در کارگروه مشترک دو وزارتخانه:
برنامه جدید آموزشی رشته روان شناسی بالینی تدوین شد
کد مطلب: 40021
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۸
 
پیش نویس برنامه جدید آموزشی رشته روانشناسی بالینی با اتفاق نظر اعضای کارگروه مشترک در خصوص دروس پیشنهادی، تعداد واحدهای درسی و عملی و با رویکرد آموزشی در فیلد بالینی تهیه و تدوین شد.
برنامه جدید آموزشی رشته روان شناسی بالینی تدوین شد
ميگنا: جمشید حاجتی دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی اظهار داشت: در نشست اعضای هیئت ممتحنه ارزشیابی و برنامه ریزی رشته روان شناسی بالینی برنامه های درس و کوریکولوم آموزشی رشته روان شناسی بالینی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

حاجتی افزود: این نشست با حضور اساتید برجسته روان شناسی بالینی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت مشترک با اعضای هیات ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته روانشناسی بالینی برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در این جلسه برنامه درسی و کوریکولوم آموزشی رشته روان شناسی بالینی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و پیش نویس برنامه جدید با اتفاق نظر اعضا در خصوص دروس پیشنهادی ، تعداد واحدهای درسی و عملی با توجه به نیازهای رشته و با رویکرد آموزشی در فیلد بالینی تهیه و تدوین شد.
دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی گفت: ضمن اینکه مسئولیت کاری هر یک از اساتید در فرآیند نهایی سازی دروس تعیین و مشخص شد.
کلمات کليدی: رشته روانشناسی بالینی،جمشید حاجتی،دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی
Share/Save/Bookmark
مرجع : ميزان
 
 


بهاره د
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۱۵:۰۶:۵۱
واقعا باید رشته روانشناسی بالینی به وزارت بهداشت منتقل شود.تا هم شرایط تحصیلی صحیح و عملی به معنای واقعی برای دانشجویان فراهم شود و هم اینکه هزینه های رواندرمانی را بیمه ها قبول کنند و مردم توان و جرات مراجعه به رواندرمانگر را داشته باشند. (66942)
 

زنان هوشيارتر از آن هستند که مردانگي خود را به همسران خود نشان بدهند