جزئیات پذیرش دانشجو در اولین دانشگاه دخترانه سمنان
کد مطلب: 18933
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۱
 
در تنها دانشگاه ویژه خواهران سمنان، دانشجویان در سه رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار )، مهندسی فناوری اطلاعات (it ) و زیست شناسی در مقطع کارشناسی از طریق کنکور سراسری پذیرش می شوند، اسم دانشگاه به همراه لیست رشته و ظرفیت در دفترچه کنکور آمده است.
سرپرست دانشگاه خواهران (فرزانگان) سمنان گفت: دانشگاه دخترانه فرزانگان اولین دانشگاه خواهران در سطح استان سمنان است و فعالیت خود را از مهر ماه امسال آغاز می کند.
دکتر سیف ا... سعدالدین در گفتگو با مهر، گفت: دانشگاه دخترانه فرزانگان سمنان یک دانشگاه دولتی همانند دانشگاه الزهرا (س) مخصوص خواهران و در مرکز استان و شهرستان سمنان دایر شده است.
وی ادامه داد: در تنها دانشگاه ویژه خواهران سمنان، دانشجویان در سه رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار )، مهندسی فناوری اطلاعات (it ) و زیست شناسی در مقطع کارشناسی از طریق کنکور سراسری پذیرش می شوند، اسم دانشگاه به همراه لیست رشته و ظرفیت در دفترچه کنکور آمده است.
سرپرست دانشگاه خواهران (فرزانگان) سمنان افزود: در هر رشته 40 دانشجو پذیرش می شود 25 نفر در دوره روزانه و 15 نفر در دوره شبانه پذیرش خواهند شد.
وی ادامه داد: درحال حاضر مجوز دانشگاه در مقطع کارشناسی است و از مهر ماه نیز دانشجویان کارشناسی پذیرش می شوند بعد از طی موفقیت آمیز دوره کارشناسی راه اندازی دوره کارشناسی ارشد نیز در دستور کار قرارخواهد گرفت.
وی درباره ایجاد و تهیه زیرساخت‌های لازم دانشگاه دخترانه فرزانگان سمنان گفت: این موضوع پیش بینی شده زیرساخت های لازم توسط استان و دانشگاه مادر استان سمنان تدارک دیده شده است.
کلمات کليدی: دانشگاه،ویژه،خواهران،سمنان،دانشجویان،دخترانه،تك جنسيتي
Share/Save/Bookmark
 
 


دانشگاه
Germany
۱۳۹۲-۰۶-۲۳ ۰۹:۳۸:۳۳
فرزانگان (24995)
 
mahsa soltanee
۱۳۹۲-۰۸-۱۱ ۱۹:۴۷:۲۱
سلام.ما برای ثبت نام مراجعه کردیم اما دانشگاهی وجود نداشت.لطف کنید کنکوریای سال بد را بدبخت نکنید .این دانشگاه مسخرتونو از دفترچه حذف کنید (26755)
 
سمیرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۰۱ ۲۱:۵۴:۳۵
اسمش روشه دیگه!
سمنان! :((((( (51977)
 
رضوان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۷:۳۱:۵۹
به هویت و شهر مردم کشورت توهین کردن نشانه بی فرهنگی شماست (67047)
 
fateme
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۲۱ ۱۵:۰۴:۲۴
چرا یه عکس از دانشگاه نیست ادم بدونه کجا میخواد بره (55584)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۰۸ ۰۰:۰۳:۴۹
لطف کن تحقیق کن بعداظهارنظرکن (68088)
 

می خواستم دستان خدا را بگیرم ندا آمد: دستان افتاده ای را بگیر . . .