دلنوشته هاي يك دختر نجيب سن بالا
کد مطلب: 39591
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۶
 
برای دختران مجرد همسن من خواستگار نیست چه برسه به زنان مطلقه و... هر کسی وارد گفتگو میشه دنبال سو استفاده هست، یاد بدین به مردان اجتماع تعهد و انصاف رو!
دلنوشته هاي يك دختر نجيب سن بالا
يادداشت ارسالي يك بانوي هموطن به ميگنا

سلام. به عنوان یک دختر سن بالا ازتون خواهش می کنم قانون تک همسری رو یکبار دیگه مورد بازبینی قرار بدین.
حق هر زنی هستی که مردی در زندگی داشته باشد شرعی، عرفی و قانونی. ازتون خواهش می کنم به ما هم فکر کنین که سالها مجرد زندگی کردیم سنین جوانیمون سپری شده، خواستگار نداریم و از حق مادر شدن و... محرومیم.
این فرهنگ رو ایجاد کنید که مرد نسبت به هر زنی که وارد زندگیش میشه مسئول هست. نذارین این همه از زنان سپرست خانواده، زنان مطلقه و دختران مجرد سن بالا به لحاظ عاطفی، جسمی و جنسی سو استفاده بشه.
حق طبیعی هر زن به داشتن همسر و حق طبیعی مرد به تعدد زوجات رو مطابق قرآن به جامعه برگردانید و عرفیش کنید. شما را به خدای قرآن قسم فکری به حال این همه دختر و زن بی سرپرست بکنید.
با برداشتن قانون تک همسری، زنان سرپرست خانوار رو از گوشه ی کارخونه ها که کاگر ارزون قیمت شدن نجات بدین! بذارین دختران مجرد تحصیلکرده هم امکان استخدام شدن داشته باشن، در محیط های خصوصی امنیت شغلی و اجتماعی داشته باشن، لطفا شان زن رو بهش برگردونید نذارین اینطور بی حرمت بشه!

از هوو دیو نسازین. یاد بدین به زنان جامعه رحم نسبت به هم جنس رو، رحم کردن یک زن به زن دیگه فقط به این نیست که وارد زندگی مرد متاهلی نشه، گاهی رحم در این هم هست که از خودخواهی و تجمل و زیاده طلبی کم کنیم و نسبت به همجنسمون که به لحاظ جسمی و عاطفی و روحی تحت فشار هست کمک کنیم بذاریم سایه مرد بالای سرش باشه.

برای دختران مجرد همسن من خواستگار نیست چه برسه به زنان مطلقه و... هر کسی وارد گفتگو میشه دنبال سو استفاده هست، یاد بدین به مردان اجتماع تعهد و انصاف رو! انصاف این نیست که فقط زن اول و بچه هاشون رو مراقب باشن و با زنان دیگه خوشگذارانی کنند. کمک کنین با امکان ازدواج مجدد فساد، فقر و فحشا کمتر بشه. بیاین منطقی و منصف باشین.بیاین فرهنگ سازی کنید. بخوانید در احادیث که منظور از عدالت در قرآن نفقه هست و خیلی موارد دیگه، چرا مناسبتی حلال رو حرام می کنید و امکان ازدواج رو میگیرین از بقیه... در نظر بگیرید شرایط متفاوت زنان جامعه رو!

از هوو و زنان مجرد جامعه کابوس نسازید. کمک کنید که سقف و دلگرمی روحی، روانی و عاطفی داشته باشند.
چرا همیشه از زنان اول اینطور یاد می کنید که به پای مرد سوختن و ساختن، چرا نمیگین در سنین جوانی از نعمت داشتن همسر برخوردار شدند، نگاه نامحرم و فضولی و تجسس مردم توی زندگیشون مثل سرک کشیدن تو زندگی دختران و زنان مجرد نبود؟
چرا نمیگین در سنین پایین نعمت مادر شدن را تجربه کردند؟ لباس عروس پوشیدند مورد عزت و احترام و محبت قرار گرفتند. چرا نمی گین با همسرشون مهمونی و مسافرت رفتند و یه دختر همسن من از تمام این موهبت ها محروم بوده؟

