نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۴

آخرین اسامی شهدا و مجروحان تروریستی بهارستان اعلام شد.

 
ازدواج هایی که به خيانت و قتل منتهی می شود
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۷

پرونده‌هاي همسركشي با انگيزه‌هاي متفاوت تشكيل مي‌شود. پيدا شدن ردي از خيانت، خشونت، اعتياد به مواد مخدر و رفتارهاي ناهنجاري از اين دست از سوي يكي از زوجين مي‌تواند پيامدي مرگبار به همراه داشته باشد، آن زمان كه بنيان زندگي قرار بود بر تحكيم بنا شود، به كابيني از خون تبديل مي‌شود.

 
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴

یکی از اموری که در نظام آموزشی ما وجود دارد امکان جهشی خواندن یک سال تحصیلی در سه ماه تابستان است به این ترتیب که مثلا دانش آموز، کلاس اول را به شکل عادی طی می کند بعد در سه ماه تعطیلی درس های کلاس دوم را می خواند و در صورت قبولی در امتحان، مهر ماه وارد کلاس سوم می شود و عملا یک سال جلو می افتد. آیا ...

 
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۲

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش نحوه احتساب سنوات حق التدریس در اجرای قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مصوب سال 95 را ابلاغ کرد.

 
چرا باید در ماه رمضان روزه گرفت؟
۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷

ماه مبارک رمضان یکی از بهترین ماه‌های خداوند است؛ اما چرا این ماه برای روزه گرفتن انتخاب شده است؟

 
۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۷

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران از ابلاغ شهریه جدید مهدهای کودک در سطح استان تهران خبر داد.

 
۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲

رییس دانشگاه علوم‌پزشکی تهران با اشاره به موضوع پایان‌نامه‌فروشی در کشور گفت: یکی از علل این امر تعداد زیاد دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.

 
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۹

شهریه دوره دکتری دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام شد.

 
مراکز «تارک» جایگزین خانه‌های تربیتی می‌شود
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵

مراکز تارک (توانمندسازی اجتماعی- روانی کودکان) مراکزی تخصصی هستند و کودکانی که ابتدا می‌خواهند وارد سیستم بهزیستی شوند، در این خانه‌ها اقامت می‌کنند.

 
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۸

يكي از سؤالاتي كه مهران مديري از همه مهمانان مي‌پرسد آن است كه آيا عاشق شده‌ايد؟! و مهمان برنامه مجبور است جلوي ديدگان حضار در استوديو و بينندگان تلويزيوني به ماجراي عاشقانه خود كه داشته است اعتراف كند

 
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۱

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: باید اقدامات مشاوره‌ای را از گروه سنی جوان آغاز کنیم؛ چرا که 25 درصد شیوع اختلالات روان از سن کمتر از 15 سال آغاز می‌شود اما در بلند مدت بروز پیدا می‌کند.

 
۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱

مدیر کل مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان وزارت علوم با اشاره به شیوع مصرف سیگار در بین دانشجویان دختر گفت: متاسفانه کشیدن سیگار در حال تبدیل شدن به یک اپوزیسیون اجتماعی و گاه یک ارزش در بین برخی گروه‌های دانشجویی است و باید اقدامات اساسی برای پیشگیری از استعمال دخانیات در دانشگاه‌ها بکار گرفت.

 
۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰

مدیر کل آموزش و پرورش تهران با اشاره به بحران کمبود نیروی انسانی گفت: ۷۱ درصد آموزش و پرورش را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.

 
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۹

زندگی با وجود افسردگی نه فقط برای فرد افسرده دشوار است بلکه همه روابط فرد را مختل می‌کند. یک رابطه عاطفی با وجود افسردگی بسیار دشوار پیش می‌رود بنابراین اگر با فردی افسرده زندگی می‌کنید باید فوراً به فکر اقدامی برای بهبود فرد بیمار و رابطه باشید.

 
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۲

سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور نرخ یک جلسه مشاوره 45 دقیقه ای با مدرک تحصیلی فوق لیسانس را در پایتخت حداقل 50 هزار تومان و با مدرک دکتری را حداکثر 115هزار تومان تعیین کرد

 
جزئیات مدارک تحصیلی معلمان کشور
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۸

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به جزئیات مدارک تحصیلی معلمان کشور، گفت: در کل مقاطع تحصیلی، 1246 معلم دارای مدرک دکتری هستند.

 
زنگ خطر طلاق‌های خاکستری
۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۵

خانم و آقای مسعودی، زن و شوهری بازنشسته‌اند. آنها در دوره خود از قشر تحصیلکرده جامعه به شمار می‌رفتند و به همین دلیل به درس و تحصیل فرزندان خود اهمیت فراوان می‌دادند. بچه‌ها کم‌وبیش درس می‌خواندند، اما پیشرفتشان رضایت‌بخش نبود.

 
اعلام ضوابط تمدید و تبدیل انتقال موقت فرهنگیان از سایر استان‌ها به شهر تهران
۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۱

چگونگی تمدید و تبدیل انتقال موقت فرهنگیان از سایر استان‌ها به شهر تهران اعلام شد.

 
آیا مسواک روزه را باطل می‎کند؟
۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸

یکی از مسائل مورد مبتلای تمام روزه‎داران مؤمن حکم مسواک در زمان روزه‎داری است.

 
۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۹

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره گلستان معتقد است به دلیل افزایش نزاع و درگیری، نظام تربیتی و آموزشی کشور نیازمند بازبینی است.