آزمون استخدامی شرکت نفت در سال 92
کد مطلب: 16957
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۰۱:۰۸
 
دکتر کریم سلحشور با اشاره به مجوز کسب شده برای استخدام ٢ هزار و ۶٧۶ نفر در شرکت ملی نفت ایران گفت: صنعت نفت همواره از جذابیت‌های کاری بسیاری برخوردار بوده است از این‌رو انتظار ثبت نام چند برابر ظرفیت تعیین شده داوطلبان را داشته‌ایم.
وی روند استخدام داوطلبان را شرکت در آزمون و انجام مصاحبه اعلام کرد و افزود: پس از اینها سایر مراحل استخدامی مانند گزینش نیز انجام می‌شود.
سلحشور زمان برگزاری آزمون کتبی را روزهای پنج شنبه و جمعه پنجم و ششم اردیبهشت ماه سال آینده دانست و گفت: این آزمون به صورت همزمان در هشت حوزه اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبریز، تهران، شیراز، کرمانشاه و مشهد برگزار می‌شود.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت درباره احتمال جذب برخی از پذیرفته‌شدگان در تهران نیز تاکید کرد: براساس تصمیم هایی که در گذشته گرفته شده، جذب عمومی در تهران برای کلیه دستگاه‌های اجرایی ممنوع است.
وی ادامه داد: البته در تلاش هستیم برخی ممتازان را که در آزمون نیز شرکت کرده‌اند، براساس اعلام نیاز شرکت‌ها و در صورت تمایل نفرات در تهران جذب کنیم.
آزمون کتبی شامل پرسش های استعداد شغلی (ضریب ١)، سوالات عمومی از دروس ادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی و دانش رایانه (ضریب ١) و سوالات تخصصی مرتبط با هریک از گروه های شغلی (ضریب ٢) است. تعداد سوالات عمومی ٣٠ و سوالات تخصصی ٧٠ مورد است که این بخش‌ها نمره منفی نیز ندارد.
کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز شنبه ٣١ فروردین از طریق پایگاه استخدامی شرکت ملی نفت ایران قابل دریافت است.

اخبار تکمیلی:
۱- آزمون کتبی در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ ۹۲/۰۲/۰۵ و ۹۲/۰۲/۰۶ به صورت همزمان در ۸ حوزه اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبریز، تهران، شیراز، کرمانشاه و مشهد برگزار خواهد گردید.
۲- آزمون کتبی مشتمل بر سوالات استعداد شغلی (ضریب ۱)، سوالات عمومی از دروس ادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی و دانش رایانه (ضریب ۱) و سوالات تخصصی مرتبط با هریک از گروه های شغلی (ضریب ۲) می باشد. جهت اطلاع از عناوین دروس سوالات تخصصی به بخش ۱۶ دفترچه راهنما مراجعه نمایید.
۳-کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز شنبه مورخ ۹۲/۰۱/۳۱ از طریق همین پایگاه قابل دریافت می باشد.
۴-تعداد سوالات عمومی ۳۰ و سوالات تخصصی ۷۰ عدد می باشد که این بخشها دارای نمره منفی می باشند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
 


نعمتی
۱۳۹۲-۰۱-۱۸ ۱۸:۵۳:۵۷
باسلام من لیسانس روانشناسی هستم میخواستم ببینم چطور میتونم در آزمون استخدامی شرکت نفت شرکت کنم. (16378)
 
قاسم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۲ ۱۰:۴۰:۳۲
سلام من در ازمون ثبت نام کردم الان که خواستم کارت بگیرم متوجه شدم اشتباه کردم راحی هست .لطفا بگید چیکار کنم (16561)
 
معصومه
۱۳۹۲-۰۱-۱۹ ۱۴:۱۸:۲۷
سلام لیسانس روانشناسی دانشجوی ارشد بالینیم ایا من میتونم در این آزمون شرکت کنم. وچطور (16392)
 
ابراهیم قسمتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۱۷ ۱۵:۵۷:۳۷
با سلام واحترام اینجانب لیسانس مدیریت صنعتی هستم می خواستم بدانم آیا امسال نیز دوباره آزمون استخدامی برگزار می شود خواهشمند است در صورت برقراری آزمون مجدد ما راهم در جریان بگذارید. باتشکر از همکاری صمیمانه شما مسئولان محترم. (16806)
 
سعید محمدی
۱۳۹۲-۰۳-۰۴ ۱۲:۰۷:۵۷
با سلام واحترام اینجانب لیسانس برف الکترونیک هستم می خواستم بدانم آیا امسال نیز دوباره آزمون استخدامی برگزار می شود خواهشمند است در صورت برقراری آزمون مجدد ما راهم در جریان بگذارید. باتشکر از همکاری صمیمانه شما مسئولان محترم. (18076)
 
فرزاد بهرامی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۰۶ ۲۲:۰۵:۴۰
با سلام. من مربی غواصی ورزشی با مدرک PADI از انگلستان هستم و بسیار علاقه مند به تحقیقات دریایی هستم. ایا امکان همکاری با سازمان شما هست؟ بسیار ممنونم اگر کمکم کنید . سپاس. (19227)
 
نیکو
۱۳۹۲-۰۳-۱۳ ۱۳:۴۵:۴۰
با سلام کاردانی نرم افزار د ارم . الان میخواستم بدونم شرکت نفت باز هم امسال نیروی جدید میگیرد ؟
با تشکر. (21568)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۱:۰۹:۵۰
باسلام
آیا در سال 92 کاردانی صنایع شیمیایی استخدام می کنید یا اصلا استخدامی شرکت نفت است ؟باسپاس (22612)
 
۱۳۹۲-۱۲-۱۰ ۰۰:۴۰:۴۹
بله (31239)
 

براي آنان که مفهوم پرواز را نمي فهمند: هر چه بيشتر اوج بگيري کوچکتر ميشوي.