زمان اعلام نتایج نهایی آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی
کد مطلب: 41879
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰
 
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: امروز ۳ هزار و ۶۰۰ نفر در آزمون دانشنامه تخصصی و ۴۰۰ نفر در آزمون دانشنامه فوق تخصصی شرکت کردند.
زمان اعلام نتایج نهایی آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی
میگنا: دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از برگزاری شصت و چهارمین آزمون دانشنامه تخصصی و سی و یکمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی که در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد با بیان اینکه داوطلبان آزمون دانشنامه تخصصی در ۲۷ رشته و داوطلبان آزمون دانشنامه فوق تخصصی در ۲۵ رشته رقابت می کنند، اظهار داشت: در طراحی سئوالات از بانک سوالات موجود استفاده شده است و همچنین در بخش آزمون های شفاهی از تکنیک های الکترونیک محور در برخی رشته ها استفاده خواهد شد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: کلید سئوالات از ساعت ۱۷ امروز ۱۶ شهریور بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می‌شود.

وی افزود: رسیدگی به اعتراضات در آزمون دانشنامه فوق تخصصی در روز جمعه و اعلام نتایج کتبی این آزمون ساعت ۱۲ شب جمعه ۱۷ شهریورماه و رسیدگی به اعتراضات آزمون دانشنامه تخصصی در روز شنبه و اعلام نتایج کتبی این آزمون در روز شنبه ۱۸ شهریورماه صورت می گیرد.

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی گفت: نتایج نهایی آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ۱۹ مهرماه اعلام می‌شود.
وی یادآور شد: از سال گذشته با توجه به فرایند رسیدگی به اعتراضات آزمون های شفاهی نیز روند اعلام نتایج در فرصت مناسبی انجام می گیرد.

دکتر لاریجانی یادآور شد: حدود ۴۰۰ استاد علوم پزشکی در حوزه تخصصی و حدود ۲۰۰ استاد علوم پزشکی در حوزه فوق تخصصی در طراحی سئوالات با ما همکاری داشته اند.
کلمات کليدی: آزمون های،دانشنامه تخصصی،فوق تخصصی پزشکی
Share/Save/Bookmark
مرجع : وبدا
 
 


موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند.