نفر اول کنکور تجربی:روزهای تعطیل 11 ساعت مطالعه مفید داشتم
کد مطلب: 41550
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۶
 
با امیرحسین قاسمی‌نژاد رایینی‌ نفر اول کنکور تجربی سال 96 به گفت‌وگو نشستیم‌ که از شهرستان سیرجان استان کرمان‌ موفق به کسب این رتبه شده است.
نفر اول کنکور تجربی:روزهای تعطیل 11 ساعت مطالعه مفید داشتم
امیرحسین قاسمی‌نژاد رایینی‌ در مورد محل تحصیل خود بیان کرد: از اول راهنمایی در مدرسه تیزهوشا‌ن تحصیل می‌کردم و از همان ابتدا با رویکرد قبولی در رشته پزشکی درس خواندم و امروز با توجه به رتبه کسب شده قصد تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه تهران را دارم و بعد از آن تخصص غدد و متابولیسم را انتخاب خواهم کرد.

رتبه اول کنکور تجربی در مورد نحوه درس خواندن در دوره کنکور گفت: به طور متوسط در روزهای تعطیل 11 ساعت مطالعه می‌کردم و در روزهای که مدرسه بودم بین 6 تا 7 ساعت به مرور مطالب و درس می‌پرداختم و مطمئن بودم با این روند رتبه خوبی در کنکور کسب خواهم کرد اما بعد از اینکه کنکور سراسری را دادیم با احتساب در‌صدها حدس‌ نمی‌‌زدم که رتبه یک باشم اما خوشبختانه توانستم این موفقیت را کسب کنم.

وی خطاب به داوطلبان گفت: به تمامی رتبه‌های برتر کنکور امسال تبریک می‌گویم و برای داوطلبانی‌ که نتوانسته رتبه مطلوب خود را کسب کنند در آینده آرزوی موفقیت‌ دارم و توصیه می‌کنم هیچگاه تسلیم نشوند و برای هدف خود تلاش کنند.
کلمات کليدی: نفر اول تجربي،کنکور 96، قاسمی‌نژاد رایینی‌،انتخاب رشته ، امیرحسین قاسمی‌نژاد رایینی‌ ،اخبار سنجش
Share/Save/Bookmark
 
 


بهرنگ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۰ ۰۱:۵۴:۵۹
شما حالا این 7 سال پزشکی رو پاس کن مشروط نشی..بعدا به فکر تخصص باش (69637)
 
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۷-۰۴ ۱۹:۴۱:۱۱
تو دیگه غلط نکن اصن دلش میخواد این حرفو میزنه به تو چه (70835)
 

زنان هوشيارتر از آن هستند که مردانگي خود را به همسران خود نشان بدهند