پيام تبريك رئيس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره به معلمان و اساتيد
کد مطلب: 36830
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۳
 
بزرگداشت روز معلم در حقیقت ادای دین است به حاملان مشعل دانایی در درازای تاریخ، تجدید بیعت است با آرمان‌های پیامبران الهی، احترام ویژه است به کرامت انسان و در کلامی جامع، نشانه‌ای است از حرمت به مقام شامخ خلیفه‌اللهی انسان.
پيام تبريك رئيس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره به معلمان و اساتيد
به گزارش ميگنا دكتر عباسعلي اللهياري رياست سازمان نظام روان شناسي و مشاوره كشور در پيامي به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم و استاد روز معلم را به شرح ذيل تبريك گفتند: 
-
-
بسم الله الرحمن الرحيم
با احترام به روح بلند و گرامیداشت یاد و خاطره الگو و نماد معلم استاد شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن 12 اردیبهشت روز بزرگداشت مقام و منزلت معلم را به طور عام به جامعه‌ فرهنگی کشور و معلمان، آموزگاران، مدیران و اساتید و به طور خاص به اساتید و معلمان روانشناس و مشاور کشور که با تلاش،کوشش و از خود گذشتگی با صبر و تحمل وصف ناشدنی در راه اعتلای نظام سلامت جامعه کوشا هستند تبریک عرض می نمایم و توفیق روز افزون آنان را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

درسالی که از سوی رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی بعنوان اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شده معلمان می توانند در زمینه فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی و پیاده کردن الگوهای مختلف آن در میان مردم نقش بی بدیلی داشته باشند.

بی شک هر تلاشی که در راه اعتلای تعلیم و تربیت کشور صورت گیرد نقش سازنده ای در شکل گیری شخصیت و آینده فرزندان این سرزمین خواهد داشت و یکی از مهمترین عوامل توسعه آینده هر کشوری تربیت وآموزش صحیح جوانان آن می باشد.
اينجانب با گراميداشت ياد و خاطره استاد علم و ايمان شهيد مرتضي مطهري (ره) و تبريك روز معلم آرزوی توفيق روزافزون جهادگران سنگر تعليم و تعلم ايران اسلامي را در سايه توجهات حضرت ولي عصر (عج ) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامي، از درگاه ايزدمنان را دارم.
کلمات کليدی: دكتراللهياري،دكتر عباسعلي اللهياري،رياست سازمان نظام روان شناسي و مشاوره
Share/Save/Bookmark
 
 


هشدار پلیس؛ بسیاری از جنایتها بدون طرح و نقشه قبلی و صرفا به خاطر همراه داشتن سلاح سرد توسط طرفین درگیری ایجاد می شود، لذا همراه نداشتن سلاح سرد عاملی مهم در کاهش پرونده‌های قتل عمد خواهد بود. باید توجه داشت که حمل چاقو به هیچ عنوان نماد قدرت نیست و تنها موجب دردسر و حوادث اینچنینی می‌شود.