چرا وقتی صحبت از انسانیت و رحم نسبت به همجنس هست فقط به زنان مجرد توصیه می کنید که از زندگی مردان متاهل فاصله بگیرند، چرا زنان متاهل رو به فرمان خدا و تامل در آیات قرآن دعوت نمی کنید که رحم کنن نسبت به همجنسشون که از بی پناهی مورد سواستفاده مردان قرار می گیرد.
چرا حلال خدا رو حرام می کنید و عرصه زندگی رو اینقدر برای زنان متاهل، مجرد و مردان سخت می کنید؟ چرا زنی که خودش توان این رو نداره تمام نیازهای جنسی شوهرش رو پاسخگو باشه اجازه نمیده زن دیگری شرعی، قانونی و عرفی تحت حمایت مردش قرار بگیره؟ چرا خانم هایی که گاهی برای یک مهمونی رفتن میلیونی خرج لباس می کنند اجازه نمیدن با هزینه ی خیلی کمتر شوهرشون سرپرستی زن بی سرپرست دیگه ای رو به عهده بگیره؟ چرا حلال خدا رو حرام اعلام میکنید؟ قادرین وقتی خودتون به لحاظ جسمی، روحی و جنسی تامین بودین و این نعمت ها رو همجنستون دریغ کردین در برابر خدا و قرآن پاسخگو باشین؟ وقتی حلال خدا رو حرام اعلام می کنید انتظار نداشته باشید کسی از راه غیر عرفی وارد زندگی و حریم خصوصیتون نشه!

بیاین قانون تک همسری رو مورد بازبینی قرار بدین، این امکان رو ایجاد کنین دیگران هم از امنیت و سایه بالای سر برخوردار باشند، بیاین تجدید نظر کنین و نذارین حسرت فرزند، خانواده، امنیت شغلی و... از بقیه آدم ها گرفته بشه.
بخاطر خدا و دینش کمک کنین زن و دختر بی سرپرست کمتر بشه که فساد کمتر باشه
نام:محفوظ

كانال ميگنا
نظر شمـــا چيست؟!
کلمات کليدی: سن،ازدواج،سن بالا،دختر مجرد،پيردختر،ترشيده،دختر سن بالا
Share/Save/Bookmark
 
 


میترا رضایی
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۱۲:۴۴:۰۱
این خانم نیاز به خدمات تخصصی روانشناس دارن ،من درمانگر هستم دانشجوی دکتری روانشناسی ،میتونم حتی بدون هزینه با این خانم ملاقات داشته باشم.
اطمینان داشته باشید این خانم اگر از لحاظ سلامت و بهداشت روانی در سطح متعادل بودند این حرفها را نمیزدند.
چرا شما خودتون را همسر دوم فرض میکنید،چرا نهایت خواستتون،آزادی چنین قانونیست،من امید بزرگتری به شما میدم با همکاری خودتون،بعد از دوره کار با من،بتونید برای ازدواج به عنوان تنها عشق یک مرد،همسر اول بودن یک مرد مناسب ،برنامه ریزی کنید،بلطف خدا حتما بخ چنین خواسته ای میرسید عزیزم. (65739)
 
ندا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۱۴:۴۷:۳۳
واقعن متاسفم من فك نميكنم اين متن رو يه دختر نوشته باشه فك كنم يه سري از مردا از خداشونه اين قانونو تصويب كنن هيچ وقت هيچ وقت يه دختر نميخواد شوهرش همسرش با چن تا زن ديگه بيينه چه برسه به همبستري واقعن براي نويسنده ( احتمالن مذكر ) اين متن متاسفم و ارزوي شفا مغزي براشون ميكنم (65744)
 
