عکاس: محمد چوبین
گزارش تصویری(1) اختتامیه دومین کنگره ملی روان شناسی ایران
کد مطلب: 39079
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۶
 
دومین کنگره ملی روانشناسی ایران بعد از ۱۴ سال تاخیر، مجددا توسط دانشگاه خوارزمی طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۹ و ۲۰ آبان درمرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورشی و فکری کودکان و نوجوانان تهران با موفقیت برگزار گردید.
گزارش تصویری(1) اختتامیه دومین کنگره ملی روان شناسی ایران
به گزارش میگنا در این کنگره تخصصی روان شناسی از دکتر حسن قاسم زاده فردی که چهره ماندگار حوزه ای غیر روان شناسی است به عنوان چهره برجسته و علمی خلاقیت تقدیر شد.
-
دکتر عبداللهی دبیر علمی دومین کنگره ملی روان شناسی و رییس دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی به میگنا گفت: 41 عضو هیات علمی از 14 دانشگاه دولتی در پنل های تخصصی این کنگره حضور داشتند و تشکیل 2 میزگرد عمومی و 5 میزگرد تخصصی و 3جلسه برای ارائه مقالات برتر از اهم فعالیت های این کنگره بود .
-
به گفته دکتر عبداللهی در روز اول این کنگره 480 نفر و در روز دوم نیز 370 نفر حضور داشتند و اگر این کنگره با زمان برگزاری دو کنگره تخصصی دیگر تداخل نداشت بی شک تعداد بیشتری از اساتید و دانشجویان روان شناسی حضور در این کنگره حضور می یافتند و اگر ما زودتر متوجه این تداخل زمانی شده بودیم حتما تاریخ برگزاری را چند روز تاخیر می انداختیم تا همه بتوانند از دستاوردهای این کنگره استفاده نمایند.

گفتنی است سومین کنگره ملی روان شناسی در سال 97 در دانشگاه تهران و چهارمین دوره آن نیز در سال 99 به میزبانی دانشگاه الزهراء برگزار خواهد شد.


-

-

-

-

-

-

-

-


دکتر صلاحی- ریاست فرهنگی هنری شهرداری تهران

دکتر شهرآرا

-

-

-

-

-
عکاس: محمد چوبین
کلمات کليدی: دومین کنگره ملی روانشناسی،دکتر حسن قاسم زاده
Share/Save/Bookmark