ابلاغ بخشنامه صدور مجوز دفاع برخی رشته‌های علوم‌انسانی در دانشگاه آزاد
ابلاغ بخشنامه صدور مجوز دفاع از رساله دکتری تخصصی رشته روانشناسی بالینی در دانشگاه آزاد
کد مطلب: 40603
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۱
 
بخشنامه صدور مجوز دفاع برخی از رشته‌های خاص علوم انسانی توسط دکتر ابراهیم واشقانی فراهانی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.
ابلاغ بخشنامه صدور مجوز دفاع از رساله دکتری تخصصی رشته روانشناسی بالینی  در دانشگاه آزاد
به گزارش میگنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ، این بخشنامه در اجرای مصوبه جلسه هیات رئیسه دانشگاه در تاریخ 11 اسفند 95 و با هدف رفع موانع و مشکلات مربوط به دفاع از رساله دکتری برخی از رشته‌های خاص علوم انسانی ابلاغ شد.

بر اساس این بخشنامه دانشجویان رشته‌ رشته روان شناسی بالینی و دیگر رشته های خاص علوم انسانی (مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، حسابداری، اقتصاد و مدیریت مالی ) برای دفاع از رساله دکتری تخصصی خود باید پذیرش یا چاپ یک مقاله در مجلات دارای ضریب تاثیر (ISI) یا علمی پژوهشی مورد تایید وزارتین ارائه دهند.
بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان در صورتی که با پذیرش یا چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی مورد تایید وزارتین دفاع کرده باشند، برای تسویه حساب باید پذیرش یا چاپ یک مقاله در مجلات معتبر دارای ضریب تاثیر (ISI) ارائه دهند و در صورتی که با پذیرش یا چاپ مقاله در مجلات معتبر دارای ضریب تاثیر (ISI) دفاع کرده باشند، می‌توانند با پذیرش یا چاپ یک مقاله در هر یک از دو نوع مجلات مورد اشاره در بالا تسویه‌حساب کنند.
کلمات کليدی: رساله دکتری،ابراهیم واشقانی فراهانی،معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه صدور مجوز دفاع رشته‌های خاص علوم انسانی،ابلاغ بخشنامه
Share/Save/Bookmark