جسم دانش‌آموزان سر کلاس اما ذهنشان در شبکه‌های اجتماعی است
کد مطلب: 40651
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۴
 
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی گفت: امروزه دانش آموزان در کلاس می نشینند و ذهن آنان با وجود شبکه های اجتماعی در بیرون است.
جسم دانش‌آموزان سر کلاس اما ذهنشان در شبکه‌های اجتماعی است
به گزارش مهر، مرضیه گُرد در جمع خبرنگاران گفت: باید بتوانیم مشارکت جویی مردم را در مدارس غیر دولتی داشته باشیم و مسئله ما مشارکت مالی نیست. باید با مشارکت مردم امر پرورشی دانش آموزان شکل گیرد.
وی افزود: باید این نگرش تغییر کند که صفر تا صد تربیت دانش آموزان برعهده وزارت آموزش و پرورش است.
رئیس سازمان مدارس غیر دولتی گفت: باید مشارکت‌جویی و مشارکت‌پذیری به فرهنگ تبدیل کرد.

معاون وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: امروزه دانش آموزان در کلاس می نشینند و ذهن آنان با وجود شبکه های اجتماعی در بیرون است. معلم فقط آموزش دهنده نیست، دیگر آموزش رسمی جواب نمی‌دهد و ذهن معلم و شاگرد باید فعال و پویا باشد.

گرد با اشاره به تصویب قانون مدارس غیردولتی تصریح کرد: با تصویب این قانون حاکمیت می‌تواند بخشی از کارها را واگذار کند و خودش نظارت کندِ هم مجلس و هم دولت تلاش‌شان را کردند که سرمایه‌گذاری در آموزش و پرورش جدی گرفته شود.
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی با اشاره به شورای هماهنگی موسسان مدارس غیردولتی و مراکز آموزشی و پرورشی گفت: در ۷۶۰ منطقه کشور، ۷۶۰ شورا باید تشکیل شود تا به صورت مستقیم کار مردم انجام شود.
وی تصریح کرد: اولین مصوبه این شورا هم واگذاری اختیارات بود و مناطق دیگر می توانند مجوز برای مراکز غیر دولتی صادر کنند.
کلمات کليدی: دانش آموزان،فضای مجازی،مرضیه گُرد،رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی
Share/Save/Bookmark
 
 


Parmis
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۰۰:۱۱:۴۸
درود بنده به عنوان يه معلم مخالف خصوصى سازى ام مدارس ايران شدن پول پول البته بهونه ى خوبى يه خصوصى سازى براى دولت يازدهم اصلا همه ش در حال پول شمردنينم من كه خسته شدم بچه هاى اقشار ضعيف و متوسط جامعه حق دارن از مدارس دولتى استفاده كنن.مسئولين از اختلاس و حقوقاى نجومى چشم پوشى كنن شك نكنيد مدارس دولتى برتر و بهتر از خصوصى پاسخ مى ده (67983)
 

زندگي کتابي است پر ماجرا، هيچگاه آن را به خاطر يک ورقش دور نينداز