علیرضا خمسه مجری مراسم روز روان شناس شد/ عکس
کد مطلب: 36740
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۸
 
علیرضا خمسه (زادهٔ ۹ بهمن ۱۳۳۱) بازیگر معروف تئاتر، سینما، تلویزیون و فارغ‌التحصیل کارشناسی روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی(دانشگاه ملی ایران (۱۳۵۷) و کارشناسی ارشد تئاتر دانشگاه ونسن پاریس (۱۳۵۹) می باشد
علیرضا خمسه مجری مراسم روز روان شناس شد/ عکس
به گزارش میگنا خبرها حاکی از آنست که در مراسم روز روان شناس و مشاور که در روز پنجشنبه 9 اردیبهشت ماه در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد مجری اصلی برنامه "علیرضا خمسه" بازیگر معروف تئاتر،سینما و تلویزیون ایران خواهد بود .
-
-
-

در تصویر ذیل دکتر محمد حاتمی رئیس ستاد برگزاری روز روان شناس و مشاور در حال هماهنگی نهایی با این علیرضا خمسه دیده می شود .

 
گفتنی است خمسه، دانش آموخته کارشناسی رشته روان شناسی دانشگاه شهید بهشتی تهران در سال 57 است که برای آشنایی شما عزیزان مروری کوتاه داریم بر بیوگرافی این بازیگر محبوب :

زندگینامه
علیرضا خمسه در ۹ بهمن ماه سال ۱۳۳۱ در تهران به دنیا آمد. چند سالی به‌دلیل شغل پدر که کارمند اداره راه بود در بروجن ساکن و در دبستان ادیب بروجن مشغول به تحصیل بود. وی فارغ‌التحصیل رشته روان‌شناسی از دانشگاه شهید بهشتی است.
خمسه در سال ۱۳۵۷ به فرانسه رفت و یک سال و نیم در مدرسه ون سن، آتلیه اگوستوبوال و آتلیه سیته یونیورسیته پاریس، دوره‌های مربوط به پانتومیم، حرکات بدنی و بازیگری را فراگرفت.
در سال ۱۳۵۹ به ایران بازگشت و در سال ۱۳۶۰ برای اولین بار مقابل دوربین سینما رفت و در فیلم مرگ یزدگرد بازی کرد. نوع خطوط چهره خمسه و تسلط او بر حرکات صورت (میمیک) و نرمی‌ای که در حرکات بدنش وجود دارد، از همان ابتدای ورود او به حیطه بازیگری، توجه کارگردان‌های کمدی‌ساز را به خود جلب کرد و اکنون یکی از چهره های ماندگار سینما و تلویزیون ایران است. علیرضا خمسه دارای دو دختر می باشد.
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
کلمات کليدی: روز روانشناس و مشاور،نهم اردیبهشت،9 اردیبهشت،سازمان نظام روان شناسی و مشاوره،علیرضا خمسه،مجری مراسم روز روان شناس
Share/Save/Bookmark
 
 


علي
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۰۹:۵۸:۲۵
با سلام ايشان دز استان زنجان شهر گرماب به دنيا آمدند (60453)
 

سخن گفتن با خدا مانند صحبت کردن با یک دوست پشت تلفن است... ممکن است او را در طرف دیگر نبینیم، اما می دانیم که دارد گوش می دهد...