 حرفی است که زندگی برخی از افراد به هم می‌ریزد،

 
دلایل مجرد ماندن تان را می دانید؟
۱۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۳

اگر تا به حال ازدواج نکرده اید و دل تان می خواهد همسر مناسب تان را پیدا کنید، بهتر است اول از همه بدانید که کجای طرز فکر یا رفتارتان مشکل داشته تا بتوانید این مشکلات را برطرف کنید.

 
۱۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۸

نامزدی دوره شناخت است و این یعنی شما فرصت دارید که دردوره نامزدی دریابید چقدر به درد هم می خورید و آیا باید اجازه دهید این ارتباطی که شکل گرفته به ازدواج رسمی منجر شود یا نه. اما چطور باید بفهمید که نامزدی شما با شکست مواجه شده و باید آن را بهم بزنید؟

 
چرا دختران از منزل فرار مي‌كنند؟
۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۶

هرچه روابط خانوادگى صميمي‌تر و عميق‌تر باشد و همچنين احترام متقابل بين اعضاى خانواده حكمفرما باشد و در كل خانواده منسجم‌تر باشد، كمتر شاهد پديده فرار دختران از منزل خواهيم بود

 
چرا دوستی ورابطه قبل از ازدواج اشتباه است؟
۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۶

آشنایی با معایب دوستی قبل از ازدواج ، گاهی اوقات دختران و پسران وارد رابطه ای می شوند که رسمی شدن آن مورد تردید است. پسر شرایط ازدواج را ندارد یا اساسا آمادگی روحی برای این کار احساس نمی کند و برعکس، دختر در سن ازدواج است و این رابطه را به چشم یک خواستگاری می بیند.

 
«دوست بودن» واقعا بهتر از ازدواج است؟
۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۰۹

این روزها اکثر دخترها و پسرهای جوان دوست دارند به جای اینکه زن یا شوهر همسرشان باشند، تنها با او دوست باشند؟! اما آیا واقعا این روش درستی برای زندگی مشترک است و می‌تواند خوشبختی را به ارمغان بیاورد؟

 
در روابط چقدر نزدیک شویم؟
۲۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۳۱

داستان مشترک بسیاری از رابطه‌های عاشقانه این است که فردی را می‌بینیم که ظاهر و رفتارش به دلمان می‌نشیند و سپس احساس می‌کنیم دوست داریم بار دیگر هم او را ببینیم و حتی همه عمر را با او زندگی کنیم. یک زندگی مشترک عاشقانه.