امتیاز مثبت
۴
 
 
نفراول کنکورعلوم انسانی حقوقدان می شود
کد مطلب: 26348
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۴
 
حقوق دانشگاه تهران یا بهشتی انتخاب نخست من برای تحصیل در دانشگاه خواهد بود و فعلا برای انتخاب نهایی میان این دو دانشگاه تصمیم نهایی خود را نگرفته ام.
نفراول کنکورعلوم انسانی حقوقدان می شود
ایرنا- نفر اول گروه علوم انسانی کنکور سراسری سال 93 گفت: رشته حقوق انتخاب اولم برای تحصیل در دانشگاه خواهد بود اما هنوز میان دانشگاه های تهران و بهشتی مردد هستم.

علی ولائی روز دوشنبه گفت: حقوق دانشگاه تهران یا بهشتی انتخاب نخست من برای تحصیل در دانشگاه خواهد بود و فعلا برای انتخاب نهایی میان این دو دانشگاه تصمیم نهایی خود را نگرفته ام. وی افزود: برخی دوستان درباره سطح علمی دانشگاه تهران و بهشتی نظرات متفاوتی را ارایه می کنند. ولائی در پاسخ به این سئوال که آیا فکر می کرد بتواند رتبه اول کنکور را کسب کند، گفت: روز کنکور به هیچ عنوان فکر نمی کردم بتوانم این رتبه را کسب کنم و هیچ فردی پیش از کنکور چنین پیش بینی نمی کند.

وی ادامه داد: در تمامی کنکورهای آزمایشی رتبه های خوبی را بدست آوردم اما فکر می کنم امتحان کنکور بسیار استاندارد تر از کنکورهای آزمایشی است. تنها درسی که در کنکور امسال سئوالاتش بسیار عجیب سخت طراحی شد فلسفه بود و به غیر از آن مشکلی وجود نداشت.

نفر اول کنکور علوم انسانی در خصوص اینکه آیا در کلاس های کنکور هم شرکت کرده است، گفت: با توجه به اینکه کلاس های مدرسه برای موفقیت در کنکور کافی بود در آموزشگاه های بیرون شرکت نکردم.
وی در باره اینکه آیا میان او به عنوان نفر نخست کنکور با سایر نفرات تفاوت خاصی وجود دارد، تصریح کرد: قرار نیست اگر کسی نفر اول کنکور می شود نبوغ خاصی داشته باشد تنها تفاوت او این بوده که تلاش بیشتری کرده است. ˈدپیلم من ریاضی بود اما به خاطر علاقه ای که به رشته حقوق داشتم تمام تلاش خود را کردم تا ضعف های خود را برای قبولی در این رشته جبران کنم. برای قبولی در این رشته حدودا روزی 11 ساعت درس می خواندم.
ˈ وی در باره اینکه آیا کنکور شیوه مناسبی برای قبولی در دانشگاه است، اظهار داشت: شیوه هایی که تاکنون پیشنهاد شده هیچ کدام قابل قبول نبوده و کنکور از همه آنها عقلانی تر است.
کلمات کليدی: نفراول،کنکور،علوم انسانی ،كنكور93،نفرات برتر،علی ولائی
Share/Save/Bookmark
 
 


محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۱۵ ۰۵:۲۵:۴۲
بابا کنکور چرته من مهندس کامپیوترم بنا به دلایلی باید رشته حقوق درس بخونم واز رشته ریاضی به کنکور انسانی تغییر وضعیت دادم حالا می دونید بعد از 15 سال از دیپلمم رتبعه ام توکنکور چند شد بدون خوندن رتبه6500 سهمیه منطقه دو جالبه نه فقط اگه به سوالات به دقت نگاه کنید واسترس نداشته باشید حتما رتبه خوبی توکنکور میارید (40088)
 
یاسر
Romania
۱۳۹۴-۰۱-۰۶ ۰۱:۱۶:۳۹
افرین (49765)
 
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۱۱ ۱۲:۱۳:۲۳
سلام.من دختری هستم سال سوم دبیرستان رشته علوم انسانی میخواستم راهنمایی درباره اینکه چطوری در دانشگاه شهید بهشتی در رشته روانشناسی قبول شوم (49901)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۲۹ ۱۴:۰۲:۱۸
مگه میشه بااین حجم کم درس خوندن رتبه دو شد امیدوارم منم رتبه یک بشم (52912)
 
farahnosh
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۹ ۰۱:۲۳:۵۷
من نگرانیم زیاده جون رشته خوب در دانشکاهه باهنر قبول شدم بعد ی ترم انصراف دادم الان بعد دو سال که همه درسا فراموشم شدن میخوام کنکور بدم برام دعاذ کنین (60257)
 
هانیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۶ ۱۲:۴۷:۰۱
مرسی که این قدر در روز درس خواندی من الان کلاس نهم هستم ومعدل من هم 19.74 هست که رشته حقوق را خیلی دوست دارم و بسیار بلدم که از خودم دفاع کنم بچه ها به نظر شما این رشته را انتخاب کنم. (68574)
 

اگر روزي عقل را بخرند و بفروشند ما همه به خيال اينکه زيادي داريم فروشنده خواهيم بود