خطر افسردگی در کمین فارغ‌التحصیلان پراسترس‌ترین رشته‌ پزشکی
جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان رشته هوشبری واحد شاهرود برگزار شد
کد مطلب: 40857
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۴
 
مدیر گروه هوشبری دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: بیهوشی، پراسترس‌ترین رشته‌های دانشگاهی در بین رشته‌های مرتبط با پزشکی است
جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان رشته هوشبری واحد شاهرود برگزار شد
آنا: دکتر یوسف کلوخی در جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان رشته هوشبری دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود اظهار کرد: رشته بیهوشی یکی از پراسترس‌ترین رشته‌های دانشگاهی است که با خطرات زیادی نیز همراه است. فارغ‌التحصیلان این رشته معمولا به اتاق‌های عمل مختلف می‌روند لذا باید انگیزه‌ها را در خودت قوی کنند تا بتوانید از پس مشکلات برآیند .

این عضو هیئت علمی دانشگاه با بیان اینکه مشکلات موجود در اتاق عمل هم با مریض و هم با پزشک و پرسنل بیمارستان مرتباط است، تصریح کرد: رشته بیهوشی با وجود سختی همه رشته‌های پزشکی، پراسترس‌ترین رشته‌ مرتبط با حوزه درمان است و ممکن است واقعا انسان را ناخودآگاه افسرده کند لذا شما باید قادر باشید با این مشکلات مقابله کنید .

کلوخی خطاب به فارغ‌التحصیلان رشته بیهوشی اظهار کرد: کسی که وارد رشته بیهوشی می‌شود حتما خیلی عاشق بوده که آمده و مطمئنم همه شما از جمله این افراد هستید البته بعضی‌اوقات انسان ممکن است پشیمان شود که چرا در این رشته پا گذاشته چراکه تقریبا خیلی از مشکلات اتاق عمل روی دوش مجریان این حرفه است، بنابراین باید انگیزه‌تان را برای کار و تلاش و خدمت قوی کنید.

وی ادامه داد: ممکن است گاهی برخوردهایی با شما در فضای بیمارستان صورت گیرد که بعضی‌اوقات بر وفق مراد شما نباشد و شمارا از راهی که می‌خواهید بروید سرد کند و مشکلاتی برایتان ایجاد کند. پس هوشبری رشته ای است که واقعا باید خیلی انگیزه و مقاومت داشته و بکوشید از مشکلاتی که برایتان به وجود می‌آید در حقیقت یک نردبان ترقی برای خودتان درست کنید، نه این‌که پس رفت کنید و بگذارید مشکلات شمارا در خودش ذوب کند .

مدیر گروه هوشبری واحد دانشگاهی شاهرود افزود: اگر عاشق نباشید نمی‌توانید در این راه استقامت کنید چه‌بسا که معمولا مشکلاتی بر سر راه شما ازجمله بیدارخوابی‌ها و کشیک‌های مختلف، و ... ممکن است شما را پس بزند لذا موفقیت در این رشته به دست نمی‌آید جز با عشق به کار و همنوعان.

در این همایش 20 نفر از دانشجویان رشته هوشبری فارغ‌التحصیلی خود را جشن گرفتند.
کلمات کليدی: جشن فارغ‌التحصیلی،دانشجویان رشته هوشبری،دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود،دکتر یوسف کلوخی
Share/Save/Bookmark
 


هیچگاه نمی توانید یک اشتباه را دو بار مرتکب شوید چرا که بار دوم دیگر آن یک اشتباه نیست بلکه یک "انتخاب" است.