جزئیات پذیرش دانشجو در اولین دانشگاه دخترانه سمنان
کد مطلب: 18933
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۱
 
در تنها دانشگاه ویژه خواهران سمنان، دانشجویان در سه رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار )، مهندسی فناوری اطلاعات (it ) و زیست شناسی در مقطع کارشناسی از طریق کنکور سراسری پذیرش می شوند، اسم دانشگاه به همراه لیست رشته و ظرفیت در دفترچه کنکور آمده است.
سرپرست دانشگاه خواهران (فرزانگان) سمنان گفت: دانشگاه دخترانه فرزانگان اولین دانشگاه خواهران در سطح استان سمنان است و فعالیت خود را از مهر ماه امسال آغاز می کند.
دکتر سیف ا... سعدالدین در گفتگو با مهر، گفت: دانشگاه دخترانه فرزانگان سمنان یک دانشگاه دولتی همانند دانشگاه الزهرا (س) مخصوص خواهران و در مرکز استان و شهرستان سمنان دایر شده است.
وی ادامه داد: در تنها دانشگاه ویژه خواهران سمنان، دانشجویان در سه رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار )، مهندسی فناوری اطلاعات (it ) و زیست شناسی در مقطع کارشناسی از طریق کنکور سراسری پذیرش می شوند، اسم دانشگاه به همراه لیست رشته و ظرفیت در دفترچه کنکور آمده است.
سرپرست دانشگاه خواهران (فرزانگان) سمنان افزود: در هر رشته 40 دانشجو پذیرش می شود 25 نفر در دوره روزانه و 15 نفر در دوره شبانه پذیرش خواهند شد.
وی ادامه داد: درحال حاضر مجوز دانشگاه در مقطع کارشناسی است و از مهر ماه نیز دانشجویان کارشناسی پذیرش می شوند بعد از طی موفقیت آمیز دوره کارشناسی راه اندازی دوره کارشناسی ارشد نیز در دستور کار قرارخواهد گرفت.
وی درباره ایجاد و تهیه زیرساخت‌های لازم دانشگاه دخترانه فرزانگان سمنان گفت: این موضوع پیش بینی شده زیرساخت های لازم توسط استان و دانشگاه مادر استان سمنان تدارک دیده شده است.
کلمات کليدی: دانشگاه،ویژه،خواهران،سمنان،دانشجویان،دخترانه،تك جنسيتي
Share/Save/Bookmark
 
 


دانشگاه
Germany
۱۳۹۲-۰۶-۲۳ ۰۹:۳۸:۳۳
فرزانگان (24995)
 
mahsa soltanee
۱۳۹۲-۰۸-۱۱ ۱۹:۴۷:۲۱
سلام.ما برای ثبت نام مراجعه کردیم اما دانشگاهی وجود نداشت.لطف کنید کنکوریای سال بد را بدبخت نکنید .این دانشگاه مسخرتونو از دفترچه حذف کنید (26755)
 
سمیرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۰۱ ۲۱:۵۴:۳۵
اسمش روشه دیگه!
سمنان! :((((( (51977)
 
رضوان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۷:۳۱:۵۹
به هویت و شهر مردم کشورت توهین کردن نشانه بی فرهنگی شماست (67047)
 
fateme
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۲۱ ۱۵:۰۴:۲۴
چرا یه عکس از دانشگاه نیست ادم بدونه کجا میخواد بره (55584)
 

سخن گفتن با خدا مانند صحبت کردن با یک دوست پشت تلفن است... ممکن است او را در طرف دیگر نبینیم، اما می دانیم که دارد گوش می دهد...