بررسی اعتراض متقاضیان دکتری دانشگاه خوارزمی در معاونت آموزشی
کد مطلب: 41797
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۹
 
معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی گفت: در صورتی که متقاضیان دوره دکتری این دانشگاه درخصوص نحوه پذیرش و مصاحبه اعتراض داشته باشند می توانند به معانت آموزشی مراجعه کنند.
بررسی اعتراض متقاضیان دکتری دانشگاه خوارزمی در معاونت آموزشی
جعفر کیوانی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به سئوالی مبنی بر اعتراض برخی از متقاضیان دوره دکتری رشته حکمت متعالیه که در این دانشگاه به مصاحبه دعوت شده بودند، گفت: تاکنون گزارشی درخصوص وجود مشکل در نحوه برگزاری و پذیرش دوره دکتری این دانشگاه به معاونت آموزشی این دانشگاه اعلام نشده است.

وی افزود: متقاضیان درصورتی که به روند مصاحبه دوره دکتری اعتراض داشته باشند می توانند به معاونت آموزشی دانشگاه بخش تحصیلات تکمیلی مراجعه کرده و به اعتراض آنها رسیدگی می شود.

معاونت آموزشی دانشگاه خوارزمی خاطرنشان کرد: پذیرش در آزمون دکتری برعهده سنجش است و ما تنها امتیازات مصاحبه های علمی را در سایت این سازمان بارگذاری کردیم و از طریق سنجش نتایج نهایی اعلام شد.

کیوانی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه در جلسه مصاحبه متقاضیان دوره دکتری افراد به صورت گروه های ۴ یا ۵ نفره به اتاق مصاحبه دعوت شدند، گفت: این مسائل مربوط به تشخیص هیات مصاحبه کننده است چراکه ممکن است در رشته ای نیاز باشد سئوالات به صورت گروهی پرسیده شود و بر این اساس امتیاز داده شود.
کلمات کليدی: اعتراض،متقاضیان دکتری،دانشگاه خوارزمی ،معاونت آموزشی،بررسی اعتراض متقاضیان دکتری دانشگاه خوارزمی،جعفر کیوانی
Share/Save/Bookmark
 
 


بنده خدا
۱۳۹۶-۰۶-۰۹ ۰۶:۰۰:۳۶
دانشگاه خوارزمی باندبازی کامله. فقط رابطه بازیه. برید ببینید چه کسایی دانشکده علوم زیستی کی با چه سطح سوادی بورسیه شده. نابوده اصلا (70114)
 

زندگي کتابي است پر ماجرا، هيچگاه آن را به خاطر يک ورقش دور نينداز