15 تا 19 تیرماه در دانشگاه اميركبير برگزار مي شود:
همایش آشنایی با رشته های دانشگاهی
کد مطلب: 18250
تاریخ انتشار : شنبه ۸ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۴
 
همایش آشنایی با رشته های فنی – مهندسی 15 تا 19 تیرماه به صورت رایگان در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
به گزارش ميگنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، به منظور آشنایی دانش آموزان با رشته های دانشگاهی و جذب نخبگان در این دانشگاه همایش آشنایی با 15 رشته دانشگاهی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
خاطرنشان می شود، در این همایش معرفي رشته ها توسط اساتيد دانشكده هاي مربوطه و با حضور دانشجويان ممتاز رشته ها انجام مي شود.
همایش معرفی رشته های دانشگاهی از روز ( شنبه ) 15 تیرماه با معرفی رشته های مهندسی معدن و متالوژی، مهندسی نفت و مهندسی صنایع و سیستم های مدیریت آغاز می شود. روز (یکشنبه)، 16 تیرماه معرفی رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی دریا، مهندسی هوافضا صورت می گیرد.

همچنین در روز(دوشنبه) ، 17 تیرماه رشته های مهندسی شیمی، مهندسی نساجی و مهندسی پلیمر و رنگ توسط اساتید دانشگاه معرفی می شوند. روز( چهارشنبه) ، 19 تیرماه نیز رشته های مهندسی برق، مهندسی انرژی و فیزیک، مهندسی عمران و محیط زیست برای دانش آموزان معرفی خواهد شد.

گفتنی است : برنامه معرفی رشته از ساعت 8.30 صبح آغاز و تا 13 بعدازظهر ادامه دارد. لازم به ذکر است، علاقه مندان برای شرکت در این همایش می توانند به سایت دانشگاه صنعتی امیرکبیر به نشانی www.aut.ac.ir مراجعه کنند.
مشاهده اطلاعيه دانشگاه
کلمات کليدی: همایش،آشنایی،رشته های دانشگاهی،دانشگاه ، رشته
Share/Save/Bookmark
 
 


کسي را که اميدوار است هيچگاه نااميد نکن، شايد اميد تنها دارائي او باشد.