معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران :
پایه‌های جهش تحصیلی دانش آموزان اعلام شد
کد مطلب: 18082
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۰۶
 
این طرح امسال برای دانش‌آموزان از پایه‌های «دوم به سوم ابتدایی»، «سوم به چهارم ابتدایی» و «چهارم به پنجم ابتدایی» اجرا می‌شود.
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: جهش تحصیلی به پایه بالاتر، از سه پایه دوم، سوم و چهارم ابتدایی امکان‌پذیر است.

فرناز بیگی، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش
خانواده‌هایی که احساس می‌کنند فرزندشان آمادگی جهش تحصیلی را دارند به مدرسه محل تحصیل فرزندشان مراجعه کرده و با هماهنگی مدیر مدرسه، نامه‌ جهت معرفی به اداره آموزش و پرورش استثنایی دریافت می‌کنند.
و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: جهش تحصیلی در سال‌های گذشته نیز وجود داشته است و تعدادی از دانش‌آموزان نیز تابستان هر سال بر اساس این طرح، به یک پایه بالاتر می‌روند.
وی با بیان اینکه طرح جهش تحصیلی برای دانش‌آموزان پایه اول و ششم ابتدایی اجرا نمی‌شود، ادامه داد: این طرح امسال برای دانش‌آموزان از پایه‌های «دوم به سوم ابتدایی»، «سوم به چهارم ابتدایی» و «چهارم به پنجم ابتدایی» اجرا می‌شود.

بیگی در خصوص روند انجام جهش تحصیلی گفت: خانواده‌هایی که احساس می‌کنند فرزندشان آمادگی جهش تحصیلی را دارند به مدرسه محل تحصیل فرزندشان مراجعه کرده و با هماهنگی مدیر مدرسه، نامه‌ جهت معرفی به اداره آموزش و پرورش استثنایی دریافت می‌کنند.

وی افزود: آموزش و پرورش استثنایی از دانش‌آموزان متقاضی جهش تحصیلی آزمون برگزار می‌کند که این موضوع با هماهنگی آنها انجام می‌شود. معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران اضافه کرد: اکثر خانواده‌ها علاقه‌مند هستند که فرزندانشان روال طبیعی تحصیل را طی کنند.
کلمات کليدی: جهش تحصیلی دانش آموزان
Share/Save/Bookmark
 


زهرا
۱۳۹۲-۰۷-۰۱ ۰۹:۴۷:۰۶
با سلام من نیز خواهان جهش فرزندم که پسر میباشد از کلاس دوم به سوم میباشم آیا بایدبرای بچه معلم بگیرم یعنی اینکار بهتر است؟ (25402)
 
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۳-۰۵ ۱۳:۲۶:۳۵
با سلام . من خودم معلم پایه ششم هستم . بسیاری از دانش آموزان به دلیل اینکه در پایه های اول و سوم ضعیف بودند در ششم درمانده شده اند . پایه سوم یکی از حیاتی ترین پایه هاست . اگر می خواهید فرزندتان در سال های بالاتر موفق شود حتما یک معلم متخصص پایه سوم براش بگیرید . موفق باشید (35451)
 
علی
United States
۱۳۹۳-۰۲-۱۵ ۱۵:۰۸:۴۳
با سلام
من از پارسال به مدرسه اعلام کردم که خواهان جهش پسرم از دوم به چهارم هستم امروز به من گفتن که مهلت ثبت نام تموم شده لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم....ایا راهی هست دوباره ثبت نام کنیم؟؟؟؟ (34042)
 
م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۳۱ ۲۲:۰۲:۲۴
هیچ فایده ای نداره من سال دئم راهنمایی و دوم دبیرستانو جهشی زدم و هیچ امتیازی نداشت (39499)
 
یونس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۸ ۱۷:۵۵:۵۸
بابا اینکارا چیه دوستان من واسه چایع نهم چیکار کنم می خواستم پایه نهم را جهشی بخ.نم هیچ جوره نمی شه؟ (61042)
 

اگر در کاري موفق شوي، دوستان دروغين و دشمنان واقعي بدست خواهي آورد