راه‌اندازی سامانه ثبت نام ازدواج در دانشگاه پیام نور
کد مطلب: 39589
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۳
 
سامانه ثبت نام ازدواج اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه راه‌اندازی شد.
راه‌اندازی سامانه ثبت نام ازدواج در دانشگاه پیام نور
ميگنا: حجت الاسلام جمشیدی راد با عنوان اینکه ازدواج سنت پیامبر مکرم اسلام(ص) است، گفت: دانشگاه پیام نور در اقدامی جدید، ازدواج کارکنان و اعضای هیات علمی این دانشگاه را جشن می گیرد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، تشکیل خانواده را یکی از ضرورت های توصیه شده در متون اسلامی و ادیان الهی عنوان کرد و گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های کلان ایشان در خصوص تحکیم خانواده و همچنین تاکید ریاست دانشگاه پیام نور و مصوبه هیات
ثبت نام ازدواج کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور از 8 دی‌ماه آغاز و تا پایان دی ماه ادامه دارد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت Esabtenam.ir نسبت به ثبت نام این کار حسنه اقدام کنند.
رئیسه، دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور در رویکردی جدید، علاوه بر برگزاری جشن های ازدواج دانشجویی که هر ساله در این دانشگاه برگزار می شود، اقدامات ارزشمندی را درخصوص ازدواج کارکنان و اعضای هیات علمی انجام خواهد داد.

وی با اشاره به راه اندازی سامانه ثبت نام زوجین در این دانشگاه افزود: آن دسته از اعضای هیات علمی و کارکنانی که آمادگی شرکت در این سنت الهی را دارند می توانند با مراجعه به این سامانه به نشانی Esabtenam.ir و مطالعه شرایط ، نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک اقدام نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی راد از دستور ریاست دانشگاه پیام نور مبنی بر ارائه تسهیلات از جمله وام 20 میلیون تومانی با کارمزد 4 درصد به زوجین خبر داد و گفت: در این طرح 114 زوج کارمند و 114 زوج از اعضای هیات علمی از دانشگاه های پیام نور سراسر کشور با هزینه دانشگاه به صورت مرحله ای در مشهد مقدس و در جوار بارگاه مقدس حضرت امام رضا(ع) زندگی مشترک خود را آغاز می کنند.
وی با عنوان اینکه امکانات اقامت در هتل در شهر مشهد برای زوجین فراهم شده است، تصریح کرد: اقامت زوجین در شهر مشهد به صورت گروهی و طی چند مرحله صورت خواهد گرفت و در طول اقامت زوجین می توانند از کارگاه های آموزشی و مهارتی نیز بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، وی در پایان یادآور شد: ثبت نام از روز چهارشنبه 8 دی ماه آغاز شده و تا پایان دی ماه ادامه دارد.
كانال ميگنا
کلمات کليدی: ازدواج دانشجويي،دانشگاه پيام نور،سیستم ثبت نام ازدواج دانشجویان ، دانشگاه پیام نور ، ارائه تسهیلات به دانشجویان علاقه مند به ازدواج ، زوجین دانشگاه پیام نور
Share/Save/Bookmark