نوبخت مطرح کرد:
هشدار به وزارت بهداشت به دلیل واگذاری واحدهای همودیالیز به شرکت‌های خصوصی
کد مطلب: 39600
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۵
 
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به وزارت بهداشت و درمان در مورد واگذاری واحدهای همودیالیز به شرکت‌ها و بخش های خصوصی هشدار داد.
هشدار به وزارت بهداشت به دلیل واگذاری واحدهای همودیالیز به شرکت‌های خصوصی
به گزارش ميگنا، علی نوبخت حقيقي در گفت وگو با خانه ملت، درخصوص واگذاری واحدهای همودیالیز به بخش خصوصی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: به وزارت بهداشت در مورد واگذاری واحدهای حیاتی همودیالیز به شرکت‌ها و عدم توجه به راهنمایی های انجمن علمی نفرولوژی ایران هشدار می دهم.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: نامه‌های این انجمن و پاسخ معاون درمان وزارت بهداشت و اظهارنظر کتبی یکی از نمایندگان مجلس در این زمینه را به دیوان محاسبات ارجاع خواهم نمود.
به نقل از سايت وزارت بهداشت، سيد ابراهيم رييسيون مشاور وزیر بهداشت در امور مشارکت های اقتصادی گفت: بر اساس اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، ارائه خدمات دیالیز قابل واگذاری به بخش غیردولتی و خصوصی است و امروز قرارداد ساخت 4800 تخت دیالیزی جدید در کشور با بخش خصوصی منعقد شد.
کلمات کليدی: دیالیز،بیماران دیالیزی،خصوصی سازی سلامت،خصوصی سازی درمان ،وزیر بهداشت،علی نوبخت حقیقی،رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس
Share/Save/Bookmark
 
 


کسي را که اميدوار است هيچگاه نااميد نکن، شايد اميد تنها دارائي او باشد.