"پیامک هایی" که زنان نباید به مردان ارسال کنند!
کد مطلب: 21671
تاریخ انتشار : جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۴۸
 
تکنولوژی های امروزی و گسترش استفاده از موبایل سبب شده است تا افراد به راحتی حرف هایشان را به زبان نیاورند و برای رساندن مفهوم خودشان به دیگران از این وسیله ارتباطی استفاده کنند.
"پیامک هایی" که زنان نباید به مردان ارسال کنند!
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ مطالعات اخیر دانشمندان نشان می دهد که این وسیله ارتباطی باعث دور شدن همسران از یکدیگر شده است. موبایل و ارسال پیامک باعث شده تا زنان و مردان نتوانند حرف های دلشان را به یکدیگر بزنند و برای "بیان احساسات" و یا نارضایتی و دلخوری های خود دست به دامن این وسیله شوند.

دانشمندان با انجام آزمایشاتی روی هزاران زوج دریافتند که زنان برای بیان دلخوری های خود دیگر صحبت نمی کنند و معتقدند اثربخشی آن با "اس ام اس" و خواندن پیامک توسط همسرشان بیشتر است این در حالی است که روان شناسان بیان می کنند این وسیله ارتباطی باعث بی اهمیت کردن مسائل مختلف زندگی "زناشویی" توسط طرفین می شود.

گفتنی است زنان و مردان برای احوال پرسی های روزانه و یا گله و شکایت و یا "آشتی" بعد از دعوا نباید عادت کنند از این وسیله برای برقراری ارتباط استفاده کنند زیرا موبایل تنها باعث از بین بردن شجاعت می شود.

نتایج مطالعات نشان می دهند اگر می خواهید همواره برخی از مسائل در زندگی تان اهمیت داشته باشد و اثر آن از بین نرود باید فرصت ها و زمان هایی را در زندگی تنها به صحبت کردن درباره زندگی تان اختصاص دهید.
کلمات کليدی: اس ام اس،زنان،مردان،عاشقانه،زندگی ،پیامک ، احساسات ، زناشویی
Share/Save/Bookmark
 
 


يک دوست وفادار تجسم حقيقي از جنس آسماني هاست که اگر پيدا کردي قدرش را بدان