رییس سازمان بهزیستی کشور خبر داد:
تماس یک میلیون نفر با مرکز جامع خدمات مشاوره ای تهران
کد مطلب: 36658
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۴
 
رئیس سازمان بهزیستی کشوربا اشاره به تماس یک میلیون نفر با خط 1480 مرکز جامع خدمات مشاوره‌ای در تهران طی سال گذشته گفت: در حال حاضر 400 مشاوره در 31 استان مشغول ارائه خدمات هستند ضمن این که در کنار این مراکز 1600 مرکز خصوصی نیز با مجوز سازمان بهزیستی فعالیت می‌کنند.
به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی بند‌پی رئیس سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد: مراکز خدمات جامع مشاوره یکی از اقدامات علمی و کارشناسی سازمان بهزیستی است که این خدمات از سال 72 در این سازمان با 2 خط آغاز به کار کرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر در 31 مرکز استان، مراکز جامع خدمات مشاوره بهزیستی راه‌اندازی شده است و در تهران نیز مرکز جامع خدمات مشاوره یکی از بهترین مراکز در سطح کشور محسوب می‌شوند که این مرکز با 31 خط، 26 کابین، 55 پرسنل و در دو نوبت کاری به متقاضیان رائه خدمت می‌کنند.

بندپی افزود: در سال گذشته حدود یک میلیون نفر با مرکز جامع خدمات مشاوره در استان تهران تماس برقرار کردند که از این تعداد، 500 هزار نفر از خدمات علمی تخصصی استفاده کردند.

رییس سازمان بهزیستی گفت: با اشاره به تماس‌های برقرار شده از سوی متقاضیان ما در تلاش هستیم که مرکز جامع خدمات مشاوره در تهران را گسترش دهیم. رئیس سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: بیشترین تماس‌های صورت گرفته توسط بانوان بوده ضمن اینکه میانگین تماس گیرندگان بین 21 تا 29 سال بوده و بیشترین موضوعاتی که مطرح شده عبارت‌اند از کودک‌آزاری، اختلافات زناشویی و ...
وی همچنین به گسترش مرکز جامع خدمات مشاوره در تهران اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 400 مشاوره در 31 استان مشغول ارائه خدمات هستند ضمن این که در کنار این مراکز 1600 مرکز خصوصی نیز با مجوز سازمان بهزیستی فعالیت می‌کنند.
کلمات کليدی: بهزیستی،مشاوره بهزيستي،خدمات مشاوره ای،مجوز سازمان بهزیستی
Share/Save/Bookmark
 
 


وقتی شما برای دیگران دعا می کنید، خدا می شنود و انها را اجابت می کند و بعضی و قتها که شما شاد و خوشحال هستید یادتان باشد که کسی برای شما دعا کرده است