لينك ثبت‌نام آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای
کد مطلب: 36919
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۱
 
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی از امروز آغاز می‌شود.
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال 95 از امروز آغاز شده و تا چهارشنبه 29 اردیبهشت ادامه دارد.

وی افزود: پذیرش در برخی از رشته‌های آزمون کاردانی نظام جدید براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد، علاوه بر آن دفترچه راهنمای آزمون مذکور از ساعت 20 امشب بر روی پایگاه سازمان سنجش به نشانی اينجــــــــــــا قرار می گیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: کلیه داوطلبان باید در مهلت مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی مذکور مراجعه و با واريز مبلغ 180 هزار ریال نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی تصريح كرد: داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی موسسه‌های آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی نیز هستند، لازم است علاوه بر وجه ثبت نام نسبت به پرداخت 46 هزار ریال دیگر برای اعلام علاقه‌مندی به شرکت در رشته‌های مذکور اقدام کنند توکلی یادآور شد: اطلاعیه مربوط به ثبت‌نام دوره‌های کاردانی نظام جدید نيز از دوشنبه 20 اردیبهشت ماه بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار گرفته است.
کلمات کليدی: آزمون کاردانی نظام جدید،دانشگاه فنی و حرفه ای ، سازمان سنجش ، داوطلبان ، آموزش عالی
Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران migna.ir
 
 


می خواستم دستان خدا را بگیرم ندا آمد: دستان افتاده ای را بگیر . . .