ف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۱۴:۵۲:۵۳
اگه شما هم يه دختر 50ساله باشي و خواستگاري نداشته باشي بازم همين حرفو ميزني؟ (65745)
 
عسکری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۱۶:۱۳:۴۳
بانظر اتی که مطرح شده بویژه نیاز درمانی این فرد محترم بسیار موافقم (چه مرد باشه چه زن ) بایستی شناخت درمانی و روان درمانی اساسی بشن و نگاهشون رو به امر ازدواج و راه رسیدن به اون بازسازی کنن. (65748)
 
الناز
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۲۰:۰۱:۰۱
بياييد همسرانمان را قسمت كنيييييييم 😂😂😂😂😂😂 به نظر من نويسنده تحت فشارهاي جنسي، اقتصادي زيادي هست كه امكان تفكر درست رو ازش گرفته، هووووووو؟؟؟؟ واقعا فكر مي كنين شدنيه؟ از ماست كه بر ماست (65751)
 
آرمینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۱۴:۱۱:۳۷
من بااین موافقم که هیچ زنی تحمل نگاه به همسرش رانداردتا چه برسد به همخوابی اما این سوال راهم از آن آقا یا خانم روانشناس دارم که چرا وقتی یک حقیقت جامعه توسط کسی بیان میشود سریع برای وی یک تشخیص میگذاریم که بله ایشان مشکل روانی دارد یا تحت فشار جنسی است وباید برایش کاری کرد چرا سریع به جان مردها می افتید که بله این را یک مذکر نوشته اولا این مطب توهین به سایت وزین میگنا وگرنه هرسایتی برای چاپ مطلب حتما ملاحضاتی دارد وچرا یک درصد به تعدد زوجات در پیامبران ،امامان یا در همین نزدیکان خودمان اهل تسنن تاملی نمی کنیم ،چرا اندکی تامل نمی کنیم که واقعا"این یک مشکل اجتماعی ونامه این خانم نیز ارائه یک راه حل پیشنهادی .چرا سریع حمله می کنیم وخود را اندیشمند ،روشنفکرو بهتر از دیگران می دانیم ویادمان باشد تمام نظرات نو که البته این نو هم نیست اکثر جامعه با آن مخالفت می کند . (65781)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۲۰:۵۵:۰۸
الان دیگه 40 ساله شدم . مرد هستم و تا بحال نه خواستگاری رفتن و نه قصد ازدواج دارم . چون عقل و منطق اجازه نمیده مهریه 1300 سکه را قبول کنم ! تنها زندگی میکنم با شغل و درامد مکفی و این را به تن به تقعات عجیب و گروکشی ترجیح میدم . (65795)
 
