برگزاری 27 هزار جلسه مشاوره برای دانشجویان دانشگاه تهران
کد مطلب: 38126
تاریخ انتشار : جمعه ۵ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۶
 
مسئول اداره مشاوره دانشگاهی دانشگاه تهران گفت: در سال گذشته برای دانشجویان این دانشگاه 27 هزار جلسه مشاوره در حوزه‌های مختلف رفتاری و بالینی برگزار شده است.
میگنا: محمدی مسئول اداره مشاوره دانشگاهی دانشگاه تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛ با اشاره به ارائه مشاوره بهداشتی و درمانی دانشجویان سراسر کشور اظهار داشت: هر چقدر میزان مراجعه دانشجویان به این دفتر بیشتر باشد، این مساله سبب خوشحالی روانشناسان این مرکز است چرا که نشان از اعتماد دانشجویان به مشاوران حوزه دانشگاه دارد.

وی یادآور شد: علاوه بر دانشگاه تهران و تبریز، سایر دانشگاه های کشور از این دفاتر مشاوره برخوردار بوده و به دانشجویان کمک‌های بالینی و روانشناسی ارائه می دهند.
محمدی ادامه داد: در سال گذشته بیش از 27 هزار جلسه مشاوره برای دانشجویان دانشگاه تهران انجام شده و این افراد مسائل مختلف خود را اعم از خانوادگی، اجتماعی مطرح کرده‌اند.

محمدی عنوان کرد: مسائل ارتباطی خانوادگی و تحصیلی دو مقوله ای است که دانشجویان بسیاری برای حل آن به دفاتر مشاوره مراجعه کرده و راهکارهای مناسبی را در این رابطه دریافت کردند.
وی گفت: عمدتاً دانشجویان دانشگاه تهران بیشتر در بحث ازدواج، اختلال و مشکلات رفتاری به مشاوران زبده ما مراجعه می‌کنند.
کلمات کليدی: جلسه مشاوره، مرکز مشاوره دانشجویان ، اداره مشاوره دانشگاهی ، دانشگاه تهران ، جلسات مشاوره دانشجویان،دانشجویان دانشگاه تهران
Share/Save/Bookmark
 
 


دعا لاستیک یدک نیست که هرگاه مشکل داشتی از ان استفاده کنی بلکه فرمان است که تو را به راه درست هدایت می کند.