پيام تبريك رئيس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره به معلمان و اساتيد
کد مطلب: 36830
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۳
 
بزرگداشت روز معلم در حقیقت ادای دین است به حاملان مشعل دانایی در درازای تاریخ، تجدید بیعت است با آرمان‌های پیامبران الهی، احترام ویژه است به کرامت انسان و در کلامی جامع، نشانه‌ای است از حرمت به مقام شامخ خلیفه‌اللهی انسان.
پيام تبريك رئيس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره به معلمان و اساتيد
به گزارش ميگنا دكتر عباسعلي اللهياري رياست سازمان نظام روان شناسي و مشاوره كشور در پيامي به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم و استاد روز معلم را به شرح ذيل تبريك گفتند: 
-
-
بسم الله الرحمن الرحيم
با احترام به روح بلند و گرامیداشت یاد و خاطره الگو و نماد معلم استاد شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن 12 اردیبهشت روز بزرگداشت مقام و منزلت معلم را به طور عام به جامعه‌ فرهنگی کشور و معلمان، آموزگاران، مدیران و اساتید و به طور خاص به اساتید و معلمان روانشناس و مشاور کشور که با تلاش،کوشش و از خود گذشتگی با صبر و تحمل وصف ناشدنی در راه اعتلای نظام سلامت جامعه کوشا هستند تبریک عرض می نمایم و توفیق روز افزون آنان را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

درسالی که از سوی رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی بعنوان اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شده معلمان می توانند در زمینه فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی و پیاده کردن الگوهای مختلف آن در میان مردم نقش بی بدیلی داشته باشند.

بی شک هر تلاشی که در راه اعتلای تعلیم و تربیت کشور صورت گیرد نقش سازنده ای در شکل گیری شخصیت و آینده فرزندان این سرزمین خواهد داشت و یکی از مهمترین عوامل توسعه آینده هر کشوری تربیت وآموزش صحیح جوانان آن می باشد.
اينجانب با گراميداشت ياد و خاطره استاد علم و ايمان شهيد مرتضي مطهري (ره) و تبريك روز معلم آرزوی توفيق روزافزون جهادگران سنگر تعليم و تعلم ايران اسلامي را در سايه توجهات حضرت ولي عصر (عج ) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامي، از درگاه ايزدمنان را دارم.
کلمات کليدی: دكتراللهياري،دكتر عباسعلي اللهياري،رياست سازمان نظام روان شناسي و مشاوره
Share/Save/Bookmark