ر
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۲۳:۵۲:۳۹
سلام عده ای از مردها برای نیازی که خدا می داند باید بیشتراز یک زن داشته باشندواین حکم خداست اماکمتر زنی در جامعه بین حکم خدا وخودش ؛تسلیم حکم خدا می شود . بدانیدزنان مجرد سن بالا یاپیردخترانی را سراغ دارم که آه می کشند .بله مردان هم باید عفت راداشته باشنداما وقتی زن خودخواه نمی تواند کامل نیازشوهرراتامین کند وخودش رابه حکم خدا نیزترجیح می دهد نتیجه هرزگی مرد می شود .پرداختن به علوم الهی را تا همین جا بیشتر ادامه نمی دهم چون فکر می کنید کسی هستم درحالی که یک دیپلمه بی سواد متاهلی بیش نیستم اما یک نظری هم برای زنان وجامعه دارم عده ای از مردان دارای درجه استبدادبالایی هستند لذابرخانواده خود بسته براخلاقشان درجه ای از سطح خشونت رااعمال می کنند.بنابه آمار همین کانال از هر سه زن یکی مورد خشونت واقع می شود این زنان را درصورت توان مالی شوهرونیز چند شرط دیگربهتراست یک هووی خوب داشته باشندچند نکته دارداول در اخلاق مرد تاثیر خوب دارد وبهتر می شود البته نه هر مردی دوم رقب هوو بودن یعنی نابودی هرگز اجازه ندهید شوهر یکی از شما را انتخاب کند (جهاد زن خوب شوهر داری کردن است چه یکی باشید چه بیشتر )باهم باشید تا بتوانیدبررفتارشوهر تاثیرگذارباشید.اما عده ای ازمردان داری استبداد نیستند وبر عکس زنان مستبدی دارند وقتی زن باردار است یا شرایط دیگرویا نمی تواند همسر راکامل تامین کند مانع ارضاء نیازهای اوست وحکم خدا را نیز درمورد حق شوهربرای اختیارنمودن همسردیگرقبول ندارند.اگرشوهر چنین زنانی به بداخلاقی یا گناه یافساددرجامعه ویا....روی آوردند . گناهکاراصلی زن مستبد است که حکم خدا را زیر پاگذاشته است
در زمان پیامبر اکرم (ص ) پس از وقوع جنگ عده ای بیوه درجامعه اسلامی بودند.....امروز نه تنها بیوهای زیاد بلکه دختران مجرد باسنهای بالای زیادی در جامعه هستند.ای زنان جامعه نمی گویم شوهرتان دخترمجرد جوانی بگیرد شوهر شما به حکم خدا با توجه به شرایط ودر صورت نیاز و....می تواند بازن بیوه یادختری مجرد وسن بالا ازدواج نماید.حکمی وجودندارد که بگوید همه مردان باید چند زن داشته باشنداما به حکم خدا زن تنها یک شوهر باید داشته باشد . (65807)
 
دختر مجرد سن بالا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۷:۴۷:۰۸
سلام
ممنونم که نظرم رو تایید کردین.
تو عصر ارتباطات مابین این هرج و مرج چند انسان را می شناسید که به نحوی از فشارهای عصبی تحت فشار قرار نگرفته باشند؟
تک همسری در قرن ۲۱ منجر به ضایع شدن حقوق زنان هست. نگاهی به جوامع مختلف دنیا بندازین به انگلیسی عبارت woman for sale یا woman for rent رو جستجو کنید.
وقتی مردان زیادی به دلیل جنگ مشاغل سخت و... کشته میشن. قاعدتا تعداد خانم ها بیشتر از آقایون هست.
زیاد بودن خانم ها منجر به سو استفاده های جسمی، جنسی، عاطفی و... در سراسر دنیا شده
در این سیکل معیوب نه زنان متاهل در امان هستند نه زنان و دختران مجرد و بیشترین آسیب هم متوجه قشر خانم های مجرد هست.

عزت و احترام را با امکان ازدواج مجدد برای مردان لایق به دختران برگردانید، اونها را مجبور نکنید که از ترس نداشتن خواستگار به زندگی با کسانی رضایت بدهند که قلبا و روحا دوستشون ندارن...

نگاهی به آمار طلاق در جامعه و زنان و دختران مجرد بیندازید، نگاهی به سایت های مشاوره که دخترانی از ارتباط با مرد متاهل نوشتن یا ....

ازدواج و داشتن همسر حق هر زنی هست. اجازه بدین که همه ی خانم ها فرصت تشکیل زندگی داشته باشن...

افسردگی ناشی از تنهایی، ترس از آینده، نداشتن همدم و همسر، لمس نکردن مادر بودن و... همه و همه منجر به فشارهای روانی بر روی انسان هست.
به جای اینکه با قبولوندن تجرد و تلقین اعتماد به نفس من نوعی رو درمان کنید حلال خدا رو که به خاطر عرف غلط حرام کردین آزاد کنین... نذارین از زنان و دختران مجرد ایرانی در فضای مجازی و حقیقی سو استفاده عاطفی، جنسی و... بشه

با تشکر (66165)
 

برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند.