در کارگروه مشترک دو وزارتخانه:
برنامه جدید آموزشی رشته روان شناسی بالینی تدوین شد
کد مطلب: 40021
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۸
 
پیش نویس برنامه جدید آموزشی رشته روانشناسی بالینی با اتفاق نظر اعضای کارگروه مشترک در خصوص دروس پیشنهادی، تعداد واحدهای درسی و عملی و با رویکرد آموزشی در فیلد بالینی تهیه و تدوین شد.
برنامه جدید آموزشی رشته روان شناسی بالینی تدوین شد
ميگنا: جمشید حاجتی دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی اظهار داشت: در نشست اعضای هیئت ممتحنه ارزشیابی و برنامه ریزی رشته روان شناسی بالینی برنامه های درس و کوریکولوم آموزشی رشته روان شناسی بالینی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

حاجتی افزود: این نشست با حضور اساتید برجسته روان شناسی بالینی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت مشترک با اعضای هیات ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته روانشناسی بالینی برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در این جلسه برنامه درسی و کوریکولوم آموزشی رشته روان شناسی بالینی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و پیش نویس برنامه جدید با اتفاق نظر اعضا در خصوص دروس پیشنهادی ، تعداد واحدهای درسی و عملی با توجه به نیازهای رشته و با رویکرد آموزشی در فیلد بالینی تهیه و تدوین شد.
دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی گفت: ضمن اینکه مسئولیت کاری هر یک از اساتید در فرآیند نهایی سازی دروس تعیین و مشخص شد.
کلمات کليدی: رشته روانشناسی بالینی،جمشید حاجتی،دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی
Share/Save/Bookmark
مرجع : ميزان
 
 


بهاره د
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۱۵:۰۶:۵۱
واقعا باید رشته روانشناسی بالینی به وزارت بهداشت منتقل شود.تا هم شرایط تحصیلی صحیح و عملی به معنای واقعی برای دانشجویان فراهم شود و هم اینکه هزینه های رواندرمانی را بیمه ها قبول کنند و مردم توان و جرات مراجعه به رواندرمانگر را داشته باشند. (66942)
 

سخن گفتن با خدا مانند صحبت کردن با یک دوست پشت تلفن است... ممکن است او را در طرف دیگر نبینیم، اما می دانیم که دارد گوش می دهد...