رشته های روان شناسی،علوم تربیتی و جغرافیا بدون گرایش شدند
کد مطلب: 37979
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۷
 
سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص رشته‌های روان شناسی،علوم تربیتی و جغرافیا در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ اعلام کرد: انتخاب این رشته ها بدون گرایش است.
رشته های روان شناسی،علوم تربیتی و جغرافیا بدون گرایش شدند
به گزارش ميگنا، سازمان سنجش آموزش کشور در این اطلاعیه به داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ اعلام کرده است : با استناد به نامه شماره ۲/۱۰۱۸۰۷ در تاریخ ۱۸ مردادماه ۹۵ معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری داوطلبانی که هریک از کدرشته محل‌های مربوط به رشته‌های روان شناسی، علوم تربیتی و جغرافيا را انتخاب می کنند باید به چند نکته توجه کنند.

بر اين اساس دانشگاههای مجری دوره کارشناسی روان شناسی و علوم تربیتی مجازند پذیرفته‌شدگان را بنا به تشخیص خود به دوره کارشناسی مشاوره و راهنمایی تحصیل هدایت کنند.

بر اساس اعلام وزارت علوم؛ دانشگاههای مجری دوره کارشناسی جغرافیا نيز در صورت داشتن مجوز قبلی از شورای گسترش آموزش عالی می‌توانند بنا به تشخیص خودشان از میان قبول‌شدگان کنکور سراسری در رشته‌ جغرافیا نسبت به توزیع آنها در گرایش‌های شش‌گانه اقدام کنند. 

نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۵ اعلام شده است و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته تا ۲۸ مردادماه فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
کلمات کليدی: بازنگری دروس دانشگاهی،روان شناسی،علوم تربيتي،جغرافيا
Share/Save/Bookmark
 
 


خوب گوش کردن را ياد بگيريم گاه فرصتها بسيار آهسته در ميزنند