وضعیت معلمان بازنشسته در سال 95 به کجا می‌رسد؟
کد مطلب: 35218
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۳
 
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه بندی که از اول مهرماه شروع شد،‌ تنها معلمان را شامل می‌شود اما برای بازنشستگان نیز طرح‌هایی مشابه در نظر گرفتیم و امیدواریم که نظام پرداخت بازنشستگان در سال 95 ترمیم یابد.
بطحایی معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در طرح رتبه بندی که از سال 94 صورت گرفت،‌معلمان بازنشسته را شامل نمی‌شود اما به دنبال این هستیم که بتوانیم نظام پرداخت بازنشستگان را در سال 95 ترمیم کنیم که این هدف دولت برای تمام بازنشستگان است.

وی افزود: در آموزش و پرورش تعدادی نیروی اداری هستند که تحت پوشش طرح رتبه بندی قرار نگرفتند زیرا این طرح فقط برای کسانی است که در قشر معلمین قرار گرفته‌اند و تحت طرح طبقه بندی مشاغل معلمان ارزشیابی می‌شوند، بنابراین نیروهایی که در حوزه‌های اداری، صرفا کار اداری انجام می‌دادند، تحت پوشش این طرح قرار نگرفته‌اند.
بطحایی مطرح کرد: امیدواریم که از سایر فوق‌العاده‌هایی که در قانون خدمات کشوری مانند بند 10 ماده‌ی 68وجود دارد، دولت بتواند با گشایش در خزانه، این فوق‌العاده‌های ویژه را عملیاتی کند تا همکاران اداری نیز شامل این طرح شوند.
کلمات کليدی: معلمان بازنشسته
Share/Save/Bookmark
 
 


تونل هابه ما آموختند که حتی دردل سنگ هم راهی برای عبور هست، تونل ها راست میگویند ؛ راه است ، حتی از دلِ سنگ! " آنجا كه راه نیست ، خداوند راه را می گشاید... "